Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Czarodziejka23

TIPSY JAKIE, GDZIE I ZA ILE ?

Polecane posty

Gość Czarodziejka23

Hejeczka, Proponuję wpisywać tu wszystkie dobre adresy pod którymi można znaleźć fachowca od tipsów. Jesteśmy z różnych miast Polski i taka baza adresowa pewnie nam sie przyda ;) Ja szkukam kogoś ze Śląska. Macie sprawdzoną babkę, to podajcie namiary plissssssssss :D Pozdrofka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cennik: Tipsy – żel - zdobienie gratis -65 zł Tipsy – żel - frencz- zdobienie gratis - 70 zł Uzupełnianie - 45 zł Uzupełnianie frencz - 50 zł Korekta - 30 zł. Zdjęcie tipsów - odżywka wapniowa gratis - 35 zł Zdjęcie tipsów - manicure, odżywka wapniowa - 45 zł Zapraszam również na inne zabiegi 🌼 Kontakt: 602-512-287

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inne miasta i adresy - gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rebelian
Zapraszam wszystkie zainteresowane Panie, które chciałyby poprawić wygląd swoich dłoni. Oferuję przedłużenie paznokci metodą żeli uv przy pomocy produktów firmy ESN oraz Euro Fashion, także w domu klientki. Usługa standardowa : 80zł french : 100zł ozdoby : 120zł uzupełnienie standardowe : 50zł uzupełnienie french : 70zł kontakt : Warszawa 508340548, Anna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w Łodzi
gdzie? Polećcie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiuuuullaaaa
a wLublinie? zna ktos jakis dobry salon,ewentualnie stylistke od paznokci ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkdjkdsd
W Radziejowie (między włocławkiem a Inowrocławiem) kosmetyczka robi żelowe za 70zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tipsiara
Szprotawa, ŻagańŚwiętoszów i okolice tipsy akrylowe 60 zł - malowanie grtis uzupełnianie 30-45 zł Manicure 15zł Pedicure 20 zł Depilacja brwi 5 zł Makijaż 10-30 zł Malowanie paznokci 10 zł Depilacja woskiem: wąsik 5 zl broda 5 zł nogi 25 zł Henna na brwi 5zł henna na rzęsy 5 zł + dojazd do domu Telefon kontaktowy: 603789253

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweza
bedzin serdecznie zapraszam jestem dyplomowana "tipsiara" jesli chcecie dowiedziec sie ceny i dokladny adres prosze pisac na eweza@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiMysia
Witam wszystkich serdecznie! Chciałabym zaoferowac Ci moje usługi przedłuzania paznokci metodą żelową na tipsie. Do tego oczywiście różnorodne zdobienie, french i malowanie paznokci. Stylizacją paznokci zajmuje sie juz prawie rok, w grudniu zeszłego roku ukaończylam kurs. Pracuje na żelach Ibd. Pazurki robie u siebie jak również w domu u klientki. Cena usługi ze zdobieniem wynosi 60 zł, uzupełnianie 30-40 zł ZAPRASZAM Oprócz paznokci wykonuje: depilacja woskiem nogi 25zł ręce 15zł henna brwi, rzęs 5zł regulacja 5zł Tel 691 984 327

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Madzi-kosmetolog
W którym miejscu w Gliwicach przyjmujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rebelian8
u mnie za sam czysty zel zaplacisz 60zl, a za french80zl, 100 zl i masz co tylko chcesz :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiMysia
Witam wszystkich serdecznie! Chciałabym zaoferowac Ci moje usługi przedłuzania paznokci metodą żelową na tipsie. Do tego oczywiście różnorodne zdobienie, french i malowanie paznokci. Stylizacją paznokci zajmuje sie juz prawie rok, w grudniu zeszłego roku ukaończylam kurs. Pracuje na żelach Ibd. Pazurki robie u siebie jak również w domu u klientki. Cena usługi ze zdobieniem wynosi 60 zł, uzupełnianie 30-40 zł ZAPRASZAM Oprócz paznokci wykonuje: depilacja woskiem nogi 25zł ręce 15zł henna brwi, rzęs 5zł regulacja 5zł Tel 691 984 327 !!!KATOWICE!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frosch
ja robie tipsy akrylowe: utwardzenie naturalnej płytki paznokcia 40zł tipsy od 50 akryl na szablonie od 50 jestem z okolic Warszawy zainteresowane piszcie gg:6373913

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również chciałabym się dołączyć wykonuję przedłużanie paznokcie na tipsie lub formie akrylem i na tipsie żelem. Utwardzanie płytki żelem, masaż i manicure. Pracuję na kosmetykach takich firm jak SNC, IBD, NSI. Kostrzyn Nad Odrą i okolice, jeżeli ktoś jest z Gorzowa również zapraszam na maila - w Gorzowie robi moja siostra :)) Obie jesteśmy po kursach, posiadamy dyplomy i certyfikaty. Cena usługi to około 50zł. Szczegółu na e-mail:)) Pozdrawiam ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikki29
tipsy 85zł -uzupełnienie 50 10zł doliczam za frencz stały albo inne zdobnictwo zatpiane w żelu ,malowanie wzorków.Ceny jak na wieloletnie doświadczenie są umiarkowane ,klientki są z różnych miast .Jak ktoś ma samochód to zdojazdem nie ma problemu i z parkowaniem.świadcze też inne usługi kosmetyczne 501136114

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikki29
tipsy 85zł -uzupełnienie 50 10zł doliczam za frencz stały albo inne zdobnictwo zatpiane w żelu ,malowanie wzorków.Ceny jak na wieloletnie doświadczenie są umiarkowane ,klientki są z różnych miast .Jak ktoś ma samochód to zdojazdem nie ma problemu i z parkowaniem.świadcze też inne usługi kosmetyczne 501136114

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikki29
śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tipsy
zelowe. 60 zł, uzupelnianie 40 zł. tipsy robie juz ponad 2 lata. sucha beskidzka . gg 1693639

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela cieszyn
zapraszam panie z cieszyna do swojego zakładu paznokcie żelowe + zdobienie 50 zł uzupełnienie 35 zł ewelina 21b@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izunia334
chciałambym dowiedziec sie ile wyniosa mnie paznokcie zelowe... w Łodzi .. i gdzie najlepiej je zrobie? Najlepiej prywatnie a nie w salonie kosmetycznym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwcia
Zna moze ktos jaka wmiare tania kosmetyczke w lublinie? która dobrze robi paznokcie bardzo prosze o kontakt!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leilaaaankaa
Jeśli chodzi o tipsy w Warszawie to jestem stylistką paznokci :) mam pełno ozdób i zapraszam :) mój mail to: leilaanka@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamci
Czy wiecie czy jakaś babka przyjmuje w Zielonej Górze?? Plisssssssssssssssssssssssssssssssssss piszcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o my gosh
kamcia magda jej gg 1353648

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusia100
POLECAM W WARSZAWIE PANIĄ AGNIESZKE W SALONIE DENIQUE NA WILEŃSKIM . CHODZE TAM JUZ 4 LATA I JESTEM BARDZO ZADOWOLONA . NOSZE AKRYL KOLOROWY . PODAJĘ NUMER 0-602-58-70-68 POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xlacostex
Witam wszystkich! Jeśli ktoś jest zainteresowany,wykonuję tipsy akrylowe i żelowe(french,zdobienie,hologramy,brokat,ozdoby itd). Usługi wykonuję u siebie w domu badz u klientki.Posiadam certyfikat. tel.0508687504 LUBLIN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytyt
Gusia, a ile ta pani Agnieszka bierze za akryl? A ile za żel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bianetka
Dziewczyny napiszcie kogo polecacie z Krakowa. Z góry dziękuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×