Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mleo

Rzęsy 1: 1 Warszawa Ursus ZEN

Polecane posty

Witam, jestem na dzisiaj umówiona na zakładanie rzęsek metodą 1:1 w Salonie, Instytut Urody ZEN. w Ursusie. Mam do was pytanie- czy warto? Jakie macie opinie? Czytałam sporo pozytywnych opinii o tym salonie, ale raczej o innych zabiegach, nie o rzęsach. A jak wiadomo, negatywne opinie można usunąć. Troszkę się waham, bo kiedyś miałam już zakładane rzęsy i pseudokosmetyczka skleiła mi rzęsy, a właściwie oko - 6 godzin spędziłam u niej na odrywaniu powieki od powieki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam w tym salonie i mi sie nie podobało, Pani która zakładała rzesy. Bardzo nie miła, osttani przerzuciłam się na MAGIC VISAGE tel: 606 483 267 Prefesjonalna obsługa, niegdy nie czekałam, zawsze znajda termin i super dojazd bo na Marszałkowskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dandii
Ja też już od jakiegoś czasu zakłądam rzęsy w Magic Visage na Mokotowskiej, ponieważ rzęsy bardzo dobrze się utrzymują, są wytrzymałe przy codziennym zmywaniu makijażu, bo ja codziennie nakładam cienie, więc codziennie rzęsy mają kontakt z płynem micelarnym i nic się nie dzieje, trzymają sie bardzo dobrze, warto przede wszystkim za jakosć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kattris
Dandii a jakie tam robisz, tu na kafeterii ktoś pisał ze maja swietne z norek w tym salonie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dandii
ja sobie sobie w Magic Visage rześy metodą 1:1 ale Estera robi rzęsy wieloma metodami, ta 1:1 najbardziej mi odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weretka
ja też ostatnio trafiłam do Magic Visage i zrobiłam sobie u Loki rzęsy, wyszło super, po 2 tygodniach od zabiegu nawet jedna rzęska mi nie spadła z oka także jestem bardzo zadowolona z jakosci wykonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJulia
Opowiedz coś więcej. Gdzie jest ten salon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weretka
SAlon Magic Visage mieści sie na ulicy Mokotowskiej 52 jest to samo centrum Warszawy, więc bez problemu można trafić do dziewczyn z każdej częscie stolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Same minusy Instytutu Zen  za daleko, przekładają wizyty i obsługa nie miła.Nie polecam byłam niezadowlona z rzęs.wszystko mi się posklejalo.masakra 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nufka

ja k szukacie sprawdzonego miejsca do przełużania rzęs to polecam wam Magic Visage na Mokotowskiej 52, w samym centrum Warszawy, ceny przystępne, dziewczyny bardzo miłe, zawsze doradzą, świetnie wykonują swoją pracę, czego chcieć więcej 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×