Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

przedłużanie włosów

Polecane posty

Gość gość

chciałabym przedłużyć sobie wlosy metodą na micro ringi. Znalazłam naturalne wlosy na allegro chciałabym zamówić 50pasemek myślę że wystarczy tyle zwłaszcza że mam cienkie wlosy i chce je odczepić tylko na tył...proszę o opinie i własne doświadczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanna887
przejrzyj sobeie wielki wątek na kafeterii o przedluzaniu wlosow, tam się toczy dyskusja na ten temat od dosc dawna.. i zdania są baardzo podzielone. oprocz tego ze najlepsza metoda dostepna w polsce są ultradzwieki na zimno w Great Lengths ;) i zarazem najwięcej kosztują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anytimeYOUwant
jest dokladnie tak jak mowi zuzanna, sama sledze ten watek od dawna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podbijam ! :) W Great Lengths prazują wróżki :) nieprawdopodobne jaką przemianę można przejść :)) Zajrzyj sobie na ich facebooka... wklejają tam czasami swoje metamorfozy, chyba każda z nas o tym marzy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beacia56
hmmmm ja osobiscie go nie uzywalam ale mam zrobione wlosy i jestem naprawde zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotełeczek
aktualnie na http://greatlengths.pl/ na ich facebooku odbywa się mega konkurs, w którym można wygrać przedłużanie włosów (!), które normalnie kosztuje kilka tysięcy złotych ;o sama biorę udział, bo myślę, że warto wygrać takie profesjonalne zabiegi! Raz miałam przedłużanie i nie byłam zadowolona, ale oglądając efekty na great lengths, bardzo chciałabym przedłużyć włosy właśnie tam polecam konkursik, poza tym ich odżywki są bardzo dobre :) myślę, że warto zainwestować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenkazzz
a ja polecam wszystkie ich odżywki! są warte swojej ceny.. wyprowadziły mi włosy... teraz są takie gładkie i błyszczące. POLECAM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście jestem mega zadowolona z profesjonalnego przedłużenia włosów. Miałam robione to za pomocą taśm silikonowych w Studiu Burda w Katowicach. Więc jak najbardziej polecam taką metodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Ja na Twoim miejscu odpuściłabym sobie te micro ringi. Podobno strasznie niszczą włosy. Lepiej byłoby zdecydować się na metodę GL Apps - http://apps.greatlengths.pl/ Włosy są naturalne, mają gwarancję i nie niszczą włosów naturalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat metody na mikro ringi bym nie polecała bo słyszałam, że mocno psuje naturalne włosy. Moja przyjaciółka przedłużała włosy w klinice http://www.beauty-for-you.com.pl/home-page/ , i była zadowolona, poczytaj sobie o nich, może sama umówisz się do nich na bezpłatną konsultację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdallenaa
Osobiście polecam GL Apps od Great Lengths. Ja jestem bardzo zadowolona z efektu. Włosy są gęste, nie wypadają poszczególne pasemka, kolor jest świeży i naturalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mawlina
Ja przedłużałam sobie ultradźwiękami w Great Lenghts, jestem zaczarowana efektem i polecam każdej, która również chce przedłużać włosy <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystynka90
No właśnie słyszałam od Great Lengths. Długo już macie przedłużone włosy? Czy efekt sie utrzymuje? Jestem bardzo ciekawa, bo tez planuję przedłużenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdallenaa
U mnie wszystko ładnie się trzyma, a przedłużałam w Great Lengths z trzy czy cztery miesiące temu. Włoski są tego samego koloru, nic sie z nimi nie dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joleczka88
Jeśli przedłużanie włosów to tylko Great Lenghts, nawet Brad Pitt korzysta z ich usług ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlicjaZKrainy7
O Bradzie Pittcie nie słyszałam, ale sama chodzę do Great Lengths i powiem Ci, że ja jestem zachwycona zarówno ich włosami, jak i metodami jakimi je dopasowują do klienta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TynkaMatynka
Nie kupuj sama! Najlepiej żebyś zgłosiła się do Great Lengths (najlepszy salon jaki znam) i tam wszystko załatwiła - dobiorą ci włosy i metodę - albo ultradzwiękową, albo GLapps!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TamaraMarzycielka
Nie do końca prawda. Oczywiście, że włosy są trochę osłabione, ale jak się profesjonalnie przedłuża włosy tak jak w Great Lengths to naturalne, aż tak źle nie reagują. Także ogólnie wszystko zależy od odpowiedniej techniki i podejścia osób przedłużających a w GL na pewno zajmą się Tobą profesjonalnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×