Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Panimloda

Przedłużanie włosów

Polecane posty

Gość Panimloda

Cześć niebawem mój ślub a moje włosy nadal są krótkie chciałam zapytać na czym polega przedłużanie włosów chciałabym je przedłużyć o jakieś 50 cm ile to będzie kosztować , i czy jeśli moja fryzura to tzn .``bobek`` to czy to będzie w czymś przeszkadzać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Panno:) A więc jeśli chodzi o przedłuzanie to jest kilka metod. Metoda na microringi polega na tym że doczepiamy pasemko do Twoich włosów za pomocą mikro obraczek, jest to metoda tz. stała czyli na okres powiedzmmy 3 miesiecy, metoda na zgrzewy to metoda też stała na okres ok 3 miesiecy ale pasemko doczepiane jest za pomocą kleju keratynowego który pod wpływem ciepła sie rozpuszcza. Dużym zainteresowaniem na sluby ciesza sie włosy clip in : podaje Ci link do zestawu http://sklep.smeggi.pl/index.php?products=product&prod_id=180 Dobrze jak bys wysłała nam zdjecie, aby upewnić się że nie bedzie to sztucznie wyglądało. Nie sztuką jest kupić i wpiąć, Ty masz byc tego dnia najpiekniejszą Panną, więc trzeba się upewnić że będzie wszystko ok. Skontaktuj się z nami , doradzimy i pomożemy. T znajdziesz nasz kontakt : www.smeggi.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej wybrać włosy naturalne - wyglądają one najlepiej, są najłatwiejsze w pielęgnacji i nie "świecą plastikiem" na zdjęciach czy filmie wideo z wesela. Wybór salonu nie powinien być przypadkowy, warto zrobić przegląd wśród swoich koleżanek, które mają takie doświadczenia lub jeśli ufać internautom, na forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znalazlam to na innym temacie i wzielo mnie na wspomnienia .... fajna zabawa oczko.gif Karteczkę i długopis weź i wejdź na to pytanko xD 1. Napisz imię osoby płci przeciwnej. 2. Który kolor najbardziej lubisz: czerwony, czarny, niebieski, zielony czy żółty? 3. Pierwsza litera twojego imienia? 4. Miesiąc urodzenia? 5. Który kolor bardziej lubisz czarny czy biały? 6. Imię osoby tej samej płci. 7. Ulubiony numer? 8. Wolisz jezioro czy morze? 9. Napisz życzenie (możliwe do spełnienia!). Skończone ? zobacz poniżej: Odpowiedzi 1. Kochasz tę osobę. 2. Jeżeli wybrałaś /eś: Czerwony ? twoje życie jest pełne miłości. Czarny ? jesteś konserwatywna /y i agresywna /y. Zielony ? twoja dusza jest zrelaksowana i jesteś osobą na luzie. Niebieski ? jesteś spontaniczna /y i kochasz całusy i pieszczoty tych, których kochasz. Żółty- jesteś bardzo szczęśliwą osobą i udzielasz dobrych rad tym, którzy są w dołku. 3. Jeżeli pierwsza litera twojego imienia jest: A-K - masz w sobie dużo miłości, którą ofiarujesz bliskim i przyjaciołom. L-R - Próbujesz cieszyć się życiem na maxa a twoje życie uczuciowe wkrótce rozkwitnie. S-Z - lubisz pomagać innym a twoje przyszłe życie uczuciowe wygląda bardzo dobrze. 4. Jeśli urodziłaś /eś się w: Styczeń ? Marzec Rok minie ci bardzo dobrze i odkryjesz, że zakochasz się w kimś zupełnie nie oczekiwanym. Kwiecień - czerwiec Twój związek (uczuciowy) jest bardzo silny, będzie trwał długo i pozostawi wspaniałe wspomnienia na zawsze. Lipiec- wrzesień Będziesz mieć wspaniały rok i doświadczysz dużą zmianę w życiu na lepsze. Październik ? grudzień Twoje życie uczuciowe nie będzie zbyt wspaniałe, ale w końcu odnajdziesz swoją bratnią duszę. 5. Jeśli wybrałaś /eś Czarny: twoje życie obierze inny kierunek, co będzie dla ciebie bardzo korzystne i bardzo cię to ucieszy. Biały : Będziesz mieć przyjaciela, któremu można będzie całkowicie zaufać i zrobiłby dla ciebie wszystko, ale ty możesz sobie z tego nie zdawać sprawy. 6. Ta osoba jest twoim najlepszym przyjacielem. 7. To jest ilość twoich bliskich przyjaciół w twoim życiu. 8. Jeśli wybrałaś /eś: Jezioro: Jesteś lojalnym przyjacielem i kochanką /iem. Morze: Jesteś bardzo spontaniczna /y i lubisz zadowalać ludzi. 9. To życzenie spełni się tylko wtedy, gdy wstawisz ten test do 5 innych klubów w ciągu jednej godziny. Jeśli wyślesz je do 10 klubów spełni się przed twoimi następnymi urodzinami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza777111
jest dużo wątkow w sieci o przedluzaniu wlosow, po co pytasz raz jeszcze? Np ten: f.kafeteria.pl/temat/przedluzanie-wlosow-p_3275686 Podsumowując najlepsza jest najdrozsza metoda Great Lengts ;) clip iny tez polecają dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też biorę ślub za dwa miesiące !! :) Podjęłam decyzję, że przedłużam włosy metodą great lengths, a rzęsy zrobię w black lashes <3 nie mogę się doczekać :)) Zaglądajcie tutaj, panie są fenomenalne http://greatlengths.pl/systemy.html Życzę Ci pięknego ślubu, mam nadzieję że mój taki będzie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też przedłużałam GL, już rok noszę, są piękne :) Polecam każdej kobiecie która dba o wygląd :) Markowy produkt, wart swojej ceny <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Jeśli chcesz przedużyć włosy przed ślubem to radzę skorzystać z metody GL Apps - http://apps.greatlengths.pl/ Włosy są naturalne, ładnie się prezentują i posiadają pół roczną gwarancję ale slużą znacznie dłużej. Poza tym po ściągnięciu możne je jeszcze raz założyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie lepiej Ci przedłużyć włosy za pomocą dopinek? Na przykład metodą tape in? Ja takie kupiłam na http://europe-hair.com/ łatwo się je zakłada a ładnie się zlewają z naturalnymi włosami. :) a nie niszczą włosów, bo te zabiegi to bardzo je obciązają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyłącznie ultradźwięki w Salonie Katarzyny Pielka w Poznaniu :) uwielbiam ten salon i tam przedłużają włoski mega :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mawlina
Hej, ja przedłużałam ultradźwiękami w salonie Great Lenghts i jestem zadowolona z efektu. Na początku się bałam, bo wiele osób mówi, że niszczą sie po tym włosy, ale wcale tak nie jest. Polecam! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdallenaa
Nie ma żadnego problemu, w Great Lenghts przedłużą Ci włosy prawie do każdej fryzury, a twój bob nie będzie w niczym przeszkadzał :) Akurat tam znajdziesz włosy wysokiej jakości i w wielu kolorach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżo_anna
ja też mocno polecam Great Lenghts - ich włosy uratowały mnie po wyczynach fryzjerki, która nie zrozumiała, że końcówki do podcięcia to 3 cm a nie 13 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mawlina
Jeśli przedłużanie włosów to tylko Great Lenghts, nawet Brad Pitt korzysta z ich usłyg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skontaktuj się z Great Lengths. Są najlepsi na rynku w zakresie przedłużania i zagęszczania włosów. Z tego co się orientuję w miarę sprawnie odpisują na maile, także szybko dostaniesz informację zwrotną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katniss88e
Ja na ślub przedlużylam sobie Infralight u Pani Ewy w klinice w krakowie na dauna 44 https://www.beauty-for-you.com.pl/services/przedluzanie-wlosow/ o tutaj opisane są metody ale tylko te najwyższej półki są warte polecenia, takie moje zdanie bo wiem co mam na głowie niestety choćby chciała to mi się tak włosy łamią że nie zapuszcze długich do połowy pleców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Słyszałyście o konkursie Great Lengths? Można wygrać przedłużenie włosów <3 wystarczy jedynie dodać na ich fanpage'u pod postem konkursowym krótki filmik, na którym pokażecie swoje włosy. Meeegaa <3!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina88b
Ja miałam już kilkukrotnie przedłużane włosy na przestrzeni 4-5 lat. Robiłam w różnych salonach i z mojego doświadczenia mówię, że lepiej trochę więcej zapłacić za ultradźwięki w Great Lenghts i cieszyć się najlepszą jakością - Wasze włosy się nie zniszczą, a sam efekt wygląda lepiej i masz go na dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TynkaM
Ja Ci powiem, że ja przed swoim ślubem robiłam sobie GLapps i jestem mega zadowolona. Ślub miałam 2 miesiące temu, a włosy nadal pięknie wyglądają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Warszawie jest świetny salon o nazwie Alter Ego, gdzie przedłużycie włosy metodą pasemek Hairdreams Hair Creations: http://salonalterego.pl/long-systemy-przedluzania-wlosow-hair-creation/ . To niewyczuwalny system świetnej jakości włosów - hit na rynku. Pani Małgosia z salonu zresztą wszystko Wam opowie i doradzi, bo to spec od przedłużania włosów tą metodą. Polecam gorąco! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wajana22
W Poznaniu mogę szczerze podrzucić Great Lengths. Byłam i jestem zachwycona efektem, jak i profesjonalizmem obłsugi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala9221
Też przedłużałam włosy w Poznaniu, salon na Grunwaldzkiej- Hair Atelier&Spa, u Piotra Sierpińskiego. Długie terminy oczekiwania, ale efekty są świetne. Na ich instagramie możesz podpatrzeć fryzury dotychczasowych klientek, to taki elegancki salon, z wyższzej półki. Ale to oczywiscie przeklada sie na rezultaty, ja akurat przedluzalam wlosy o 20 cm i wyglada to super. Naturalnie, estetycznie, pielegnacja fryzury nie stanowi dla mnie zadnego problemu, wszystko ladnie sie trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiak34s
w Poznaniu faktycznie bardzo fajny jest przy Dmowskiego 8 salon Great lengths. Przedłużałam u nich włoski już dwukrotnie, dla mnie pełen profesjonalizm i bardzo dobre podejście do klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej włosy na taśmie. Postaw na zwykłe clipy albo metoda kanapkowa: https://hairtalk.pl/. Nie zniszczysz swoich włosów i efekt murowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1810
Dokładnie, ja również jeśli mam polecić przedłużanie włosów to polecam www.hairtalk.pl. Miałam robione przedłużanie metodą kanapkową - bardzo wygodne i można nosić nawet 7 tygodni, a potem jeśli dbasz o włosy, możesz je przyczepić znowu wyżej. Jestem mega zadowolona z jakości tych włosów, bo naprawdę wyglądają naturalnie i nie widać łączeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×