Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szybka pożyczka do 10 tyś zł

Polecane posty

Gość gość

Pożyczki w 15min na Twoje konto http://kredyt66.pl od 100zł do 20.000tyś zł Odbierz pieniądze! - Chwilówki na Dowód bez zaświadczeń bik - kredyty przez internet, dla Firm - Kredyt na mieszkanie/hipotekę - Kredyt Samochodowy, pożyczka na dowód bez dochodów - kredyty pozabankowe, gotówkowe i konsolidacyjne Wypełnij krótki wniosek a my do Ciebie bezpłatnie oddzwonimy i przestawimy najlepszą ofertę dla Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirosllaww
Brałem chwilówkę na majówkę i bardzo nam się te pieniądze na wyjeździe przydały. Pieniądze dostałem za 0 zł także generalnie nie dołożyłem do tego interesu ani złotówki. Jakbym miał brać na procent to pewnie bym sobie darował. Pożyczki szukałem przez porównywarki internetowe i najlepsze warunki znalazłem na stronie http://odpowiedniapozyczka.pl. Mają duży rozrzut, mniej i bardziej popularne firmy, także jest z czego wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szybką pożyczkę do 3 tysięcy złotych przez internet można dostać w SMS365. Miałem okazję korzystać już kilkakrotnie z ich serwisu i jestem zadowolony. Obsługa na wysokim poziomie, warunki proste, bez kruczków. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yavinx
Ja bardzo polecam Kredyty-Chwilówki, ponieważ dają pierwszą pożyczkę do 1000 zł za darmo, bez dodatkowych opłat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krauloss
Dolaczam sie do opinii @Yavinx - bardzo kompetentna firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASIANNN
Raczej nie ufałbym firmom (o ile to w ogóle jest firma), które reklamują się na kafeterii. Jak ja potrzebuje pieniędzy to korzystam z pomocy znajomych, a dwa razy pożyczyłem od sprawdzonej firmy, którą również znajomi mi polecili - feniko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kremens
Nie od dziś wiadomo, że najbezpieczniej jest korzystać ze sprawdzonych firm. Ja w czerwcu musiałam pożyczyć 400zł i skorzystałam z oferty wonga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z kolei mogę polecić www.aasapolska.pl Bardzo dobre warunki jeśli chodzi o spłatę rat i w dodatku również można u nich wnioskować o 10 000 PLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Kremens, dziękuję za skorzystanie z naszej oferty pożyczki. Na rynku polskim wonga.com udziela pożyczek krótkoterminowych od 50 zł do 1500 zł dla nowych Klientów oraz ratalnych do 10000 zł dla nowych Klientów. Okres spłaty w przypadku pożyczki krótkoterminowej wynosi od 1 do 60 dni, natomiast w przypadku ratalnej do 24 miesięcy. Koszt pożyczki ratalnej można poznać na stronie wonga.pl, pod suwakami, którymi ustawia się kwotę pożyczki i liczbę rat. Aby wnioskować o pożyczkę należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej www.wonga.pl Decyzja o udzieleniu pożyczki podejmowana jest m.in. po sprawdzeniu wiarygodności kredytowej potencjalnych Klientów w BIK S.A. i biurach informacji gospodarczej oraz ocenie zdolności kredytowej Klientów. Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=kafeteria. W razie pytań jestem do dyspozycji Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vektra
Przy następnej pożyczce w wonga koszt jej jest takim sam jak za pierwszym razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Vektra, kolejna pożyczka w wonga.com każdorazowo udzielana jest na indywidualnych warunkach. Można o nią wnioskować od razu po spłacie pierwszej pożyczki. Maksymalny limit dla kolejnych pożyczek w wonga.com może wynieść do 8000 zł, ale kwota ta i koszt ostatecznie są uzależnione od indywidualnie obliczanej zdolności kredytowej. Dodam, że Klienci wonga.com mają możliwość wzięcia udziału w Programie Korzyści, w którym najwięcej zyskują osoby terminowo spłacające swoje zobowiązania i rozwiązujące interaktywne testy na platformie Kapitalni.org. Spełniając te kryteria, przy kolejnej pożyczce można otrzymać lepsze warunki cenowe pożyczki. Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=kafeteria. W razie pytań jestem do dyspozycji Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nie ufam takim chwilówkom. Jak pożyczka to tylko z banku. Choć wiadomo, czasem są problemy, ale mozna je obejść. Ja na przykład korzystałam z pomocy firmy wyczyść bik. i dzięki nim moja nazwisko zostało skasowane z bazy bik a ja odzyskałam zdolność kredytową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doradca KredytMarket
Dzień dobry, przedsiębiorców prowadzących swój biznes od 2 lat zapraszamy do skorzystania z pożyczki na rozwój firmy w Kredytmarket.com. Kwota, jaka oferujemy to od 10 do 50 tysięcy na okres od 3 do 6 miesięcy. Oprocentowanie wynosi 9,5% w skali roku, a prowizja jedynie 2,5%. Nie ma żadnych dodatkowych, ukrytych opłat ani ubezpieczeń. Cały proces jest elektroniczny, szybki i, co najważniejsze, bez konieczności dostarczania jakichkolwiek dokumentów. W oparciu o dane podane w trakcie wypełniania wniosku, nasz algorytm wylicza zdolność kredytową. Dzięki temu finalną decyzję z propozycją kwoty pożyczki można otrzymać w ciągu 15 minut na maila. Po 2 dniach od zatwierdzenia warunków umowy środki przekazywane są na wskazane konto bankowe. Po dokładne wyliczenia zapraszamy do zakładki kalkulator na naszej stronie https:/kredytmarket.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×