Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aga3352

Przedłużanie paznokci metodą żelową

Polecane posty

Gość aga3352

Chciałabym się zapytać jakie produkty będą do tego najodpowiedniejsze, gdyz robie sobie takie paznokcie od roku u kosmetyczki i chciałabym jakoś zaoszczędzić pieniądze robiąc to sama w domu .Teraz napisze jak ja myśle że należałoby to zrobić a wy mnie poprawiajcie :1 należy delikatnie opiłować płytke paznokca dopasowac do niej tips i nałożyc klej na jego końcową część następnie przyciąć tips gilotyną i nadać mu kształt i wyrównać mniej więcej do naturalnej płytki paznokcia, następnie nałożyć żel na sam koniec paznokcia i utwardzić przez jakieś 120 s póżniej na cały i ponownie utwardzić w lapce ale już na jakieś 360 s opiłować paznokieć z wierzchu by nie był taki gruby i nałożyć bezbarwny lakier do utwardzania w lampce, mówie to tylko z tego co zdążyłam u pani kosmetyczki przyuważyc także piszcie czy tak powinno sie to robic czy też nie???polećcie mi jakiś dobre produkty do przedłuzania paznokci metodą żelową jakie mogę zakupic na allegro najlepiej podajac linki????no i prosze o udzielenie odpowiedzi na jeszcze jedno moje pytanie mianowicie czy żele firmy margoo będą do tego dobre kosztuja niewiele bo za 15 ml ok 27 zł i to jest dla mnie zastanawiające czy za taką cenę mozna kupić dobry żel?????bardzo proszę i od razu dziękuje za pomoc w udzieleniu mi na te trzy pytania odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak, kupiłam zestaw i wielka lipa bez kursu sie jest cięzko nauczyć .To wcale nie ejst takie proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałaś poza tym o primerze , wiesz jakiej grubości maja byc pilniki i który sie kiedy stosuje? Kiedy się uzywa bloku polerskiego. Umiesz uformować linie uśmiechu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga3352
nie za bardzo dziewczyny dlatego prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga3352
nie za bardzo dziewczyny dlatego prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga3352
no właśnie nie jestem profesjonalistką , tylko coś tam podpatrzylam u kosmetyczki wiem ze to proste na pewno nie jest ale moze ty mi powiesz jak to powinnam zrobić opiszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie tylko porobiłam dziury w paznokciach idz na kurs. Nie da sie komus przez internet wytłumaczyć, ja odsprzedałam mój zestaw bo więcej szkody niz pozytku z tego miałam. Albo niech Cie jakaś koleżanka nauczy. Ty robiłaś rok, ja ponad 6 lat i guzik mi wyszło z patrzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eskaww
Każdy przyswaja wiedzę indywidualnie :) Ja z patrzenia czytania i słuchania u kosmetyczek nauczyłam się wykonywać żele akryle hybrydy i wszystko inne ! Nie jest prawdą że na kursie Cię nauczą... Kurs trwa 2-3 dni w tym czasie wykonasz max. 2 zabiegi na modelce... I co Ci to da ? Tu trzeba praktyki praktyki i jeszcze raz paralityki.. Trening czyni mistrza.. Wejdź na you tube tam jest sporo filmików jak robić paznokcie na allegro możesz kupić płytę jak się wykonuje poszczególne zdobienia itd. Nie polecam żeli z allegro są kiepskiej jakości.. Warto zainwestować w lepsze żele bo łatwiej Ci będzie pracować.. Polecam Activ. A co do koleżanki angel linia uśmiechu to linia która robi się przy frenczu ! Pozdrawiam i życzę powodzenia w nauce ;) Nie poddawaj się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dokladnie ;)
Nie sadze, zebys zaoszczedzila robiac to w domu. Raz, ze nie umiesz robic tego tak dobrze jak kosmetyczka, dwa - kosmetyczka zrobi to porzadnie i masz spokoj na pewien czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze isc na kurs bo możesz otrzymać po skończonej nauce jakiś dyplom , który potwierdza zdobyte umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie tam pytanie
mam pytanie czy zwykly lakier termiczny na to zel wykonczeniowy bedzie dawac efekty kameleona czy musi byc on bezposrednio na wierzchu czy musi byc to hybrydowy lepiej?? a jesli tak czy mozna na niego dac wykonczeniowy czy juz nie,chodzi mi glownie ze zwyklego moge miec wiecej niz hybrydowego jesli chodzi o cene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pazurkowiczka
Nie polecam od tak robic paznokci. Od 6 lat zajmuje sie zawodowo stylizacja paznokci i moge powiedziec ze spotkalam sie z osobami ktore chcialy w taki sposob zaoszczedzic. Bez effektu znalazly sie u mnie. Ale wtedy zdaza sie tak ze odradzam jaka kolwiek stylizacje i jedynie zalecam wtedy cos do regeneracji plytki... Polecam nawet krotki kurs ze stylizacji na poczatek. Na takim kursie mozecie tez sie przekonac czy jestescie stworzone do takiej pracy czy to moze jednak nie dla Was :) ;) stylizacja paznokci to czasochlonne i wymagajace cierpliwosci zajecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakarina
Witam... Dziewczyny (chłopaki tez:) ) czy znajdzie sie ktos zyczliwy i napisze mi co dokladnie musze kupic zeby moc robic sobie paznokcie sama. Zdam sie na wasze doswiadczenie... Chodze do kosmetyczki i ona przedłuza mi paznocie na szablon i wlasnie takie cos mnie interesuje bo robie tak juz od 2 lat i nie niszczy mi to paznokcia. Niestety moje paznokcie (od urodzenia) rosna okolo cm na rok wiec to dla mnie jedyne rozwiazanie. Tesciowa sie nade mna zlitowala i kupila mi lampe na urodziny :) Brakuje reszty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakarina
Zapomnialam dodac ze zalezy mi na produktach dobrej jakosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przedłużałam paznokcie żelem OPI w Black Pearl w Krakowie i wyglada to bardzo naturalnie. No i sa wytrzymale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie przedłużam już, bo jak kiedyś to zrobiłam to potem musiałam dużo się namęczyć, by paznokcie wróciły do dawnego stanu. Użyłam odżywki Trind, ale żeby ją znaleźć musiałam naprawdę się nachodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przedluzalam paznokcie zelem (OPI) w Black Pearl w Krakowie i bardzo mi sie podobaja. sa trwale i wygladaja naturalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez przedluzalam paznokcie w Black Pearl i polecam! Trwale i wykonane bardzo starannie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wirkaa
Tą metodą przedłużyć można paznokcie w Vici Clinic w Krakowie. Chodzę tam do p. Eleny, bo robi to najlepiej :) Polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janowska_a
Ja również szczerze polecam Panią Elenę z salonu Vici w Krakowie. Żele trzymają się na pazurkach pięknie, lśnią nawet po trzech tygodniach :) Warto skorzystać też z voucherów rabatowych dostępnych na stronie salonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo lubie robic paznokcie zelowe w black pearl w krakowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudynka20
a korzystałyście może z przedłużania paznokci w salonie http://abacosungdansk.pl/manicure/ ? Chciałabym skorzystać w Gdańsku ale wolalabym poznać opinie najpierw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłam na takim przedłużaniu w NailTip i powiem wam, ze dziś nie zdecydowałabym się na żadną inną metodę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoolka00
ja przedłużam Semi Hardi, zrezygnowałam już ze zwykłych żeli. lepiej się noszą, są bardziej naturalne i nie widać tak tego przedłużenia.. a Semilac zamawiam zawsze z www.topdrogeria.pl bo mają fajne gratisy i w ogóle się to bardziej opłaca niż biegać po mieście i szukać kolorów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zdecydowałam się na tą metodę w Salonie Motyl w Częstochowie i nie żałuję! Warto było :) moje paznokcie w końcu są długie, wyglądają bosko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obczaj sobie tutoriale na youtube- wszystko jest po kolei pokazane jak nalezy wykonac. U mnie minelo troche czasu zanim zaczelam wykonywac idealne żele, ale bylo warto. Nie znam marki, o ktorą pytasz- swoje żele mam z Em nail. Też są stosunkowo tanie, ale mają dobrą jakosc. Nie zawsze niska cena oznacza kiepski produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×