Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość antoska

Ranking naj...lepszych i gorszychsalonów kosmetycznych, fryzjerskich

Polecane posty

Gość antoska

podzielmy sie info. gdzie lepiej nie bywać, a gdzie warto pójść i dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu wogole jest pusto....wczoraj pisalam na tym forum i dzis zagladam a ono WOGOLE nie drgnelo:/ cos sie slabo kreci...moze dlatego ze na glownej stronie ejst wymienione jako jedno z ostatnich??:|a chyba powinno byc na poczatku... Ja moze nie bede pisala o najlepszych i najgorszych salonach, bo mieszkam w malej miescinie gdzie sa moze takie ze 2 wiec nie ma po co pisac;) aha...zeby nie bylo ze nie dbam o siebie: studiuje komsetologie wiec sama o siebie dbam, nie potrzebuje nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaaa
salon urody la fayette poznań plaza-obsługa ma tak w nosie klienta jak zeszłoroczny śnieg!! a do tego zostałam tak "objechana" przez fryzjera ze do dzis sie modle o szybki porost włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy jeszcze istnieje - ale dla mnie najgorszy salon w Wawie to jean louis david przy świętokrzyskiej. Od tamtej pory omijam szerokim łukiem wszystkie salony z tej sieci. Makabra. Maszynka moze się sprawdza do golenia na łyso, ale nie do cieniowania... Miałach schodek na schodku, grzywka wyła pionowo, włosy asymetryczne nawet z długości (cięte pod skosem chyba). Mojego fryzjera nie było - miał urlop, a mnie nosiło... I sobie poprawiłam... Później musiałam obgolić włosy na linii ucha... brrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam w tym salonie tez mam nienajlepsze doświadczenia, ale Jean Luois David w Blue City np. jak dla mnie rewelacja. A twój fryzjer? Jaki adres? jesli tak dobrze cieniuje to może porównam - podaj imie i adres jeśli możesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka12
Teraz to ja wogole wspolczuje wszystkim klientkom!!!! najlepsi fachowcy juz dawno siedza w krajach UE.Sama jestem fryzjerka i jak tak dalej bedzie z zarobkami i salony beda tak placic jak do tej pory to nie bedzie mial was kto fajnie i pozadnie zcinac.Pozdrawiam i zapraszam do siebie do siebie do Wroclawia Studio Agora Satine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do julka
wiesz co jezeli naprawdę jesteś dobra to spokojnie mozesz zarobić kasę, ja mieszkam w Kraku, mam sąsiada fryzjera, który z salonu fryzjerskiego wyciaga ok. 30 tyś. miesiecznie, po co miałby wyjeżdzać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka12
to bez znaczenia bo ja nie mam swojego salonu tylko pracuje na kogos!!! a wiadomo jakie sa zarobki! bylam w UE I niestety lub stety jade z powrotem pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arietta - przez ponad 3 lata chodziłam do tego samego faceta. Niestety od jakiegoś czasu coraz więcej uwagi poświęca na czesanie przy pokazach, sesjach, zdjęcia na okładki etc. Przychodząc do niego był niewyspany po całonocnej pracy i nie poświęcał tyle uwagi ile bym chciała. Ale proszę tel 826 79 53 - Andrzej. Teraz przenieśli się na ul. Złotą, za Smykiem. Zapytaj dokładnie bo trzeba wejść w bramę. Strzyżenie i baleyage to koszt min. 180 zł (włosy do ramion). Fajnie strzyże, młodzieżowo, cieniuje, potrafi doradzić- jak poprosisz. Teraz obcina mnie moja przyjaciółka, jest co prawda w Katowicach ale okazało się że wyrosła z niej fajna fryzjerka. Zna moje włosy i szczerze powie jak coś durnego wymyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do arietty - no i Andrzej ma moim zdaniem ogromny plus. Odmawia jak uwaza że coś nie pasuje do Twoich włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do julki
a dlaczego nie zalozysz wlasnego salonu, pzreciez moznesz uzsyakc pomoc z Uzredu pracy -12 tys.(unijne pieniadze) no chyba wystarczy ba poczatek. a i ZUs bedzie wynosil jakies 240zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frostak - dzięki :):) kiedy następnym razem będę się wybierała do fryzjera - spróbuje umówić się do Andrzeja. Jak długo naprzód trzeba się do niego umówić mniej więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszy Toni&Guy w Warszawie - w hotelu Hyatt :) róg Belwederskiej i Sobieskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w Szczecinie???Polecicie moze mi jakiegos naprawde dobrego fryzjera w Szczecinie?Moj pol roku temu wyjechal do Anglii i niestety chyba nie predko wroci...Miesiac temu bylam w Beverly Hills w Galaxy ale nie jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoookaa22
a w Łodzi?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aammaa
W Wawie polecam na Radiowej 18, a nagorszy jest w Wola Parku na górze-Camil Alban, mają duzo reklamacji-sama słyszałam jak ludzie się kłócili.O sobie już nie chcę wspominać-okoazało się, że pan chyba dodał coś nie tak do farby i włosy nie zostały ufarbowane, ale wmawiał mi, że jest ok.Poprawiali mi to 2 razy-2 raz w siedzibie tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delikatna-zrozpaczona
a jakie salony kosmetyczne w wawie polecicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wistaria
czy ktos z was oprócz Frostki był u tego Andrzeja? Brzmi ciekawie ale przecież to tylko subiektyne zdanie - jesli byłoby więcej zachwytów to bym się skusiła :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta B...
jest najlepsza w Radomiu, wystarczy wybrać sie do salonu przy wałowej, ale nie wiem dokładnie jaki adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efelinqa
zapraszam do salonu w Skoczowie okoloce Bielska -Bialej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogi
mogę polecić super salon w Wawie i to niedrogo! Zawsze tam się czeszę, farbuję, obcinam. Nazywa się "Figaro" Marta Sakowska i mieści się przy ul. Szklanych Domów 5, tel. 022 6107972.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hawwas
Przyłączam się do opinii na temat salonu urody Lafayette w Poznań Plaza. Najgorsze wrażenie robi obsługa, opryskliwa i nieuprzejma.Albo mają za dużo klientów albo nie znają się na profesjonalnej obsłudze. Sam zapis na strzyżenie jest swego rodzaju łaską. Usługi fryzjerskie normalne, bez większych rewelacji, ale zachowanie samych pracowników zniechęca do przyjścia ponownie. Zdecydowanie nie polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej odświeżam temat. Co sądzicie na temat Salonu Afro w Gdyni Witominie, prosze o komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co sądzicie o Salonie fryzjersko-kosmetycznym Afro w Gdyni witominie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annulinka
ja byłam w tym salonie, fajna obsługa, świetna fryzjerka, kosmetyczka też niczego sobie,salon może słabo wyposażony, ale ogólnie jest ok, ceny nie wygórowane(z kosmetyczką można negocjować). szkoda że tylko kosmetyczka robi promocje na swoje usługi. za to szefowa jest PIERDOLNIĘTA, lata, goni jakeś duchy czy coś tam, słyszałam jak fryzjerka kłóciła się z nią o materiał. MOgły by dziewczyny to przejąć to by to rozkreciły bo ta lampucera odstrasza ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×