Odpowiedz na ten temat

szkolenie makijaż permanentny, micro blading 2016 GDZIE?

 • violaa6 2016.10.23 [19:31]
  Witam serdecznie,
  bardzo prosze o pomoc w rozwiązaniu mojego małego-wielkiego problemu usmiech.gif Szukam szkolenia z makijażu permanentnego, w pierszej kolejności interesuje mnie micro blading. Od miesiąca szukam odpowiedniej osoby na terenie Polski, która zachwyciłaby mnie swoimi pracami, osoby od której chciałabym się uczyć oraz osoby dla której nie szkoda byłoby mi wydać nie małej kwoty pieniędzy za szkolenie. Tak jestem wymagająca, jestem perfekcjonistką i 95% prac jakie widuje na polskich stronach jest bardzo rozczarowywujące. Zajmuje sie wizażem, jestem totalnym samoukiem i mam do tego rękę. Niestety ale wszystkie linergistki, których prace mnie zachwyciły na pytanie "gdzie się szkoliły" odpowiedziały : Rosja, UK, ROSJA, ROSJA, UKRAINA. Nie wiem czy odpowiedź była prawdą czy szybkim spławieniem potencjalnej konkurencji ale jednak… Dla przykładu podaje link jaka technika i jaka nauczycielska ręka by mnie interesowała https://www.youtube.com/watch?v=8uxit60cY94.
  Jestem otwarta na wszelkie propozycje na terenie CAŁEJ Polski (najlepiej małopolska), najlepiej szkolenie indywidualne ale przy dobrym nauczycielu, grupowe też może być.
 • Ulka9 2016.12.19 [09:14]
  Ja na szkoleniu bylam w akademii Nouveau contour w Poznaniu. Mała grupa wiec bardzo dobrze sie pracowalo, no i najnowoczesiejszy sprzet. Bardzo wiele sie nauczylam, teraz juz praktykuje wiedze w swoim salonie usmiech.gif
 • gość 2017.01.31 [00:47]
  Agnieszka Leśniewska z Polic Purebeauagi
 • gość 2017.03.19 [19:43]
  Dobre szkolenia z makijażu permanentnego tą metodą są w Perfect Glamour http://www.perfect-glamour.pl/szkolenie-metod a-piorkowo-kreskowa-microblading.html Bardzo jasne tłumaczenie, pracują na nowoczesnych urządzeniach i mają świetne barwniki marki Biotouch. Ja jestem zadowolona, myślę o kolejnym szkoleniu u nich.
 • Amelcia_09 2017.04.07 [13:18]
  Ja z makijażu permanentnego byłam na szkoleniu Nouveau Contour. Sprzet i technika pierwsza klasa. Naprawdę warto iść na ich szkolenia, bo można się dużo nauczyć. Nowa metoda ombre - rewelacja!
 • igunia909 2017.05.11 [13:46]
  ooo, ja też właśnie niedawno byłam na szkoleniu nouveau contour. jestem zachwycona zwlaszcza sprzetem i technika ombre brwi. no to jakis fenomen!

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...