Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szukam dobrego podkładu prezent dla Mamy wiek 50

Polecane posty

Gość gość

Witajcie. Poszukuję dobrego podkładu na prezent dla Mamy do ceny max 100 zł.Czy jest ktoś kto poleci mi dobry produkt w tej cenie ?. Z góry dziękuję za odpowiedź :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
big bambi taki duzy czarny wibrator no albo pospolite kuleczki analne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za tyle dobrego podkładu nie kupisz, ok. 150 zł to minimum. Pomijam już fakt, że nie wiem, jak ty chcesz go kupić na prezent, przecież to trzeba testować na skórze, i to przez kilka godzin, żeby sprawdzić, czy nie utlenia się, czy nie zmienia koloru, czy nie przesusza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam puder DIY dla alergików. Mąka ziemniaczana + bardzo mocno zmielony cynamon na pyłek. Proporcje dobieramy wg indywidualbego kolorytu odcienia naszej buzi. Cynamon robi za barwnik więc należy zaczynać od minimalnej ilości do uzyskania właściwego dla nas odcienia. I przesypujemy do pojemniczka z dziurkami po sypkim pudrze. Bronzer rowniez mozna w ten sam sposob wykonac dozując minimalną ilość kakao. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podkład tworzymy samodzielnie z w/w mieszanki pudru + kropla kremu na dłonie i rozcieramy mieszanke w dłoniach i na twarzy mamy podkład :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Double wear

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdroszczę Ci. Ja mamie na 50 urodziny musiałam kupić znicz :-( myślę że jak kupisz jej z VICHY albi la roche posay?? będzie ok Plus do tego dobry krem nawilżający do skóry dojrzałej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podkład mineralny z Artdeco? ma fajny skład, bogaty w składniki odżywcze i nie przeciąża skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mamy w tym wieku to lepiej zainwestuj w kremoserum Revitacell. Skora dojrzala jest bardzo wymagajaca i potrzebuje odpowiedniej pielegnacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×