Odpowiedz na ten temat

przedłuzanie włosów

• martalada 2009.03.19 [07:48]
    Witam wszystkie poszkodowane. Zrobiłam włosy u Kamili.W niedaleko Białegostoku i jestem załamana. Może napoczątku to i ładnie wyglądały bo były długie a ja miałam do ramion włoski, i były gęste.Byłam zadowolona napoczątku...lecz kolejne dni stały się dla mnie koszmarem....kiedy rano wstawałam to odrazu szłam czesac włoski które zawsze splatałam do snu. To była masakra. Za każdym czesaniem wypadały mi garsciami. Na poczatku tak sie tym nie przejmowałam bo miałam ich ciągle duzo, lecz z kazdym następnym dniem było ich coraz mnie i mniej...nie dosc ze sie strasznie plątały to jeszcze wypadały w takich ilościach. Pilegnowałam je tak jak ona mi kazala. Odzywki z jedwabiem, szmpaon specjalny, dużo jedwabiu itd ale o nic nie dawało...ciągle było ich mniej...Kiedy pisąłam do niej na gg to ona mówiłą mi że to jest normalne ze przedłużane wosy wypadaja...a na poaczatku mówiła mi że ze 2-3 poasemka mi moze wypasc...wypadły mi 4 a dotego ałoesy leciały przy czesaniu garsciamismutas.gifsmutas.gif Mam włoski naturalne europejskie 55cm a na koncowkach siano dosłownie jak u lalki barbie. Wniosek jest jeden ta młoda dziewczyna nie umie poprostu przedłużac włosow!! Nikomu jej nie polecam!!! Jej certyfiakty pewnie są wydrukowane lub kupione za pewna sume pieniedzy...Inne panie z ktorymi pisałam na temat mojego stanu włosów to mówiły mi ze to jest niemozliwe...ze tak szybko straciłam tyle włosów ze tyle to powinno mi wypasc na cały okres ich noszenia! I ze powinnam to zgłosic!!!!!! NIEPRZEDŁUŻAJCIE WŁOSÓW U KAMILI WASILEWSKIEJ!!!!www.hairkam.blog.pl. Włosy ładnie wygladaja tylko na zdjeciach...a w rzeczywistosci jest wogle inaczej. Pewnie sie zastanawiacie czemu ma tyle zdjec w galerii? otoz drugi raz juz sie je nie trafi ta sama klientka...a te co nie wieda to ptrzedłużaja u niej. Ja mam przedłuzone metpda kretaynowa...podobno najgorsza i najbardziej niszczaca włosy.Dziewczyny jak macie jakies pytania to piszcie e-maile. Czesc

• martalada 2009.03.20 [16:21]
    Przedłużanie włosów u KAMILI WASILEWSKIEJ w BIAŁYMSTOKU czysta lipa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!www.hairkama.blog.pl na zdjęciach wyglądają ładnie w rzeczywistości siano...!!!!!! i wypadają garściami. Gorąco polecam Kamile.

• sylwia 333 2013.09.17 [15:38]
    Ja z przedluzenia u Kamili jestem bardzo zadowolona,nosze 4 miesiace i nic nie spadlo ani sie nie wyczesuja.Bardzo mila dziewczyna.goraco polecam. Warto-a przy okazji swietnie robi paznokcie usmiech.gif
  • pirania20 2013.09.19 [14:01]
    ja właśnie się zastanawiam nad jakimś przedłużaniem i albo klipy albo keratynowe tylko się obawiam tych zgrzewów czy coś więcej mogą wypowiedzieć się dziewczyny które to mają ? albo na takich tasiemkach czy ktoś ma? to jest droższa metoda ale ponoć lepsza bo nie obciąża włosów czy jakieś takie tam usmiech.gif
  • sylwia 333 2013.12.10 [18:10]
    kamila Wasilewska z Bialegostoku przedluza wlosy rewelacyjnie.6 miesiecy noszenia i ani jeden zgrzew nie spadl,jestem bardzo zadowolona.Jeszcze raz goraco polecam usmiech.gif
  • fryzjerka1987 2013.12.26 [15:19]
    Jeśli chodzi o zgrzewy to jest to bardzo dobra metoda dla osób które mają średnio gęste lub rzadkie włosy , przy bardzo gęstych włosach nie polecam ponieważ zgrzewy może być widać , ponieważ im więcej masz włosów tym więcej zgrzewów trzeba założyć , jesli chodzi zaś o metode na taśme jest droższa ale też trzeba ją częsciej zmieniać taśmę w zależnośći od jej jakośći nie które taśmy trzeba już zmieniać po miesiącu noszenia włosów , każda metoda ma swoje wady i zalety , na pewno do zgrzewów keratynowych trzeba się przyzwyczaić , jeśli chodzi zaś o taśmę jest troszkę wygodniejsza w noszeniu . Jednak trzeba pamiętać o tym że każda z tych metod oraz w ogóle włosy przedłużanie są to włosy które potrzebują pielęgnacji . Chętnie odpowiem na nurtujące was pytania zapraszam do kontaktu meilowego lub kontaktu przez facebook , https://www.facebook.com/pages/Przed łużanie-Włosów/250503115114517
    przedluzaniewlosow143@inter ia.pl
  • hankaanka 2014.02.01 [15:14]
    Witam Panie!
    Również przedłużałam włosy u Kamili Wasilewskiej około 3 lat temu. I niemiło to wspominam. Brak kultury osobistej, rugała się jak szewc, obrażała przy mnie inne klientki. Do tego źle mi dobrała kolor włosów, wręcz kłóciła się ze mną jak chciałam ciemniejszy brąz, co oczywiście wyszło na moje, bo po przedłużeniu moje włosy z przedłużonymi dały spory kontrast. Ale to był najmniejszy problem. Przy "podciąganiu odrostów" nie rozczesywała mi moich kołtunów a WYCINAŁA jakąś szczotką do pielęgnacji psich włosów!!! Za samo podciągnięcie (w tym wycięcie połowy włosów) zapłaciłam 250zł! Łącznie przedłużałam włosy u niej chyba z półtora roku, włosy miałam tak zniszczone, poszarpane tą jej szczotką, porozdwajane (nie podcinałam ich bo nie miałam jak przy przedłużanych, ona mi również tego nie robiła mimo że pisała w swoich ogłoszeniach że to robi, bo jakąś tam szkołę fryzjerską robiła, którą nie wiem czy skończyła), a już nie powiem jak wyglądała ta keratyna, jak wszy i łupież we włosach!!! Jak już zdjęłam włosy przedłużane to mi się płakać chciało, kupka nieszczęścia.. Poszłam je podciąć a fryzjerka dosłownie mnie zapytała CZY NIE MIAŁAM CHEMIOTERAPII, bo tak wyglądają moje włosy, i nic tu innego nie pomoże jak ścięcie na krótko. I tak zrobiłam. Po jakimś czasie zaczęłam przedłużać włosy na clipach (Kamila twierdziła że moje włosy się do tego nie nadają bo są cienkie i śliskie, oczywiście była w błędzie). Tak przedłużałam kilka lat. Rok temu trafiłam do zakładu fryzjerskiego na Rocha, Afrostyl, przedłużyłam tam włoski na tulejki, na prawdę super sprawa, NIE TO CO NA KERATYNĘ! Miła obsługa, prowadzą również hurtownię włosów przedłużanych na clip in, tulejki, keratynę i inne sposoby. Za przedłużenie zapłaciłam tylko 300zł, dla mnie tylko bo u Kamilki był to koszt 500zł! Podciągnięcie włosów to tylko 50zł, gdzie w Afrostyl normalnie mi rozczesano kołtuny, a nie wycięto! Dlatego z całego serca polecam przedłużanie włosów w Afrostyl!!! Profesjonalnie dobiorą kolor, podetną, dosłownie wszystko za tak niską cenę jeśli chodzi o przedłużanie! A z tego co wiem to Kamila W. też u nich kupuje włosy i widziałam w jej ogłoszeniach że więcej bierze za przedłużenie niż w Afrostyl. Więcej za zniszczenie włosów!!!
    Pozdrawiam Pani Kamilo i dziękuję za zniszczenie włosów! Proszę pamiętać że zło, jak i dobro, zawsze do człowieka wracają, wróci również do Pani.
  • gość 2014.04.20 [19:29]
    pani HANKOANKO nie sadze aby to byla wina Kamili Wasilewskiej ze pojawila sie pani u niej z koltunami jak widac nie potrafi pani dbac o przedluzone wlosy.Ja nosilam 6 miesiecy wloski przedluzone u Kamili ani jeden koltun i ani jeden nie spadl.Wlosy do konca wygladaly pieknie.Rowniez w Afrostyl pojawila sie pani z koltunami na glowie. Zamiast pisac ze ktos zniszczyl pani wlosy i ze dobro wraca tak samo jak zlo prosze zajac sie rozczesywaniem tych swoich koltunow i dbac o wlosy jak nalezy bo w koncu pojawi sie pani w jakims salonie ze wszami!
  • polecam Afrostyl 2014.04.20 [19:37]
    co prawda już mam swoje włosy zahodowane i nie muszę przedłużać usmiech.gif
    ale kiedyś przedłużyłam u pani z Afrostylu, kiedy jeszcze nie miała tego salonu i przedłużała w domu oczko.gif jak widać talent sprawił że ma własny salon, klientki przychodzą - to mówi samo za siebie oczko.gif
    RADA dla przedłużających:
    włosy przedłużane to wiele wyrzeczeń, trzeba o nie BARDZO dbać, czesać specjalną szczotką, używać odżywek, podciągać pasma regularnie, myć delikatnie zgodnie z kierunkiem układania włosów (mycie głody "do gory nogami" odpada). No i najważniejsze: trzeba bardzo uważać by się nie plątąły przy myciu, spaniu. Jeśli ktoś nie jest gotowy na tyle wysiłku to nie powinien się na nie decydować!
  • gość 2014.04.20 [19:41]
    pani HANKOANKO nie sadze aby to byla wina Kamili Wasilewskiej ze pojawila sie pani u niej z koltunami jak widac nie potrafi pani dbac o przedluzone wlosy.Ja nosilam 6 miesiecy wloski przedluzone u Kamili ani jeden koltun i ani jeden nie spadl.Wlosy do konca wygladaly pieknie.Rowniez w Afrostyl pojawila sie pani z koltunami na glowie. Zamiast pisac ze ktos zniszczyl pani wlosy i ze dobro wraca tak samo jak zlo prosze zajac sie rozczesywaniem tych swoich koltunow i dbac o wlosy jak nalezy bo w koncu pojawi sie pani w jakims salonie ze wszami!
  • andżellla 2014.11.25 [14:01]
    w białymstoku polecam salon, który ma metodę great lengths. u nich dostaniesz gwarancję i na pewno nie będziesz przechodzić przez taki horror
  • gość 2016.12.16 [17:21]
    Ja mam masakre na głowie po przedłuzaniu ;/ nie polecam
  • gość 2016.12.18 [20:06]
    Ja bym sie nawet nie podjęła takiego przedłużania, jak chce zrobić jakąś bardziej wymyślną fryzurę to używam tresek - http://europe-hair.com/ mam te clip in i się swietnie spisują, a nie niszczą moich włosów przy okazji
  • Zuza_nieduza 2017.03.22 [13:32]
    o tak, Great Lenghts są the best! przedłużałam ich metodą włosy w Poznaniu, ale wiem, że szkolą fryzjerów w całym kraju i na ich stronie jest wyszukiwarka salonów, z którymi współpracują: http://greatlengths.pl/ na serio, nie warto się męczyć i oszczędzać na zabiegi u jakichś szarlatanów niedouczonych. lepiej zainwestować w sprawdzonych ekspertów i cieszyć się pięknymi włoskami <3
  • gość 2017.04.01 [11:40]
    a co sądzicie o tych z Dove? Dobre? http://mlodzinadorobku.pl/dove-odbudowalo-to- co-zniszczyla-prostownica/
  • ewitka_kkk 2017.04.20 [13:42]
    u mnie też tylko Great Lenghts <3 fryzjerka robiła mi "przedłużki" ich metodą GL Apps (czy jakoś tak) i jestem megazadowolona <3 włoski są cudowne, lśniące, nie plączą się ani nic z tych rzeczy smiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...