Odpowiedz na ten temat

Tatuaż henną w Warszawie?

• Północ 2007.06.23 [21:27]
    Witam,

czy ktoś może wie gdzie w Warszawie robią tatuaż henną? Albo sam robił i może polecić? Salony kosmetyczne które znalazlam przez googla wszystkie już zrezygnowały z tej usługi...
  • no właśnie jak to jest 2007.06.24 [10:14]
    z tymi tatuazmi jak zaczynaja schodzić? nie wygląda to jak jakaś plamica?????
    ile takie cudeńko sie trzyma?????
  • Alboalboalbo 2007.07.02 [19:18]
    Chyba, że jest namalowany na skórze, wtedy trzyma się po prostu 2 tygodnie i powoli blednie.

• mem 2007.07.02 [19:27]
  • alebabka 2008.05.15 [23:40]
    Ja wiem gdzie można zrobić sobie super tatoo z henny w wawie... Jest salon na Bielanach sama tam sobie zrobilam trzy dni temu bardzo ładnego delfinka oczko.gif wygląda SUPER!!! podobno ma się trzymać jakieś dwa do trzech tygodni ... dla zainteresowanych podaję adres i tel ul.Wrzeciono 65. TEL 022-865-46-96 NAPRAWDĘ POLECAMusmiech.gif
  • Andzia. 2009.08.04 [10:05]
    A w jakiej cenie zrobiłaś tego delfinka ?
  • widiak 2011.03.29 [21:21]
    ja robilam w denique biotatuaz, niedrogo
  • dzanan 2011.06.24 [10:35]
    witam
    jesli chodzi o tatuaz henna na ciele , jakieś wzory
    To ja maluje tatuaże z katalogu jaki posiadam lub wzory klienta ,

maluje czarna henna , tatuaż do 2 tyg. materiał kupuje sprawdzony od osób które sie tym tez zajmują od lat , np malują zdobią ciało na molo w Sopocie
    dzanan
    ekarasiewicz@gmail.com< /a>
  • Kasle 2016.05.11 [18:17]
    Witam, ponawiam pytanie czy ktoś wie gdzie można zrobić w Warszawie tatuaż henna?
  • gość 2017.04.20 [13:52]
    Idź na bezpłatne konsultacje do tatuażysty Patryka w warszawskim Time4Tattoo. Zobaczysz, co i jak, czy masz dobry wzór, czy może trzeba modyfikować. Miałem u Patryka tatuaż robiony 8 godzin. Ręka wróciła do normalnego stanu mniej więcej po dobie. To jedna z oznak mistrzostwa w fachu. Mega normy higieniczne. Nie słyszałem, żeby ktokolwiek źle ocenił wskazane przeze mnie studio tatuażu, a przed pierwszym pójściem mocno czytałem recenzje, praktycznie wszystko w sieci, gadałem z ludźmi w salonie. Patryk podejmuje się najtrudniejszych wyzwań, nie boi się nowości, robił już chyba każdy wzór, więc bez obaw usmiech.gif
  • gość 2017.04.27 [23:11]
    Niestety nie wiem, gdzie robią henną...a nie wolisz zdecydować się na prawdziwy tatuaż? fajnie je wykonują np. w Jah Love na ul. Wilczej 32. fajna utalentowana ekipa, profesjonalny salon- korzystalam juz dwa razy i pewnie na tym nie zakonczy sie moja przygoda z tatuazami usmiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...