Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KarmeLek90

Studio Urody "PRESTIGE"

Polecane posty

Jak w temacie co sądzicie o Studio Urody "PRESTIGE" w Rzeszowie na ul. Fredry ??? A może polecacie jakieś inne salony fryzjerskie z których korzystałyście i jesteście w pełni zadowolone . Proszę o pomoc ponieważ nie jestem z Rzeszowa i nie orientuje się gdzie można dobrze dobrać fryzurę i kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierra
wole o wiele bardziej profesjonalne Denique

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alga50
Właśnie wróciłam ze studia Prestige w Warszawie ul. Obrzeżna 1A Miłe Panie zdecydowanie ODRADZAM, żenada, 0 profesionalizmu, bałagan, beztroska, słaby zużyty sprzęt, ciągle się zacina, MASAKRA. Studio pracę opiera na gruponie, ciągle się ogłaszają ze zniżkami, ale SZKODA nawet tych nie za dużych pieniędzy, bo te zabiegi to żałosna MISTYFIKACJA, sposób na wyłudzenie pieniędzy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również korzystałam z grouponu na usługi w salonie Prestige w Warszawie na ul. Obrzeźnej i uważam, że jest to jedno wielkie oszukaństwo. Mój groupon kosztował 89 zł i był wyceniany na 400zł teraz ten sam groupon kosztuje 89 zł a jest wyceniany na 220 zł. Zdjęcia zamieszczone w ofercie nie są to zdjęcia salonu. Stylistą okazuje się być właścicielka salonu, która próbuje profesjonalnie dobrać kolor farby. Niestety pozostaje trochę do życzenia. Samo wykonanie baleyagu nie najgorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też skorzystałam z usługi farbowania z modelowaniem z Gruponu. Na pewno WIĘCEJ TAM NIE PRZYJDĘ. Personel paple, wszyscy słuchają wszystkich problemów i osobistych i firmowych, prz czym dyskusje nie najwyższego lotu. Lokal jest źle zaplanowany, za mało stanowisk, ja początkowo byłam obsługiwana w ...przejściu z korytarza do wc - ustawiona jest tam dodatkowa myjka. No ale to powiedzmy było by do przezycia gdybym była zadowolona z usługi. O zgrozo włosy mam ufarbowane zupełnie bez sensu, farba była trzymana długo na odrostach a na dalsze partie praktycznie fryzjerka przy spłukiwaniu ściagnęła farbę i stwierdzila że się już wchłonęła! Miał to byc mahoń, koło mahoniu nawet nie leżał. Przy głowie mam coś na kształt różu z pomarańczem a pozostała częśc włosów zyskała tylko połysk a kolor się nie zmienił. Czysta masakra. Na moje uwagi, że chyba pani za krótko farbę trzyma fryzjerka miała swoje koncepcje. Mam zupełnie popsuty kolor na włosach... Teraz cieszę się tylko ze nie wzięłam usługi ze strzyżeniem!! 8-/ Bo strach się bać. NIE POLECAM tego fryzjera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
POLECAM studio urody prestige ul.zegadlowicza ,miły personel a strzyżenie doskonałe,ceny umiarkowane i ładny wystrój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam też w Studio PRESTIGE ul.ZEGADŁOWICZA przy Szpitalu Wolskim w Warszawie i też uważam , że ten salon wyróżnia się na korzyść.Bardzo przyjemny wystrój ,miły personel i przystępne ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli Prestige to tylko na ul.Zegadłowicza - polecam.To Studio istnieje już 17 lat i zasługuje na uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kachna 123
Studio Prestige ul.Obrzeżna w Warszawie nastawieni są na masowego klienta i to ciągle nowego , bo drugi raz nikt się ie da nabrać. Główne zajęcie kosmetyczek to naciąganie podczas zabiegu, na następne promocje , zamiast relaksu miałam gadającą bez przerwy kobitę, która nachalnie namawiała , a na koniec stwierdziła, że jak nie sprzeda kilku promocji, to nie przedłużą jej umowy , zero nastroju , zero odprężenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fabryka kosmetyczna Prestige z Obrzeżnej to taka Biedronka salonów kosmetycznych, jest tanio, więc się tam idzie, ale większość usług jest byle jaka, żadnego relaksu i ŻADNEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI , byłam niezadowolona z usługi i wygadana pani poinformowała mnie , że za takie pieniądze, nie mogę wiele oczekiwać ( byłam z Groupona).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam, oczywiście tez z Groupona, cena przystepna , jakość bylejakość. Obecnie oczekuje się od wizyty u fryzjera nie tylko usługi, ale i relaksu, a tam terkocące fryzjerki, koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×