Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fryzjer Instruktor

Szukam pracy w dobrym Salonie, drogie Panie pomóżcie

Polecane posty

Gość Fryzjer Instruktor

Jestem fryzjerem z małego miasta. Obecnie jestem na stażu instruktorskim (instruktor fryzjerstwa) i firma która mnie zatrudnia i "szkoli" działa w zbyt nieprzewidywalny sposób, mam dość zastanawiania się kto mówi prawdę i liczenia że ludzie wywiążą się ze swoich zadań. Planuje przerwać staż i tę wątpliwą współpracę i poszukać dobrego salonu fryzjerskiego w waszym mieście. Bardzo proszę o podpowiedź. Dla mnie jako fryzjera w nowym miejscu najważniejsze jest podjąć pracę w renomowanym salonie ale takim w którym jest ****** coś się dzieje - jestem pracoholikiem fryzjerskim ;) salony w których pracuje jeden fryzjer i ma zapisy na 2 miesiące to nie miejsce dla mnie - taki potrzebuje uczniów żeby mu farbę nakładali ;) Jestem po szkole Gabriel w Kaliszu, kilku mniejszych szkoleniach i teraz na stażu instruktorskim, który przerwę jak tylko znajdę normalną pracę a to zostawiam. Z góry dziękuję za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam na rozmowę do salonu Wonderland w Galerii Dębiec w Poznaniu. Proszę o kontakt telefoniczny 607 278 904

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile zarabia fryzjer: salon sieciowy Trendy, dobrze prosperująca salon w centrum dzielnicy, fryzjer z kilkuletnim stażem w droższych salonach ( np. Alchemik, Hair Bazaar, Le Grand, Minimum Hair Design) ? Pracujecie na podstawie? I macie płacone od klienta? Czy zarobki w tzw. Ekskluzywnych salonach sa faktycznie wysokie czy pic i zarabia szefostwo lub master senior?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×