Odpowiedz na ten temat

salon kosmetyczny w Bielsko Biała

• magdzia5 2014.03.27 [12:30]
    Znacie jakiś dobry ? Chciałabym sie pozbyć szybko i w dobrej cenie trądzika różowatego. Badziewne dermokosmetyki nie pomagają już niestety.
    Dlatego wolę już się do jakiegoś specjalisty wybrać.
    Proszę o propozycje.
  • gościniemonika 2014.03.27 [13:29]
    Hmmm.. Ja chodzę do CENTRUM KOSMETOLOGII I DERMATOLOGII LASEROWEJ WENUS. Mogę Ci polecić ten salon, bo moja córka i ja chętnie z niego korzystamy.
    Nie wiem, gdzie mieszkasz, ale on jest przy ulicy Stawowej.
    Córka właśnie pierwszy raz skorzystała z salonu kiedy miała problem z trądzikiem pospolitym.
    Dziś po trądziku ani śladu.
    Zależy też jak bardzo intensywny masz ten trądzik, ale uważam, że jak pójdziesz do spec. Pani Renatki, to ona coś na to poradzi oczko.gif
  • kataloniaaaa 2014.03.27 [13:32]
    a próbowałaś może maści cynkowej?
  • magdzia5 2014.03.27 [13:35]
    Próbowałam... Nic nie daje... Maść cynkowa jest raczej do pryszczy, a nie do trądzika... coś tam czasem pomogło, ale co z tego jak później i tak się pojawia... gościnniemonika - właśnie koleżanka też mowiła mi o tym gabinecie.., ale słyszałam, że tam dość profesjonalnie jest - nie jestem milionerką i nie chcę dużo wydawać na jakieś zabiegi... oczko.gif
  • gościniemonika 2014.03.27 [13:38]
    Powiem Ci tak... Ja nigdy nie narzekam na kwotę jaką słyszę po kilku zabiegach pielęgnacyjnych i z tego co kojarzę, to po serii peelingów zaoferowanych przez gabinet Wenus również nie płaciłam za córkę dużo, a efekty były naprawdę oszałamiające.
    Maść cynkowa dobra, ale na pojedyncze wypryski - moim zdaniem
  • Mmartuska 2014.09.15 [08:47]
    Ponawiam pytanie, słyszałam że powstał nowy salon "bodyclinic" w Bielsko Białej. Ciekawe w jakiej cenie zabiegi i czy ktoś z was tam był? Na stronie mają opis że dojeżdżają również do klienta lub przyjmują na miejscu. Znajoma mi mówiła że ta kobieta ma już salon kosmetyczny ale poszerzyła swoje zabiegi o większą ilość oraz ma swojego lekarza do zabiegów. Jej strona to:www.bodyclinic.com.pl
    Proszę o info jak ktoś pójdzie albo był
    A w ofercie mają takie zabiegi na Ciało jak:
    Powiększenie piersi
    Wypełnienie opadającej linii biustu
    Lifting piersi
    Lifting pośladków
    Lifting brzucha
    Powiększenie pośladków
    Mezobotox
    Nici - innowacyjny lifting bez skalpela
    Usunięcie naczyń na nogach
    Depilacja laserowa
    Drenaslim
    Trwała likwidacja komórek tłuszczowych
    Zabiegi ujędrniające ciało po utracie kilogramów
    Zabiegi po ciąży
    Zabiegi usuwające cellulit
    Leczenie nadpotliwości
    Cosmelan – światowa innowacja usuwania przebarwień
    Usuwanie blizn i rozstępów
    Oferta na zabiegi na twarz:
    Bezoperacyjny lifting twarzy
    Botox
    Mezobotox
    4Osocze bogatopłytkowe
    5Wolumetria - czyli powiększanie objętości twarzy i wypełnianie kwasem hialuronowym
    Mezoterapia igłowa
    Lifting policzków
    Powiększenie kości policzkowych
    Usunięcie tkanki tłuszczowej z policzków
    Korekcja linii nosa
    Korekcja kształtu ust i powiększenie ust
    Lifting łuku brwiowego
    Usunięcie zmarszczek mimicznych okolicy oczu
    Usuwanie cieni i sińców pod oczami
    Usunięcie komórek tłuszczowych z podbródka + lifting podbródka
    Łysienie- powstrzymanie utraty włosów, pobudzenie wzrostu i wzmocnienie włosów
    Usuwanie blizn
    Usunięcie przebarwień
    Usunięcie naczyń i rumienia
    Fotoodmładzanie
  • gość 2015.01.09 [13:04]
    Witam
    Tak byłam w tym salonie na liftingu pośladków. Ja jestem bardzo zadowolona z obsługi i z efektu
  • sayurka 2015.06.01 [12:23]
    Witam.
    Też byłam w tym salonie na podniesieniu piersi nićmi PDO, jak na razie (po ponad 3 tygodniach) efekty mierne, poczekam do 6 tygodni, ponoć wtedy są optymalne efekty.
    Czym robiłaś te pośladki? Też nićmi?
  • gość 2015.06.16 [06:36]
    Ja robilam wypelnienie. Pani zapewniala ze efekt bedzie widoczny do 2 lat. niestety po tygodniu bruzdy znowu sie pojawily. Nie polecam.
  • gość 2015.06.16 [15:49]
    Wypełnienie hialuronem? Czy też nićmi PDO? Reklamowałaś to jakoś?
  • gość 2015.11.18 [17:13]
    Proszę szybko o odpowiedz zastanawiam się nad skorzystaniem z usług tego salonu bodyclinic czy nie warto ????
  • gość 2015.11.21 [20:17]
    Ja polecam Bodyclinic. Byłam u nich na wypelnianiu bruzd kwasem hialuronowym pol roku temu. Efekty dla mnie zadowalajace sa nadal. Miesiac temu bylam na iftingu nicmi policzkow. Juz widze efekty wiec jak najbardziej polecam.
  • gość 2016.03.01 [20:14]
    Wizyta w salonie kosmetycznym jest bardzo fajnym rozwiązaniem. Ja swój znalazłam nawww.estibook.pl. usmiech.gif
  • gość 2016.03.08 [09:10]
    Może w Centrum Kosmetologii Wenus coś Ci pomogą. No mi pomogli, więc może i Ty będziesz zadowolona usmiech.gif
  • Teresa67 2016.05.09 [13:37]
    Ja ostatnio byłam w klinice przy międzyrzeckiej bo mieli promocję, ogólnie bardzo pozytywnie http://www.klinikaurody.org.pl/
  • MałaGosia88 2016.06.17 [05:09]
    Moim zdaniem od czasu do czasu każda z nas powinna zafundować sobie wizytę w takim miejscu jak http://hairbodydesign.pl/2016/03/29/wiosna-w- salonie/ . W tym konkretnym salonie można zadbać nie tylko o włosy, ale także o ciało, przy czym wykonywane są tam bardzo różnorodne zabiegi, zaczynając od peelingów a kończąc na wampirzym liftingu. Poza tym warto śledząc stronę Hairbodydesign, ponieważ często można natrafić na atrakcyjne promocje.
    edytowano 2016.06.17 [05:10]
  • gość 2016.06.20 [22:09]
    ja polecam Trendy Nails Fashion usmiech.gif
    mój ulubiony jeśli chodzi o manicure i pedicure
  • magdarrr 2016.06.23 [14:46]
    Jestem zadowolona jak się mną zajęto w Estelium. Pierwszy raz tam byłam i od razu na depilacji, ale poszło sprawnie. Bez czekania w kolejce, szybka rezerwacja i dobra cena. Laser mają klasowy, bo LightSheer, lepszego z tego co wiem to nie ma w ogóle jeśli chodzi o taką depilację.
  • gość 2016.10.12 [10:44]
    Witam, ja byłam w Bodyclinic w Bielsku. Jestem po zabiegu usuwania bruzd na twarzy, które mnie szpeciły przez ostatnie lata. Wystarczyła jedna wizyta w Bodyclinic i wyglądam rewelacyjnieusmiech.gif Kwas się trzyma. Wypełnienie kwasem hialuronowym daje dobre efekty. Zabieg trwa ok. 20 minut i gotowe. Nie ma żadnej rekonwalestencji, bo to zabieg nieinwazyjny. Nie jest to mój pierwszy zabieg w Bodyclinic w Bielsku, byłam przed wakacjami na podnoszeniu piersi- nićmi haczykowymi, ponieważ miałam obwiśnięte piersi po karmieniu piersią dwójki dzieci, wstydziłam się na plaży rozebraćsmutas.gif A teraz piersi są piękne a mąż jest zachwycony! Polecam Bodyclinic- miła atmosfera i rzetelne podejście do klienta.
  • gość 2016.10.12 [17:20]
    Ja też byłam w Bodyclinic w Bielsku. Na zwalczaniu nałogu palenia, akupunkturzysta fajna i fachowa, 1 wizyta pomogła, nie palę od pół rokuusmiech.gif polecam to miejsce na 5.
  • gość 2016.12.19 [15:23]
    Dziękuję i polecam Bodyclinic. Fachowa obsługa i precyzja wykonaia zabiegu. Ciepła i życzliwa atmosfera sprawiają, że lubię tu powracać. Dobzi lekarze, dobre fachowe lekarskie porady też mi pomagają i czuję się tu bezpiecznie. Buzia zrobiona cudnie a dziś byłam na podrasowaniu moich cycuszków. Polecam Bodyclinic. Są dobrzy w tym
  • gość 2016.12.27 [14:45]
    Witam, jeśli chodzi o "gabinet" w Katowicach Body clinic na ul.mikolowskiej to odradzam...byłam zapewniona ze efekty bedą super a niestety zero efektów a pieniądze wydane na lipolize nie małe...takze przestrzegam!!! Korzystajcie tylko ze sprawdzonych gabinetów medycyny estetycznej.
  • gość 2016.12.27 [18:57]
    Ja również miałam u nich lipolizę w Katowicach w tym gabinecie i jestem zadowolona. Nawet dostałam duży upust ,czekałam na efekty tak jak mówili i doczekałam się pozytywnych efektów. Teraz cieszę się patrząc w lustro.
  • gość 2016.12.27 [19:01]
    Polecam wam Dziewczyny to miejsce. Pamiętajcie zanim zrobicie zabieg dopytać o wszystkie szczegóły - dostaniecie rzetelną odpowiedź. Polecam
  • gość 2017.01.04 [17:11]
    Polecam Vanille fajne miejsce, miła obsługa.
  • gość 2017.03.27 [10:12]
    W Gdyni bardzo dobrym wyborem jest http://dolcevitasalon.pl na prawdę mega, chodzimy tam z koleżankami usmiech.gif
  • Krystyna48 2017.09.07 [11:14]
    Do salonu DeLux trafiłam całkiem przez przypadek. Ponieważ na wiosnę skończę 70 lat, więc nie robiłam sobie wielkich nadziei, chciałam po prostu przed wczasami odświeżyć sobie trochę twarz. Skorzystałam z kilku zabiegów karboksyterapii i mezoterapii igłowej. Efekty tych zabiegów przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Każdego dnia słyszę od bliskich i znajomych, że wyglądam rewelacyjnie. Nikt nie daje mi więcej niż 50-55 lat. DeLux to najlepszy salon kosmetyczny w Bielsku-Białej, a w nim cudowna 100-procentowa profesjonalistka kosmetolog - pani Malwina. GORĄCO POLECAM !

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...