Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czekoladka23

Przedłużanie włosów Wrocław !!!!!

Polecane posty

Gość czekoladka23

Chcę przedłużyć włosy we Wrocławiu. Czy włosy azjatyckie, które podobno mają najlepszą strukturę widocznie się różnią od tych np. europejskich? Bo różnią się ceną. Jakie są ceny takiego zabiegu i gdzie najlepiej we Wrocławiu?? Interesuje mnie bardzo jasny blond (613 - 22) Zależy mi by włosy wyglądały bardzo naturalnie i były fachowo zrobione!! Bo nawet nie wiem, która metoda byłaby najlepsza - włosy mam dość cieńkie przez rozjaśnianie. A długość chciałabym mieć do około pasa. Polećcie coś pliss :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaaffd
azjatyckie wlosy maja to do siebie ze sa grube ,wiec najprawdopodbniej nie bedzie to super-naturalnie wygladac,jeszcze zalezy jakie ty masz wlosy ,ale eurpejki razej takich grubych miec nie beda,dlatego takie wlosy sa tansze niz europejskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuemry ktore podajesz
to włosy chińskie o nazwie europejskie,indyjskie,plączą się kołtunią prawdziwe włosy europejskie są to włosy lekko falujące i tylko w takiej strukturze występują. lepiej kupić prawdziwe Azjaty np racoon standard jak jakaś chińską mutacje o nazwie europejskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladka23
A poleciłybyście któreś z rodzajów włosów z tej stronki?? http://www.wlosy-sklep.pl/ Bo już całkiem nie wiem co zrobić - czy kupić jakieś włoski - czy znaleźć kogoś na necie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość....
podbijam temat - gdzie we Wrocławiu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość westbeach
Serdecznie zapraszam na profesjonalne przedłużanie oraz zagęszczanie włosów metodami: * mikroringi * mikrowarkoczyki * warkoczyki * tulejki * zgrzewy keratynowe * zgrzewy na taśmie Jestem fryzjerką i posiadam certyfikat ukończenia kursu przedłużania oraz zagęszczanie włosów, mam wieloletnie doświadczenie i szereg usatysfakcjonowanych klientek. Przed przedłużaniem dokładnie staram się dowiedzieć, czego oczekuje klientka i dobieram odpowiednią metodę dla jej potrzeb. Nie dopuszczam do tego, by włosy były przeciążone i zniszczone, gwarantuję świetny efekt i zadowolenie z mojej pracy. Cenę ustalam indywidualnie. Uwaga! Nawet od 350zł za całą usługę. Chętnie podzielę się swoim doświadczeniem: e-mail: missbasketball@wp.pl, nr kom.: 0509836057, nr GG: 6452986. Do przedłużenia! ;) Kasia. http://k.min.us/ibNfqKNlA.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia2671
Każdej kobiecie długie włosy dodają uroku - jeżeli chcesz zmienić swój wygląd nie do poznania, mieć piękne długie włosy ZAPRASZAM ! Wszyscy będą Tobą zachwyceni,a Ty sama poczujesz się wyjątkowo!!! Oferuję przedłużanie włosów metodą KERATYNOWĄ - na ciepło oraz metodą MICRO RINGS HAIR EXTENSION www.przedluzaniewlosow.manifo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vaxa29
z wroclawia jest sklep www.doczepiane.pl ale dostepna jest tylko metoda clip in

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssaadadsdd
podnoszea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssaadadsdd
hej dziewczyny!!! chciałabym zagęścić swoje włosy, które są dosyć cienkie, mogłybyście polecić jakiś salon lub osobę we Wwrocławiu, który się tym profesjonalnie zajmuje, a może któraś z was zagęszczała swoje włosy i jest zadowolona, proszę o szczere opinie, bo muszę znaleźć kogoś sprawdzonego. Napiszcie też jaką metodą zagęszczałyście włosy ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulunamoście
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziafryzjerka
Witam jestem fryzjerka z zawodu. Od 3 lat zajmuje sie przedluzaniem wlosow. Pracuje na wlosach europejskich oraz słowianskich. Ceny juz od 270 zł za 100 pasm za łopatki. wiecej inf pod nr tel 530-506-769

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xsenika
Znajoma robiła na Krakowskiej, normalnie w salonie fryzjerskim. W ogóle nie widać, że ma nie swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolla1234
witam może ktoś mi polecic dobry salon zeby mi profesjonalnie i nie drogo przedluzyli wlosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala1512
Ja również poszukuję jakiegoś niedrogiego salonu/prywatnej osoby, która by mi doradziła i zrobiła wreszcie dobrą fryzurkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asieczka1988
gdzie we wroclawiu mozna zagescic wlosy? chodzi mi o to zeby metoda byla nieinwazyjna i przy sicganiu nie wypadly mi moje naturalne wlosy, dodam ze jetsem blondynka mam cienkie wlosy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asieczka1988
a czy mozesz podac jakas strone na ktorej mozna by zobaczyc efekty Twojej pracy?????? i czy po sciganieciu sztucznych pasm , wlosow jest mniej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasi-konik
ja jestem zainteresowana,pokaz fotki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_krup
fotki dostepne na stronie olx :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatarzynaSleek
Witam. Przedłużaniem włosów zajmuję się już jakieś 6lat. Pracuję głównie na metodzie mikrowarkoczykowej i keratynowej. Jestem osobą posiadającą certyfikat przedłużania włosów, więc spokojnie można mi zaufać. Istnieje możliwość kupienia u mnie włosów naturalnych firmy SLEEK. Oferowane długości to 40cm i około 52cm. Dostępne kolory to 1, 2, 4, 6, 12, 27. Włosy są przyszyte do taśmy, więc nadają się do KAŻDEJ metody przedłużania. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania, w razie czego proszę dzwonić na 509836057- jeśli nie odbiorę, to na pewno oddzwonię. Pozdrawiam serdecznie, Katarzyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kłak
Warto udać się do sklepu z włosami na ul.Sokolniczej 7/17 paw.26 we Wrocławiu. Tam na miejscu można zobaczyć włosy i porównać firmy, są terz dziewczyny, które mają dużą wiedzę na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniass
Kupiłam w tym sklepie kiedys włosy clip-in i niestety tragedia i kosztowały niemało. Zrobilo sie jedno wielkie siano nie do ogarniecia. Postanowilam w koncu przedluzyc wlosy na stałe i padło na ogłaszajacą sie tutaj Pania Anie fryzjerke i powiem szczerze jestem milo zaskoczona :) Zrobiłam wlosy na ultradzwieki-super sprawa polecam ,jakosc wykonania,male łaczenia, fajna cena i przede wszystkim wlosy ktore mam sa bez porownania do tych co mialam. Jestem mega zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werciia
Czy ma ktos moze e - maila do Pani ANi ktora jest tak bardzo chwalona bo jestem zainteresowana jej oferta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolitka22
witam mam na sprzedaz 3 kitki dziewicze łaczna waga 201 gram kolornaturalny sredni blad czyli 8 zdjecia moge wyslac na meile dł 56cm waga 90gram 48cm waga 71gram i 43cm waga 40gram razem za te 3 piekne kitki 1400zł do negocjacji małej!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wloski
a koszt jednej kiltki? Czy jest opcja by takowa zakupic u Pani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniafryzjerka
Witam serdecznie Pania z powyzszego posta. Po pierwsze jesli jest Pani tak niezadowolona to dlaczego nie zgłasza Pani reklamacji tylko oczernia na forum, a moze zalezy Pani na wyeliminowanie konkurencji?!! O ile sie nie myle jesli cos jest nie tak to chyba zglasza sie reklamcje..sama sie Pani pograzyla:( I o jakim zamawianiu wlosow tu mowimy?!! Pasma sa dostepne od reki wiec bezczelne klamstwo i oczernianie publiczne jest ponizej jakiej kolwiek krytyki. Po drugie dlaczego Pani oskarza o oszustwo, bezpodstawnie, nie posiadając jakiejkolwiek wiedzy na ten temat?! W takiej sytuacji zapraszam do ponownej bezposredniej konsultacji twarza w twarz, moze dokladnie trzeba Pani wytlumaczyc jak wyglada i jak działa urzadzenie do przedluzanie metodą ultradzwiekową, bo chyba nie zdaje sobie Pani z tego co pisze oskarzając publicznie o oszustwo! A moze przy okazji nauczymy Panią dbać o włosy? No niestety jesli się kompletnie nie dba o załozone pasma (Z CERTYFIKATEM!) to niestety taki jest efekt. Nie wystarczy doczepic wlosy, oprocz tego trzeba o nie dbac!! Chyba kazdy normalny czlowiek ktory jest niezadowolony z jakiej kolwiek usługi zglasza reklamacje czy sie mylę???? Odpuszczę sobie kontynuwanie mojej dalszej wypowiedzi na ten temat na forum. Przykre jest to ze ludzie działaja w ten sposób a Panią pseudo poszkodowaną prosze o kontakt! 530-506-769! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnesaga
A mi pani Ania właśnie robiła włosy 3 miesiące temu i teraz wybieram się do niej 2 raz. Włosy wyglądają super, pasemka nie odpadają. Jestem w 100% zadowolona. Do tego bardzo miła kobieta, super kontakt, doradzi jak o włosy dawać żeby się dobrze trzymały, układały... nie mam absolutnie nic do zarzucenia Polecam!!!!! Agnieszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×