Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

żabcia miodelka

Sosnowiec,polecam sprawdzony Salon Fryzjersko Kosmetyczny!

Polecane posty

Często czytam na forach pytania ,gdzie W SOSNOWCU dobrze robią lub poprawią sfakany MAKIJAŻ PERMANENTNY,albo gdzie można znaleźć DOBREGO FRYZJERA .Podpowiem,bo wiem jakie to ważne-miałam ten sam problem i znikąd żadnej pomocy!...Jeśli decydujesz się na taki makijaż to TYLKO w salonie kosmetycznym ,,DIAMENT " na Pogoni w Sosnowcu przy ul. Żytniej 28....Pamiętaj!Makijaż permanentny, to nie jest coś ,co możesz sobie zmyć,a prawda jest taka,że mało,która linergistka potrafi takie dzieło wykonać poprawnie!Ja robiłam taki makijaż,a później poprawiałam go w kilku innych zakładach.Niestety ,efekt był koszmarny!Gdyby nie ,,Diament",na bank ,zapłaciłabym za chęć bycia piękną ,,o każdej porze dnia i nocy''-chorobą psychiczną!Teraz mogę powiedzieć,że osiągnęłam to o czym marzyłam,ale nim dotarłam do ,,Diamentu",przeszłam drogę przez piekło i wyrzuciłam kilka tysięcy w błoto,pomijając ból/usta to horror/,oszpecenie i depresję.Pierwszy makijaż robiłam na Targowej- ,, nie wyszedł",ale nikogo to nie martwiło oprócz mnie! Kolejne ,,linergistki'' ,które robiły mi korekty-spieprzyły go do reszty,co jedna,to była ,,lepsza"- jedynie w kolorowaniu swoich ,,umiejętności''. Wyglądałam jak baba lara pomalowana flamastrem.Z domu wychodziłam w okularach na pół twarzy ,tylko wtedy, kiedy musiałam-masakra! .W końcu dostałam takiego doła,że musiałam skorzystać z porady psychologa,a po antydepresantach dosłownie wyłysiałam!!!O,,Diamencie''słyszałam pozytywy wcześniej,ale po prostu wyleciał mi z głowy,a później nie wierzyłam już w nic i nikomu.Jednak,kilka tygodni temu byłam w Katowicach u Fielmanna i tam spotkałam znajomą z Chorzowa.Wyglądała rewelacyjnie,zupełnie nie ta sama osoba,którą widziałam rok temu-miała zaj**isty makijaż i świetną fryzurkę-nie mogłam oderwać od niej wzroku.Boże,jak ja jej zazdrościłam-nie da się opisać!Widząc mnie w tak opłakanym stanie,poradziła jechać do Sosnowca i tam szukać pomocy w... ,,Diamencie''!Pochwaliła się ,że tam właśnie robiła sobie makijaż,że czesze się itd., ,że chociaż ma daleko, to nie wyobraża sobie zmiany salonu,że przyjeżdżają tam klienci z Kielc,Krakowa ,Częstochowy,Opola ,a nawet dalszych miast .Podała mi numer telefonu ;732 969 732,...732 979 732 , bo słyszała,że linergistka-P.Ewa jest też specjalistką od naprawiania spartaczonych permanentów.Kilka dni minęło zanim się zdecydowałam,bo straciłam jakąkolwiek nadzieję na cud.Telefon odebrała szefowa,na wszystkie pytania odpowiadała cierpliwie,rzeczowo i wyczerpująco ,w rozmowie nie było żadnego samochwalstwa jak w innych salonach.A już możecie sobie wyobrazić moje zdziwienie,kiedy P. Marzena powiedziała,że jeśli sobie życzę, to P.Ewa przyjedzie do mnie do domu...za free...i zrobi wszystko co w jej mocy,tak żebym była zadowolona!To jeszcze nie wszystko...okazało się ,że P.Marzena robi cuda z włosami,które są cienkie,słabe, wypadają,albo ktoś chce pozbyć się łysiny czy łupieżu,a mój problem to prawdziwy pryszcz..Pomyślałam,że to wszystko jest zbyt piękne ,by mogło być prawdziwe...A jednak... Za parę groszy,po kilku tygodniach kuracji widzę szaloną poprawę w kondycji włosów-są piękne,lśniące,nie wypadają i zaczynają się zagęszczać!Mam też nareszcie ładny makijaż! Kurcze,z takim podejściem do klienta jeszcze się nie spotkałam... Oczywiście,zażyczyłam sobie zabiegi w domciu,bo jak nie skorzystać z takiej propozycji?Po co chować się przed ludźmi z glonojadem? P.Ewa przyjechała do mnie punktualnie,z całym sprzętem, o umówionej godzinie.Super kobietka,co chwilę mnie znieczulała,makijaż poprawiała przez kilka godzin,ale zrobiła go tak perfekcyjnie,że nie ma śladu po poprzednich,nieudanych korektach-efekt-bajka!Z czarnych i krzywych brwi,w kształcie złamanej gałęzi oraz kresek na powiekach jak po Heinego Medina- wyczarowała śliczny łuk w kolorze ciepłego brązu,poprawiła kreski,zrobiła kontur i kolor na ustach... Teraz to ja jestem ,,żabcia miodelka"usmiech.gif Szefowa interesuje się, czy klient jest zadowolony,czy może jeszcze w czymś pomóc-to niesamowite!Dziś, kiedy patrzę w lustro zastanawiam się czy aby przypadkiem nie śnię!... JESTEM BARDZO ZADOWOLONA.Mało tego...za brwi,kreski dolne i górne,kontur ust z wypełnieniem ,odżywienie skóry i poprawę owalu twarzy...Usiądźcie proszę!...Zapłaciłam... połowę tego, co w poprzednich zakładach za brwi i kreski-w trzech kolorach/szary,czarny,brąz/wybarwiające się po zaledwie 3 miesiącach od ich zrobienia i kilku korektach!!! Szczerze POLECAM ,,Diament"' i zapewniam-będziecie zadowolone,bo trafić na kosmetyczkę,która potrafi naprawić,,zje**ne dzieło paproka" ,albo znaleźć pomoc w chorobie skóry głowy,a przy tym wszystkim DOBREGO FRYZJERA, to tak jakby wygrać w totolotka!Aha.. jeszcze jedno...MANICURZYSTKĘ też można sobie zamówić do domu bez żadnych dodatkowych opłat za przyjazd,są też zniżki dla uczniów i rencistów i dużo innych promocjiusmiech.gif Qurcze,teraz to ja sobie siedzę w domu, dzwonię i mam pazurki, kosmetykę i trychologa na hallousmiech.gif .Wiem,że nie wyrzucę pieniędzy ,że już nie oszpeci mnie żadna ,,samozwańcza profesjonalistka po jednodniowym kursie kosmetycznym" lecz zajmie się mną fachowiec ,a ja zainwestuję w siebie i za niewielką kasę będę och,ach, zamiast nabijać kieszenie pięknie reklamującym się cwaniarom,które stosują jakieś świńskie barwniki i nie mają pojęcia o sztuce trwałego makijażu.W ,,Diamencie'' wiesz czym ,co i jak masz robione,łącznie z makijażem próbnym,a igły,strzykawki itp- otwierasz sobie sama-pełny PROFESJONALIZM!Pozdrawiam i zdecydowanie polecam. Ps.Jeśli skorzystasz z usługi w tym salonie to Ci ręczę -złożysz mu przysięgę..,,Ślubuję ci mój Diamenciku: miłość i wierność, i że cię nie opuszczę,aż do ostatniego twojego błysku" usmiech.gif A kiedy spotkasz kiedyś mnie...nie zapomnij pocałować,,miodelkę żabkę '' w łapkę, za namiaryusmiech.gif Hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinkaa09
Kochane!! Jestem pod wielkim wrażeniem, wykonanie usług w salonie w Sosnowcu Diament na ul. Żytniej. Profesjonalne podejście do klientek, miła obsługa. Robiłam jakiś czas temu rzęsy w salonie metodą 1:1, moje rzęsy są CUDOWNE. Takiego efektu oczekiwalam. Stylistka rzęs, bardzo miła, profesjonalnie wykonuje rzęsy. Dokładnie, precyzyjnie. Nie mogę się napatrzec na moje oczy,są piękne. Mój facet nie może ode mnie wzroku oderwac. Z czystym sumieniem polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety zachęcona pozytywnymi opiniami o salonie postanowiłam wybrać się na koloryzację + obcięcie = TRAGEDIA ... Nie polecam w szczególności Pani Zosi.... Nie wiem czy miała gorszy dzień czy jak, ale to co mi zrobiła na głowie to jakiś KOSZMAR .... Z 2 cm zrobiło się 20 cm... Do tego nierówne obcięcie włosy wyglądają PASKUDNIE jakby ktoś mi włosy w pewnych miejscach powycinał bo miał taką fantazję a niczemu dobremu to nie służyło ... nie układają się zupełnie , są wystrzępione , porobione jakieś schodki ! Gorszy dzień Pani fryzjerki a ja teraz będę miała wiele miesięcy starań żeby włosy wróciły do normalnego wyglądu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marylaaa098
Jestem zadowolona z usług z tego salonu. Wlosy były dobrze obcięte, koloryzacja dobrze zrobiona takze nie mam zadnych zastrzeń .Jestem ich stałą klientką. Jakiś czas temu robiłam rzęsy i równiez jestem zadowowolona.Profesjonalne podejscie do klientki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala98765
po kiego grzyba robić makijaż permamennty? kobiety są piękne bez makijażu! kobiety są piękne naturalne, nie pomalowane "barwami wojennymi". znieczulać się, bo ktoś robi makijaż - a więc to poważna ingerencja... bo znieczula się podczas zabiegów, które szkodzą organizmowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarabella
ja akurat do gliwic sobie podjeżdżam bomam bliziutko,a kuzynka chodzi tam do strefy piękna. ja też robiłam tam brwi metodą microblading. supeeer:) wszystko ładnie się i szybciutko wygoiło. w końcu nie muszę martwić się o poranny makijaż, bo brwi są piękne same w sobie^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertyyus
Ja swój salon znalazłam w wyszukiwarce www.estibook.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również polecam salon Diament z Sosnowca. Nic tak nie przyciąga jak pełna kultura. Zajmują się włosami (ich wypadaniem) i problemami skory. Pan Mariusz, aż chce się wracać widząc jak się angażuje w pomoc. Szkoda tylko, że nie zajmują się już fryzjerstwem całościowo. Tylko farbowanie przy użyciu farb trychologicznych. Ale wprowadzili zabiegi karboxyterapii, oxybrazji i inne. A i adres zmienili. http://trychologsosnowiec.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna d
Ja również polecam salon Diament z Sosnowca. Nic tak nie przyciąga jak pełna kultura. Zajmują się włosami (ich wypadaniem) i problemami skory. Pan Mariusz, aż chce się wracać widząc jak się angażuje w pomoc. Szkoda tylko, że nie zajmują się już fryzjerstwem całościowo. Tylko farbowanie przy użyciu farb trychologicznych. Ale wprowadzili zabiegi karboxyterapii, oxybrazji i inne. A i adres zmienili. http://trychologsosnowiec.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fahterka
Ja pozostanę przy najlepszym jaki znam, a więc Akademii Kosmetologii Karoliny Martin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vinika
Jeśli chodzi o kosmetologię to zdecydowanie polecam Salon Karoliny Martin www.karolinamartin.pl u nich jest bardzo przyjemnie i higienicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikotlka
Tutaj się zgadzam, robiłam karboksyterapię u Karoliny Martin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola365
Nie polecam salonu Lara na Kościelnej, byłam tam na początku grudnia, szanujcie się drogie Panie, w centrum jest wiele zakładów wybierzcie inny. Wg mnie zakład jest przykładem amatorszczyzny i nadaje isę do programu z tymi fryzjerami. Cena za usługi rośnie nagle bez wyraźnej przyczyny, nie mówiąc o jakości i brudzie w zakładzie. Trzymajcie się z daleka, pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Zdecydowanie nie polecam Trychologa w Sosnowcu. Ceny zabiegów są mocno oszukane, a same zabiegi nieprofesjonalne. Bazują na niewiedzy pacjenta i naiwności ludzi. Byłam na kilku wizytach i jestem mocno zaniepokojona jakim cudem tacy ludzie pracują i chcą pomagać innym zupełnie się na tym nie znając. Skorzystałam z zabiegu sauny (pełen pakiet) za około 180zł, zamiast sauny (dobrze znanej mi z innym salonów) włosy zostały mi wysuszone SUSZARKĄ Z JONIZACJĄ, którą sama mam w domu i nie muszę za to płacić takiej kwoty. Ponadto- zabieg 10 min prądami d'arsonvala kosztował około 50 zł, kiedy samo urządzenie jest do kupienie an internecie za 100zł. Oszukują i namawiają do zakupu kosmetyków, które nie dają gwarancji efektów. Stawiają diagnozy, których nie potwierdza potem dermatolog. Zamiast wydawania 1000zł za kosmetyki, lepiej zainwestować w mezoterapię, która gwarantuje lepsze efekty, oczywiście w klinikach, a nie TUTAJ. Serdecznie doradzam 5 razy się zastanowić, zanim ktokolwiek się zdecyduje na wizytę, bo to wyrzucanie pieniędzy w błoto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam makijaż permanentny ust i brwi u pani Karoliny Kwiecień. Wyszło lepiej i taniej niż w gabinecie stacjonarnym. Do tego korekta w cenie podstawowej po miesiącu mniej więcej. Wiem, bo przeglądałam różne oferty zanim się ostatecznie zdecydowałam. Higieniczne na wysokim poziomie. No i dojazd do Sosnowca za darmo pozytywnie mnie zaskoczył. Kiedyś u innej kosmetyczki mobilnej musiałam dopłacać za przyjazd, a tutaj bezpłatnie. Telefon zostawiam 511 586 511 i stronę pani Karoliny www.gabinetcarlady.pl . Trafiłam na nią też z polecenia. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z Sosnowca mogę polecić wam świetny salon odnowy www.salonksymena.pl Mają wiele zabiegów w swojej ofercie i bardzo dobre ceny. Z tego co wiem świadczą również usługi fryzjerskie. Warto odwiedzić ten salon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia

Ja polecam Salon Kosmetyczny Biomax, naprawdę szeroka oferta, przedłużanie rzęs, depilacja itd. Chodze tam od paru lat i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×