Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Laboratorium

Szkolenie dla kosmetyczek

Polecane posty

Zapraszamy na szkolenie dla kosmetyczek i dietetyków: "Dieta dla urody - Wykorzystanie dietetyki w kosmetyce" Szkolenie dotyczyło będzie odżywiania oraz jego wpływu na sylwetkę a także wygląd skóry, włosów i paznokci. Omówione zostaną także zasady żywienia antycellulitowego i przeciwtrądzikowego. To szkolenie odbędzie się 6 września 2014 w Gdyni. Cena 200 zł/osoba. Zapisy i dodatkowe informacje pod tel. 506 121 495

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamenko
Ale to jest szkolenie zawodowe? Jak dla mnie jedyne po czym można faktycznie coś wynieść to szkolenie pracownicze - sama robiłam właśnie takie - paznokcie, wizaż. Pracuję w zawodzie od 3 lat. Tylko to wymaga na prawdę dużego zaangażowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkolenia dla kosmetyczek są porządne, ale tylko te wybrane. Jedynie niewielka część faktycznie gwarantuje wysoki standard i możliwości. Ale też wszystko zależy od podejścia samych uczestników - sama wiedza do głowy się nie wbije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to też prawda, dlatego aby znaleźć dobre szkolenie z zakresu medycyny estetycznej czy kosmetyki trzeba się czasem nieźle naszukac, czytać opinie, rekomendacje, pytać znajomych.. ja w ten sposób znalazłam http://pimik.pl - moze komuś jeszcze się przyda, sporo praktyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli szukacie sali na to szkolenie, to jest takie centrum - http://www.pankiewicza.pl/ , podobno można bardzo niedrogo wynająć ładną i fajnie wyposażoną salkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda gdonek
Beauty Lux i szkolenia zawodowe, tak to u mnie wyglądało i wiem, że obrałam zdecydowanie najlepszą drogę. Wiadomo, że można to wszystko załatwić na inne sposoby, ale czy skuteczniejsze? Nie wydaje mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszonek
Pewnie, że przez szkolenie zawodowe jest łatwiej - a przede wszystkim szybciej. Nie ma opcji żeby studia was nauczyły praktyki - owszem, teoria będzie, ale w żaden sposób nie przełoży się to na specjalne umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaszneks
Hmm... dziewczyny, przede wszystkim zaangażowanie w konkretne tematyki. Nie róbcie wszystkiego, zainteresujcie się konkretnym zakresem nauki i wtedy te korzyści będą. Ten zawód wymaga czasu dla osiągnięcia właściwego poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka110
Dobre szkolenia są w centrum szoleniowym Venetta, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HankaPawłowska
ja sama szoliłam się w Venetta. i jestem bardzo zadowolona poziomem szkolenia. teraz robię własne portfolio z wykonanych usług by można było mnie jakoś zauważyć w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha221
A jaki kurs robiłaś w Venetta? Ja teraz uczę się makijażu permanentnego i zastanawiam się co jeszcze mi się przyda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moskana
Chyba najbardziej znane jest Beauty Lux w Warszawie. Ja u nich zaczynałam od szkolenia stylizacji paznokcia, ale później robiłam również kolejne szkolenia. Na pewno na plus działają małe grupy, długie programy, darmowe modelki, ale plusy długo wymieniać - świetne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmiaka
W warszawie, w beauty lux pytajcie. Bardzo małe grupy do 4 osób. Dobre kosmetyki, świetna prowadząca, a przede wszystkim dbałość o to, abym po wyjściu ze szkolenia, potrafiła daną czynność wykonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markiszna
Od czego radzicie zacząć? Tzn. jakiego zawodowego szkolenia? Lepszym pomysłem będzie stylizacja paznokci czy wizaż? Wydaje mi się, że to pierwsze ma większe zainteresowanie. Mylę się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszkana
Poza szkoleniem chodzi tutaj również o ciężką pracę nad rozwojem osobistym i kolejnymi doświadczeniami. Zanim faktycznie fachowo, na najwyższym poziomie będziecie realizować usługi minąć musi trochę czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początek? Zawodowe szkolenie, no chyba że startujecie od całkowitego zera. Tylko w takiej sytuacji skąd wiecie, że coś jest nie tak? Rozwijajcie się, pracujcie nad sobą, wtedy zapewne efekty nadejdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hustana
W tym zawodzie dacie radę po szkoleniach, a z drugiej strony prawda jest taka, że na sttudiach uczyłybyście się teorii. Zero konkretów i w dodatku od ludzi, którzy nigdy nie pracowali w branży. Więc gdzie w tym sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Worycka
Najbardziej profesjonalne szkolenie przeszłam w Katowicach w Venetta. www.szkoleniadlakosmetyczek.pl Ciesze się że tam byłam bo wyniosłam z tego szkolenia więcej niż z poprzednich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szminnka
Hej, ja byłam na szkoleniach dla kosmetyczek w centrum VENETTA w Katowicach. Bardzo fajne szkolenia, można naprawdę dużo z nich wynieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missska
Ja miałam szkolenie w Centrum Szkoleniowym Venetta w Katowicach, naprawdę uczą wszystkiego bardzo ciekawie, wiele można wynieść z tych kursów i ja dzięki temu otworzyłam swój salon, więc serdecznie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kerpotan
Takie szkolenia robią w Beauty lux w Warszawie. Pewnie, że realizacja tego nie jest prosta, ale też docelowo uzyskacie zadowalającego efektu jest stosunkowo łatwe, bo to kwestia odpowiedniego zaangażowania w temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam możliwość wpuścić kilka osób na wykład za 10 zł oraz darmowe konsultacje, ponieważ współpracuje z firmą Forever Living Products. Bilet można zakupić na miejscu. Na miejscu można też zakupić kosmetyki. Zapraszam do Bydgoszczy na 21 stycznia od 17.30 konsultacje a od 18.00 wykład Katarzyny Janiczek (wiodąca konsultantka kosmetyczna w Polsce) "ZIMOWA PIELĘGNACJA SKÓRY- OD ŚRODKA I NA ZEWNĄTRZ" Tel. 790500787

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrą ofertę szkoleń dla kosmetologów ma hair medica - w wawie są szkolenia trychologiczne, 2 dni, dofinansowane (płacisz część), uzyskujesz certyfikat trychologa i dzięki temu mozesz nową usługę wprowadzić. są z tego realne zyski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawodowe to w Beauty lux. Bardzo dużo nauki, długi program, ale świetni prowadzący i przede wszystkim szkolenie, które powinno dawać konkretne profity, a wcale nie w każdym przypadku tak to będzie wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szkolenie jest porządne, to zdecydowanie do zawodu przygotuje - ja wszystko tak właśnie zrobiłam i był to dla mnie zdecydowanie najlepszy wybór. Powiedzmy, że w krótkim czasie zrobiłam wszystko, czego chciałam i chyba nie ma łatwiejszej drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wszystkiego doszłam szkoleniami i uważam, że nie ma lepszej drogi na dotarcie do zawodu. Wiem ile to trwało, jak było wymagajaące, ale s tosunku do innych metod dojścia do zawodu było to zdecydowanie najłatwiejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko robisz szkoleniami zawodowymi, tam można wszystkiego się nauczyć w bardzo krótkim czasie. A oczywiście najpierw odpowiednia prowadząca, dobre kosmetyki, długi i wymagający program. Dopiero dzięki temu można realnie coś osiągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, ze można szkoleniami, ale to wymaga ciągłej pracy nad sobą, zaangażowania w rozwój. Nie ma łatwiejszej drogi do wejścia w tej temat na wysokim poziomie. Wiem jak to wyglądało u mnie - najważniejsze, że po prostu zrealizowałam cele zawodowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×