Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Katie_Craig

Przedłużanie włosów- wady, zalety- metoda ultradźwięków

Polecane posty

Witam, Od dwóch lat zastanawiam się nad przedłużeniem włosów. Nie wiem jaką wybrac metodę i gdzie podjąc się zabiegu. Przeglądałam wiele stron internetowych i widziałam, że jedne fryzjerki robią tak, że wygląda to tragicznie i gdybym trafiła na taką Pani poprostu bym się chyba załamała. Otóż. Ostatnio dużo mówi się o metodzie ultradźwięków, ale nigdzie dokładnie nie mogę znaleźc czegoś więcej na ten temat. Po pierwsze: na czym polega ta metoda ultradźwięków? Po drugie: jeśli jest to ta metoda, w internecie czytałam, że moje włosy nie będą się niszczyc, ale pamiętam, że kiedyś miała doczepiane pojedyncze pasemka w podobny sposób i one ciągle się wyrywały i dośc łatwo metariał, który łączył mój włos z doczepionym sie zniszczył i włosy wypadły. Po trzecie: Jak bardzo jest widoczne, że włosy są doczepione? Ja mam włosy do ramion, może troszeczkę dłuższe i nie chciałabym aby bardzo bylo widac, że włosy są doczepione. Po czwarte: po jakim czasie te włosy się niszczą? czy np. jak moje włosy urosną to czy mogę je podczepiac jakoś do góry jak w przypadku metody z ringami? Po piąte: jakie są wady i czy opłaca się robic? Co w ogóle możecie powiedziec na temat przedłużania włosów... Bardzo chciałabym miec długie, ale też ciągle się waham.. Proszę o pomoc i o wasze opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zadowolona z przedłużenia włosów , ale metodą taśm silikonowych. Byłam na czymś takim w Katowicach w Studiu Burda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia_90
ultradźwięki są najlepsze! nie niszczą włosów, nie widać miejsc łączenia i w ogóle - jest pięknie <3 robiłam w Poznaniu włosami Great Lenghts i polecam mocno :) wiem, że oni szkolą fryzjerów także poza Poznaniem, w innych miastach, więc możesz podpytać, albo sprawdzić u nich na stronie: http://www.greatlengths.pl/ - mają wyszukiwarkę salonów, z którymi współpracują. p.s. mam te włosy kilka miesięcy i wad nie widzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałam kiedyś przedłużane włosy na ultradźwięki. Byłam zadowolona z małych łączeń, których prawie nie było widać. Miałam 120 pasm z lekkim przedłużeniem. Wygodne było to, że podciągałam włosy co 2 miesiące. Ale niedawno odkryłam coś lepszego. Metodę Biokerax. Robią ją w salonie Headstyler w Olsztynie. Teraz jestem bardziej zadowolona niż z ultradźwięków bo włosy noszę nawet 4 miesiące. Dla mnie to super rozwiązanie bo mieszkam w Gdańsku więc nie muszę tak często jeździć.  Dodatkowo mam skłonność do alergii a biokerax jest naturalnego pochodzenia więc nic zupełnie mi po nim nie dolega. Jakość włosów rewelacyjna, panie mega pomocne i uprzejme, mają profesjonalne podejście do klienta, czuję się u nich bezpiecznie i wiem, że nie wyjdę niezadowolona.  Podrzucę Ci link do ich strony, poooolecam :)  https://www.headstyler.pl/przedluzanie-wlosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×