Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

violaa6

szkolenie makijaż permanentny, micro blading 2016 GDZIE?

Polecane posty

Witam serdecznie, bardzo prosze o pomoc w rozwiązaniu mojego małego-wielkiego problemu :) Szukam szkolenia z makijażu permanentnego, w pierszej kolejności interesuje mnie micro blading. Od miesiąca szukam odpowiedniej osoby na terenie Polski, która zachwyciłaby mnie swoimi pracami, osoby od której chciałabym się uczyć oraz osoby dla której nie szkoda byłoby mi wydać nie małej kwoty pieniędzy za szkolenie. Tak jestem wymagająca, jestem perfekcjonistką i 95% prac jakie widuje na polskich stronach jest bardzo rozczarowywujące. Zajmuje sie wizażem, jestem totalnym samoukiem i mam do tego rękę. Niestety ale wszystkie linergistki, których prace mnie zachwyciły na pytanie "gdzie się szkoliły" odpowiedziały : Rosja, UK, ROSJA, ROSJA, UKRAINA. Nie wiem czy odpowiedź była prawdą czy szybkim spławieniem potencjalnej konkurencji ale jednak… Dla przykładu podaje link jaka technika i jaka nauczycielska ręka by mnie interesowała https://www.youtube.com/watch?v=8uxit60cY94. Jestem otwarta na wszelkie propozycje na terenie CAŁEJ Polski (najlepiej małopolska), najlepiej szkolenie indywidualne ale przy dobrym nauczycielu, grupowe też może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka9
Ja na szkoleniu bylam w akademii Nouveau contour w Poznaniu. Mała grupa wiec bardzo dobrze sie pracowalo, no i najnowoczesiejszy sprzet. Bardzo wiele sie nauczylam, teraz juz praktykuje wiedze w swoim salonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnieszka Leśniewska z Polic Purebeauagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelcia_09
Ja z makijażu permanentnego byłam na szkoleniu Nouveau Contour. Sprzet i technika pierwsza klasa. Naprawdę warto iść na ich szkolenia, bo można się dużo nauczyć. Nowa metoda ombre - rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igunia909
ooo, ja też właśnie niedawno byłam na szkoleniu nouveau contour. jestem zachwycona zwlaszcza sprzetem i technika ombre brwi. no to jakis fenomen!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny! Czy jest tutaj ktoś kto pracuje na urządzeniach Purebeau? Chodzi mi konkretnie o Dermoliner. Ma on mniejsza ilość uderzeń na sek od innych (do 110,-pozostale do 190)oraz manualna obsługę. Czy to znacząco wpływa na jakość pracy? Wszystkie te maszynki mają tez system igieł akupunkturowych. Czy to dobry system? Czy lepsze kartridże? Nie mam doświadczenia i zaczynam MP. Chcę też skorzystać ze szkoleń purebeau. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak jak bogusiaz polecam szkolenia w Biopigments. Miałam okazję uczestniczyć w jednym z nich i poza sporą dawką wiedzy teoretycznej miałam też możliwość podszkolenia swojej praktyki a na tym zależało mi najbardziej. Szkolenie trwało 2 dni i pracowałyśmy z 4 modelkami więc każda z nas miała okazję się wykazać :) Ceny szkoleń bardzo przystępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana23
Ja byłam na szkoleniu w nouveau contour i bardzo polecam. Panie maja ogromna wiedze, pracuje sie na swietnych sprzetach, duzo wiedzy teoretycznej i praktycznej. Po tym szkoleniu bylam pewna swoich umiejetnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dziękuję za pomoc :) Zapoznam się z ofertą Biopigments

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga35oo
Osobiście polecam Panią Paulinę Bober z Rzeszowa, sama byłam już u niej na nie jednym kursie i jestem bardzo zadowolona. Paula jest profesjonalistką i tak samo podchodzi do prowadzenia kursów. Dobrze przedstawiona teoria, bardzo, bardzo dużo praktycznych zajęć. Ciągle krąży nad kursantkami, udziela cennych rad, rozwiewa wątpliwości, no i sama ma wypracowany bardzo dobry warsztat. Pani Paulina jest mistrzynią microbladingu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam u Pani Pauliny i mogę potwierdzić ze jest bardzo dobra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalicja1
Jeśli chodzi o tematykę szkoleń z makijażu permanentnego to jeszcze lepszą opcją wydaje mi się być ogólnopolska konferencja PMU GOLD CONFERENCY, która odbędzie się w Gdyni w ostatni weekend kwietnia. Koniecznie o tym poczytajcie - to świetna opcja na poznanie specjalistów z całego świata. Najlepiej uczyć się właśnie od takich osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecić szkolenia w Biotek, teraz na www.biotekpolska.pl/promocja-dla-poczatkujacych/ mają specjalną ofertę dla osób początkujących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny pisze bo jestem w szoku jak u nas w Polsce zdzierają!!! Jak bedziecie kupować sprzęt rozejrzyjcie sie w innym kraju ja tak zrobilam kupując maszynkę nouveau contour!!! U nas w Polsce 18,5tys a w Szwecji ten sam model 14,5tys!!! 4tys taniej gdzie jak ci sie cos zepsuje to wymieniają ci na nowe bez jakiegokolwiek problemu wiem bo tu mieszkam i tu nie ma czegos takiego jak czekanie na naprawę! Jak mi sie zespół telewizor po 2,5 roku za 10 tys złoty to tylko zadzwoniłam, przyjechali i zabrali a ja mogłam pojechać do sklepu wybrać sobie nowy w podobnej cenie!!! Jestem w szoku ze Polskie firmy tak zdzierają z biednych Polaków nouveau contour Powinno sie wstydzić tak potężnych różnic w cenie bo przeciez tak samo to sprowadzają jak Szwecjia tylko jak widac Pazerność przedstawicieli w Polsce jest większa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Staram się ciągle rozwijać, dlatego bardzo często uczestniczę w różnorodnych kursach związanych z moją branżą. Ostatnim szkoleniem, na jakim byłam był kurs makijażu permanentnego w Lukomades. Mogę polecić ten ośrodek ze względu na profesjonalną i doświadczoną kadrę. Chętnie dzieli się ona swoimi spostrzeżeniami, przez to szkolenia są bardziej efektywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcecie solidnego szkolenia i pracy na dobrych materiałach to udajcie się do Perfect Glamour we Wrocławiu. https://www.perfect-glamour.pl/ Mają bardzo dobre trenerki, sprzęty, pigmenty. Skończyłam u nich niedawno kurs II stopnia makijażu permanentnego, jestem w sumie po 4 szkoleniach u nich i na pewno na tym nie skończę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×