Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

RZĘSY METODA 2:1

Polecane posty

Gość gość

Jutro idę na przedłużanie rzęs Korci mnie metoda 2:1 Słyszałam ze do tej metody wykorzystuje sie rzęsy z norek ale sa one strasznie drogie.. Czy w tej metodzie można też wykorzystywać rzęsy jedwabne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz robi się metodą3:2, wyglądają naturalnie bo są robione z jedwabnika i na stałe są lekko podkręcone do góry, można też zrobić opcję zpodkręceniem i lekko na bok w kierunku kącika oczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak ale pytam czy jest możliwość przedłuŻyć taka metoda rzesami jedwabnymi Wszędzie pisze ze do tej metody tylko rzesy z norki a jedwabne do metody 1:1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z jeżozwierza se zrób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy metodzie 2:1 do jednej naturalnej rzęsy przykleja się dwie sztuczne dlatego poleca się te z norek bo są one najlżejsze i nie będą tak obciążać oka. Oczywiście jeśli się uprzesz to wykonają Ci zabieg z użyciem innych rzęs, takich jakby to było przedłużanie rzęs metodą 1 do 1 (https://beautylashes.pl/aktualnosci/9-zageszczanie-i-przedluzanie-rzes-metoda-1-1-2-1), ale efekt może nie być satysfakcjonujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grodka
żeby mieć rzęsy z norek to trzeba by było zapłacić za zabieg 300-400 zł czy tyle zapłaciła autorka posta? Pomijam już aspekt humanitarny, ja przedłużam regularnie rzęsy w salonie Magic Visage metodą 3D, oczy są bardzo wyraziste ale efekt nie jest przerysowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBlada Twarz
Grodka pierwsze słyszę o czymś takim. Przecież wszystkie rzęsy są syntetyczne, a nie naturalne żeby zminimalizować choćby ryzyko uczuleń. Gdzie się ten salon znajduje o którym piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grodka
ja chodzę regularnie do salonu Magic Visage na ul. Mokotowskiej 52 to w samym centrum miasta, więc bez problemu można dojechać do salonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×