Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wlosek

skuteczne prostowanie włosów prostownica..

Polecane posty

Gość wlosek

dziewczyny, jak skutecznie wyprostowac wlosy prostownica do wlosow i jak najmniej je zniszczyc. Ja kupilam sobie niedawno prostownice, ale :o nie za bardzo umiem prostowac wlosy, bo robia mi sie suche koncowki i zamiast prostowac to te wlosy mi sie wyginaja :O porażka ( sorry za haos w zapytaniu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga16
ja robie to tak: najpierw dziele wlosy na pasma (od dołu) i prostuje a potem znowu biore az dojde do konca i na koniec jeszcze raz calosc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-linaaa
a jaka masz prostownice?? ja tez prostuje włosy-conajmniej 2 razy w tygodniu i robie to tak:najpierw myje włosy :) pozniej nakładam taką jakby odżywke do włosów przed prostowaniem z firmy loreal(rozowe opakowanie) no i pozniej zaczynyma prostowac włosy od "dołu", tzn odcielam pasmo włosów, reszte spinam do góry i prosuje, pozniej kolejne pasmo, i tak pokolei az dochodze do czubka głowy. jedno pasmo prosuje powoli zaczynajac od włosów przy skórze idąc do koncówek włosów i zatrzymując sie na nich(koncówkach) przez 2-3 sek. a pozniej 2 pasma włosów prostuje jeszcze raz ale juz szybko. pamietaj tylko o jednym , zadna prostownica nie jest "bezpieczna" dla włosów, kazda ją niszczy i to bardzo dlatego nalezy prostowac włosy z umiarem-mimo ze wiem ze to jest trudne, bo proste włosy są a bynajmniej były w modzie. ja poprostu wychodze z załozenia ze jesli juz prostuje to musze je dobrze ochraniac- a wiec przed prostowaniem ta "odzywka" loreal, a na koncówki polecam serum jedwabne np z firmy Avon(okolo 19 zł) lub super jest gliss kur, po której włosy swietnie sie rozczesuja, a uwierzcie mi ze mam dosc mocno zniszczone włosy bo mam jasne pasemka i prosuje je własnie, no i polecam jeszcze podcinac koncówki a gdy prostujecie włosy to musza byc one dokladnie wysuszone bo prostując nawet lekko wilgotne włosy niszczy sie je baardzo a efektu nie ma, pozdrawiam i zycze udanego prostowania włosów przy jak najmniejszym ich niszczeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapryszka
najlepiej kup sobie szampon nivea :) prostujący włosy, wiadomo. że włosy nie będą idealnie proste, ale to na prawdę wiele daje. NIe puszą się. Możesz kupić także odrzywkę z tej samej seri po której włosy nie będą zniszczone, jeśli używasz prostownicy :) Najlepsza i najbardziej skuteczna prostownica jaką kiedykolwiek miałam to ROMIX jest ona czarna długa i wąska. Idealnie wyprostuje każde włosy, nawet te najbardziej pokręcone. Polecam :) Włosy po prostowaniu najlepiej spryskać mocnym lakierem w odległości 30 cm, wtedy nie będą wyglądały na suche i zniszczone :) po umyciu stosować odrzywkę :) :P Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja przyjaciółka ją ma , i po niej ma fajne włoski ... Ale koniecznie potrzeba jesli włosy są takie jak moje zniszczone i delikatne jakiegoś kosmetyku termoochronnego , no i oczywiscie prostownice poniżej 100zł odpadają ... Aaa możecie mi doradzić jakąś prostownicę od 130 zł do 190 ?;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwia1666
Jezeli podzielisz włosy na separacje i sekcje , wezmiesz pasmo włosow i wolno przejedziesz prostownicą po wlosach bedą ładnie wyprostowane i błyszczące. Dobrze jest tez zostawic włosy wilgotne aby same wyschły, poniewaz mozesz je przesuszyc suszarka i dlatego moga Ci sie nie układac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrixesS_
Co do tego szamponu Nivea t nie zupełni racja... ja mam bardzo kręcone włosy... po prostu szopę... i szampon nic nie daje... prostownica z reszta tez daje mały efekt... bo po 5 godz znów się zaczynają kręcić i puszyć... i znów muszę prostować.... albo czesać 15 min... cienkim grzebieniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pretty_girl19
Witam :) Ja mam taki problem: umyję włosy ---> po umyciu wcieram w nie specjalne mleczko (mleczko loreal do prostowania ) ---> szusze je suszarką ----> po czym prostuje prostownicą zelmer taka czarna długa wąska możliwość nagrzania do 200 stopni. ----> po wyprostowaniu mam bardzo ładną fryzurę przez 10h potem beznadzijnę :(( włosy się puszą i zakręcają! ;( co mam robić! ratujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pretty_girl19
to jest takia różowa butelka ok. 150 - 200ml z szarą zakrętką ; ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta515
ja mam podobny problem jak pretty-girl19 z tym ze moje wlosy juz duzo przeszly m.in. dekoloryzacje i codziennie je prostuje... wiem ze to bardzo mi je niszczy ale nie da rady inaczej ;( ale co w tym jest najgorsze wystarczy ze wyjde do sklepu i zaraz mam szope ;( chociazbym nie wiem ile czasu je prostowala... ratuuujcie :( dodam ze jeszcze mam bardzo krotkie bo do ucha.. musialam sciac po dekoloryzacji... a jakbym miala dluzsze to moze pianka i bym loczki sobie robila... a tak... zanim urosna skoro sa palone non stop to sobie poczekam... z tymi wlosami wyjsc sie nie da nigdzie nooo :( a teraz lato, plaza ;( miala ktoras juz tak? bede wdzieczna za wszystkie odp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pretty_girl19
takto jest :[ nie dawno moja ciocia która też ma takie rpoblemy z prostowaniem kupiła sobie taki spray do włosów w seledynowej butelce dość duży chyba 250ml on jest stosowany przed prostowaniem włosow i pózniej mniej pali włosy podczas prostowania. Podaję Wam pełną nazwe tego mleczka do włosów: L'oreal PARIS Studio HOtLiss Krem wygładzający. 150ml i kosztuje od 12 do 15 zł, zależnie od sklepu : ) Naprawdę polecam ten krem jest wspaniały i na odwrocie jest wszystko napisane ( jak stosować itp ) =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cooki.
trudno zeby bylo tak , że jak masz naturalnie kręcone włosy i w dodatku szope to ci sie idealnie wyprostowaly. ;/ na takie wlosy nie ma rady . szampon z nivea to jest dla osób ktore maja lekko krecone i chca z nich zrobic super proste. Jak mowisz ze ci sie 10h trzyma to gratulacje nie wiem czym ty to zrobilas.. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NaTka xD
NO TO JA MAM DUŻOO GORZEJ... PROSTUJE WŁOSY DZIEŃ W DZIEŃ I NAJGORSZE JEST TO, ŻE JAK PO PÓŁ H GDZIEŚ WYJDĘ TO NORMALNIE PATRZEĆ NA SIEBIE NIE MOGĘ :( DLATEGO BARDZOO ŻADKO MAM ROZPUSZCZONE WŁOSY, CHODZIAŻ W ZWIĄZANYCH DUŻO GORZEJ WYGLĄDAM... WŁAŚCIWIE WŁOSY TO JEDYNY MÓJ PROBLEM, JEŚLI O URODE CHODZI..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubię długie włosy
Witam dziewczyny ;) nie lubię wiązać włosów, lubię je mieć rozpuszczone i najwygodniej, najlepiej się czuję gdy są właśnie proste. Prostowałem kiedyś włosy, ale przez około rok prostowania bardzo się zniszczyły, efekt także nie pozostawał zbyt długo, wiatr robił mi kolosalne szkody nie wspominając już o deszczu... Teraz znowu chciałbym je prostować po ostatnim przycięciu, ale wyeliminować te dwie wady, tym bardziej, że fryzjer zachwalał ostatnio to, że nie są zniszczone. Tak więc proszę o doradzenie jakiejś odżywki i czegoś, co by utrzymało trwałość i nie dawało jakiejś sztuczności. Aha, żeby nie było pomyłki, jestem chłopakiem, porozmawiać o tym nie mam za bardzo z kim :( Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anq25
Jak się wyginają może byc za wysoka temperatura...do tego cienkimi pasmami bardzo lekko pod kątem (tak jakby się chciało podwinąć włosy pod spód). Koniecznie spray lub mleczko chroniące przed wysoką temperaturą. Na końcach nie przytrzymywać. Włosy prostuje się na grzebieniu tzn.jedziesz po paśmie grzebieniem jedną ręką a drugą jakiś cm za grzebieniem przesuwasz prostwonicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałam o tych kosmetykach ochronnych do prostowania, wspomniałaś o sprayu i tak się zastanawiam czy coś takiego jest naprawe skuteczne. Zawsze wydawało mi się, że najlepiej jest zainwestować w dobra prostownice, no i odpowiednie odzywki, które będą chroniłyby włosy i to wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmetyki to faktycznie istotna kwestia, ale prostownica to podstawa;) Najlepiej wybrać taką która posiada płytki ceramiczno-turmalinowe które nie elektryzują włosów, np. http://www.kalamis.pl/product-pol-3524-Prostownica-Hair-Goddess-Special-Edition-Black-elegancka-torebka.html a co do kosmetyków to wiadomo, odżywki, maski no i jak dla mnie jedwab;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka1980
A propos prostowania włosów...Ja mam niestety włosy falowane - ni to kręcone, ni proste. Jak mam wyprostowane, a nie daj boże choćby mgła to wyglądam zaraz jak czupiradło;-/ Znalazłam fajną metodę na piękne proste włosy. Kupiłam sobie fryzjerską okrągłą szczotkę o dużej średnicy jakaś jonowa czy coś. Zawsze po umyciu (męczące niestety, ale efekt jest prawie jak od fryzjera - doszłam do wprawy;-))suszę włosy na szczotkę, a później doprostowuję końce prostownicą. Efekt wow;-)Pięknie uniesione, ale proste. Ale ale ...W zeszłym tygodniu skusiłam się na keratynową metodę prostowania. Trochę miałam obawy, bo sie naczytałam na forach, ale przestałam byc niewolnicą prostownicy i jestem zachwycona!!!!Myję i schną i sa proste!!!Tylko nie wolno moczyć po zabiegu przez dwa dni i się wygląda jak zmokła kura, ale naprawdę wg mnie warto. Jakby ktos chciał namiary to robiłam w Poznaniu w Studio Urody Glamshine u mojej Pani Izy - mają fajną cenę teraz 399 zł. Porównywałam z innymi salonami cenę. To ich stronka www.glamshine.pl. Jakby ktoś miał pytania to chętnie opowiem o swoich doświadczeniach z tym zabiegiem, ale naprawde warto!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buczek
ja również prostuję włosy (codziennie). Włosy myję szamponem do włosów wypadających, a na końcówki najbardziej polecam jedwab. Malenkie opakowanie starczy na bardzo długo, bo używa się tylko kroplę i po myciu wciera we włosy. a przed prostowaniem psikam sobie specjalną odżywką z Dove do prostowania. Jest rewelacyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osia_kasi
to juz lepiej odwiedz Denique :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzywaj przed prostowaniem jedwabiu do wlosow...to pomaga...bankowo a szczegolnie w taka pogode jak jest wilgotno na dworzu to ciezko utrzymac proste wlosy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam prostownice fhi platform, czekam na dostawę z allegro, ale mam dylemat ,czy dobrze zrobiłam, bo poprzednia,którą prostowałam, miała płytki 20 mm, a te która kupiłm fhi platform ma szerokośc 25 mm, a mam włosy do ramion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcecie sposob na proste włosy?oto on myje włoski szamponem schauma w żółtej butelce, maska do spłukiwania dove w granatowym słoiczku lub maska stapis sleek line volume non stop potem zmywam, nakładam na włosy jedwab z farouka chi ,spryskuję sprayem z gooldwell double bost podnoszącym włosy,suszę na okragłej szczotce,prostuję a potem spryskuje z dużej odległości żelem w sprayu hegron beton .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna z nad morza
1. umyj włosy szamponem wygładzającym/nawilżającym 2. odżywka 3. nałóż preparat wygładzający 4. podsusz dobrze włosy zczesując je szerokim grzebieniem 5. podziel włosy na sekcje 6. zaczynając od dołu wyciągnij je trochę na okrągłą grubą szczotkę 7. użyj sprayu chroniącego włosy przed wysoką temperaturą( wella/matrix ewntualnie inne) 8. podziel włosy na sekcje i przeciągnij pasmo po paśmie prostownicą ważne jest wyciągnąć włosy na szczotkę bo się nie puszą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miskoala
Sajka dobrze mówi, jak masz kiepską prostownicę to nic nie pomoże, taka prawda !! Ja mam już prawie 2 lata prostownice firmy Ice Diamond i nic się z nią nie dzieje, a jak miałam jakieś zwykłe to czasem po miesiącu już coś się psuło. Zresztą nawet słyszę co koleżanki opowiadają i mają tak samo. Niby to nie jest jakaś znana firma, ale to nie znaczy że jest gorsza, zobacz na stoiskach belisoshop, tam mają duży wybór prostownic więc Ci pewnie wszystko powiedzą. Jak już masz dobrą prostownicę to nie zaszkodzi jeszcze jakieś kosmetyki do prostowania, ale tak jak mówię to jest podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martylla
Prostuję włosy od paru ładnych lat i stosuje do prostowania te oto kosmetyki ochronne: http://pl.shvoong.com/lifestyle/fashion-and-beauty/2064460-heat-protektor-spray-ochronny-prostowania/ oraz http://pl.shvoong.com/lifestyle/fashion-and-beauty/2064457-balsam-prostowania-w%C5%82os%C3%B3w-relax-firmy/ i są świetne!! polecam! a do tego radzę robić 2 razy do roku saunę na włosy - super zabieg !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×