Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przedłużanie rzęs

Polecane posty

Gość gość

Witam Chce przedłużyć rzęsy i uzyskać efekt dość gęstych nie za długich rzęs Jaka metoda mozna sie sugerować aby uzyskać taki efekt?2d,3d? Hollywood?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1:1 to juz malo kto sobie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy korzystałyście może z konkursów takich jak tutaj: https://beauty-b0x.pl/6dd07faf ? Czy któraś Pani pochwali się czy coś wygrała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredinka
metodę trzeba dobrać do oka i rzęs jakie się ma. U mnie było tylko 1:1, a i tak się nie sprawdziło, oczy często były zaczerwienione i sporo rzęs mi wypadało. Po zdjęciu sztucznych rzęs ratowałam się serum z biotebalu, by zahamować wypadanie moich naturalnych. A po kilku tygodniach regularnego stosowania włoski ładnie podrosły i są grubsze, więc mam już swój piękny, naturalny wachlarzyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długość rzęs oraz ich podkręcenie dobiera indywidualnie do oka klientki. 1:1, 2D, 3D czy hollywood to rodzaj objętości. Zależy czy wolisz bardziej naturalny look czy wręcz przeciwnie. Stylistka powinna Ci doradzić na miejscu i zaproponować odpowiednią dla Ciebie metodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla wszystkich dziewczyn, które przedłużają rzęsy, polecam zapoznać się z ofertą sklepu https://joannaslashes.pl/pl - będziecie wiedzieć co jest teraz na topie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisinka
ze sprawdzonych salonów w warszwie to ja polecam magic visage na mokotowskiej 52 chodzę do Estery i jestem bardzo zadowolona z oferty jaką mają dziewczyny, cena jest dobra a obsługa na najwyższym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chajjka
Warto pójść do dobrego salonu, tam dobiorą. Jedna w 1:1 wygląda przepięknie, ale inna kobieta ma nieco mniej gęste rzęsy i lepiej sprawdzi się inna metoda. Ja jestem zadwolona z http://salon-estela.pl/, bardzo ładnie dobrali mi rzęsy, trzymają się długo, nie wyglądają bardzo sztucznie. Oni tam robią 1:1 i mi to pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przedluzanie rzes jest okropne :-O strasznie nienaturalnie, jak draq queen. oko robi sie brzydkie jak taka szczotka z niego wystaje ktora nie przypomina rzes tylko doslownie szczote do zamiatania przyklejona na powieki. to juz lepiej zainwestowac w dobra zalotke i odzywke do rzes, efekt ladny i naturalny a nie postarzajacy jak dla transa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może warto zapisać się na kierunek Technika usług kosmetycznych i poznać wszystkie tajniki kosmetyków, jak z nich korzystać i jakie są najlepsze dla jakiej cery, i oczywiście wiele więcej.. usmiech.gif Całkowicie za darmo - w Bydgoszczy usmiech.gif ! facebook.pl/novacebydgoszcz ul.Krasińskiego 2 w Bydgoszczy 790400178

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maeea
Moim zdaniem tylko 1:1,chyba że ktoś ma naprawdę bardzo mało rzęs.Metoda 1:1 wygląda delikatnie, naturalnie i bardzo kobieco. Najlepiej robić w salonie, w moim przypadku sprawdził się salon http://salon-estela.pl z Gdańska. Przemiłe panie, cena typowa jak na salon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobietki! Malujecie się? Jest konkurs nawww.facebook.pl/novacebydgoszcz <- wystarczy zrobić sobie makijaż, może być nawet tusz do rzęs, polubić fanpage strony i czekać na nagrody. Główna nagroda to paczka z GOLDEN ROSE, i nagrody pocieszenia :) ! Zapraszam do udziału! NOVA Centrum Edukacyjne w Bydgoszczy ul. Krasińskiego 2 tel. 790-400-178

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kataole

Ja częściej przedłużam metodą 1:1 bo daje to fajny efekt. Najczęściej używam rzęsk od Magnitica Lashes, w dużych kasetkach bo najlepiej mi się sprawdzają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika00

Warto na pewno spróbowac takiej odżywki którą ja sama używam o nazwie Molash. Ja uważam ze z tych wszystkich dostępnych na rynku ta własnie w moim przypadku sprawdziła się najlepiej. Jestem mega zaskoczona i powiem Wam ze nei miałam wczesniej tak dobrej odzywki do rzęs.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×