Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

wykonuję tipsy metodą żelową materiały mam nie byle jakie bo z firmy activ cena to 50zł (uzupełniane 40zł) zainteresowane panie z katowic proszę o kontakt, który znajdziecie na moim blogu: www.sanderek-nails.blog.onet.pl zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to sa tipsy, które sama zrobiłam uzuopełnianie tyle kosztuje, bo pracuje na materiałach które nie naleza do tanich, a muszą mi się koszty zwrócić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha spoko ... ja też miałam raz tipsy za 50 zł i niestety do pierwszej korekty po 3 tyg dwa paznokcie mi się załamały i odpadły, a poza tym tu na kafe co chwilę można przeczytać że za 50 zł to podejrzane że tak tanio, że też niby laski widziały zdjęcia niby własnoręcznie robionych tipsów a po zrobieniu wyglądało to gorzej niż źle , więc kurcze sama nie wiem co mam o tym myśleć... :) a mieszkasz gdzieś w centrum Katowic czy na jakiś obrzeżach lub na jakimś dziwnym osiedlu których w Katowicach nie brakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, a uzupełnianie to usunięcie całego żelu i nałożenie nowego, niektórzy uzupełnianiem nazywają tylko nadlanie odrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja miałam na tej korekcie spiłowany cały żel i nałożony nowy ale potem za jakiś chyba tydzień może 1,5 tyg znowu mi jedne paznokieć odpadł więc zrezygnowałam w ogóle z tipsów bo nie stać mnie płacić za korekt co 3 tyg 40 zł i dodatkowo raz w tyg 10 zł za naprawę tego załamanego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkam na ligocie:) to taka dziwna dzielnica:P pazurki na fotkach sa serio robione przezemnie, zele mam jednofazowe wytrzmuja spokojnie 4 tygodnie. lampe mam 36W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daje 2 tygodniową gwarancje na tipsy jesli szkoda stanie sie z mojej winy, np jesli podejdzie powietrze. jednak gwarancja nie oboejmuje mechanicznych uszkodzeń, np złamanie, pekniecie-bo to tak jakby złamało sie wlasne pazurki a to sie zdarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slon
mam pytanko czy w katowicach est jakis sklep gdzie mozna kupic zele do tipsow???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppp
activ jest na ulicy młyńskiej 3 chyba i w hurtowni www.nailcenter.pl oni mieszczą sie niedaleko kina rialto i jeszcze jest hurtownia na gliwickiej niedaleko kina ale zapomniałam nazwe chyba amfora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GARDZE allegrowymi tipsiarami
na jakich zelach pracujesz??? chodzi mi o firme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karik
Witam, Chciałam przestrzec wszystkie dziewczyny które zamierzaja robić tipsy w katowicach na 1000-leciu,"salon kosmetyczny" znajduje sie w bloku przy ul.Zawiszy Czarnego 6.Znajduje sie tam róznież solarium i Body-Space..Przyszłam na korektę,którą robiła mi szefowa. Pani niestety była całkowicie nieprofesjonalna co dało się zauważyc juz od początku.Ustaliłysmy,że pani "ściągnie "tipsy i nałoży nowy żel na moje paznokcie,do tego celu uzyła tzw.frezarki. Niestety takim rodzajem pilnika trzeba umieć się posługiwać!!! Efekt jest taki,że mam zupełnie zniszczone paznokcie."Profesjonalistka" zrobiła mi dziurę w paznokciu,a reszta jest bardzo słaba,cienka i poszarpana,co było wynikiem zbyt długiego działania frezarką.Pani miała na tyle godności,że nie wzieła odemnie ani grosza,ale cóż z tego,skoro minął miesiąc a paznokciom ciągle towarzyszy ból.Dobra rada,zanim pójdziecie gdziekolwiek zakładać paznokcie pytajcie o kwalifikacje pani która będzie zakładac tipsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasikM
witam Panie wykonuje tipsy metodą żelową za jedyne 35 zł. do tego zdobienia nową metoda stemplowania "konad". zapraszam wszystkie chetne osoby na moje gg 3006692 lub prosze o maila kaha_007@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc tak, w pazurkach masz jeszcze wiele do poprawy, brakuje uśmiechów, krzywej C, na frenchu widziałam, że kieszonka tipsa była nie zatarta, boczki do opiłowania. I jeszcze jedno, mylicie pojęcia: - korekta to delikatne opiłowanie i nałożenie glossa - uzupełnienie to tylko nadlanie żelu w miejscu odrostu bez zmiany ozdób - odnowa to spiłowanie wszystkiego do szkieletu i zmiana ozdób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY!! TEN WATEK ZACZEŁAM DUUUUZO CZASU TEMU. TEN BLOG JUZ NIE JEST ODSWIEZANY!! OWSZEM WYKONUJE TIPSY ALE JUZ... HMMM POTRAFIE JE ROBIĆ (MOZE TAK TO UJME) TE WIDOCZNE NA ZDJĘCIACH TO BYŁY MOJE POCZATKI. TAK WIEC MOZE ZAMKNIJMY TEN WATEK:) BUZIKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Serdecznie polecam studio Body Space na Zawiszy Czarnego 6 jest tam, także solarium oraz stylizacja paznokci. NIE ZGADZAM SIĘ Z OPINIĄ KARIK, bardzo niskie ceny i profesjonalne robienie tipsów chodzę tam już ponad rok i nikt nigdy nie zniszczył mi moich paznokci !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie Drogie Panie! Mam na imię Katarzyna,jestem technikiem usług kosmetycznych.Od trzech lat z ogromną pasją i oddaniem zajmuję się stylizacją paznokci. Chciałabym zaoferować moje usługi wszystkim Paniom które chciałyby ,aby ich paznokcie wyglądały schludnie, elegancko a niekiedy bardzo oryginalnie oraz tym,które maja cienką lub obgryziona płytkę paznokcia. Proponuję tipsy żelowe, żel na naturalnej płytce,oraz żel na stopy. Pracuję na produktach takich firm jak: Sun Flower oraz IBD. CENNIK założenie tipsów :mlecznych ,szklanych,french-60zl korekta tipsów :mlecznych,szklanych,french-50zl żel na naturalnej płytce-50zl żel na stopach-50zl naprawa paznokcia-6zl zdobienia gratis(chyba ,ze będą bardzo skomplikowane) Więcej zdjęć mogę przesłać na e-mail W razie zainteresowana proszę o kontakt gg 692-83-66 e-mail:tipsy@poczta.interia.pl (wszystkie zdjęcia zamieszczone na moim profilu są wyłącznie mojego autorstwa,zabraniam ich kopiowania!!!) POZDRAWIAM I ZAPRASZAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie ja zeluje paznokcie u Beti na ul. Zawiszy Czarnego 6 . Miła i fachowa obsługa cena bardzo przystepna. (zeluje na czerwono wiec jestem co 3 tygodnie) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecamtooiowo
Hej dziewczyny ja tez zajmuje sie paznokietkami a moj mąż ma sklep ze wszystkim co niezbedne do zabiegów na tipsach zelowych.. Ceny są bardzo niskie, wielu zadowolonych klientow itd. dlatego zapraszam na nasza strone 3masa3.2ap.pl Sprzedaż prowadzona jest przez serwic allegro :) Pozdrawiam dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja polecam moją koleżankę,która robi bardzo ładnie i profesjonalnie paznokcie żelowe,ceny przystępne i nie dolicza za dodatkowe zdobienie czy cyrkonie(bardzo duży wybór brokatów itp.Nawet zdarza sie ze tyle nie mają Panie w salonach.Tipsy robi u siebie w domu w Katowicach.Bardzo sympatyczna osoba,która zna się na tym co robi,myślę że z czystym sumieniem mogę polecić.Dla zainteresowanych podam meila do kontaktu: kasia.ga86@interia.pl gg 6928366 zdjęcia prześle na meila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z0s1a
Witam drogie panie :) ja również zajmuję sie stylizacją paznokci metodą żelowa :) mam ukończone wszystkie niezbedne kursy i pracuje na produktach renomowanych firm takich jak : crystal nails, nails company czy IBD. Wszytskie moje klientki sa zawsze zadowolone i wracaja do mnie średnio raz w miesiącu :) cena założenia tipsów 60zł korekta duża(spiłowanie do szkieletu i nałożenie nowego żelu) 50zł żelowanie naturalnej płytki paznokcia 50zł manicure biologiczny 15zł manicure mechaniczny 20zł pedicure z masażem stóp 30zł Wszystkie zabiegi wykonuje u siebie w domu w Katowicach na os.Witosa, lub mogę dojechać do klientki na terenie Katowic(poza granicami za drobna oplata) po wcześniejszym uzgodnieniu. Serdecznie zapraszam i z czystym sumieniem polecam :) numer kontaktowy 784603794

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z0s1a
zainteresowanym pania zdjęcia moge przesłać na maila Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Drogie Panie to moja propozycja: - tipsy żelowe 30 zł!!!!!! - manicure biologiczny 30 zł - henna brwi, rzęs oraz regulacja 10 zł - pedicure biologiczny 30 zł - masaż twarzy 20 zł - makijaż (dzienny, wieczorowy, ślubny) MIKRODERMABRAZJA: 40 zł Tipsy 30 zł TANIO!!!! Paznokcie to wizytówka eleganckiej i zadbanej kobiety Jeśli Twoje pazurki nie spełniają Twoich oczekiwań to ta oferta jest dla Ciebie. Wykonuję paznokcie żelem;-) Usługa obejmuje: dezynfekcja dłoni swoich i klientki odsunięcie skórek przygotowanie płytki paznokcia przyklejenie i opracowanie tipsa nałożenie żelu , akrylu lub porcelany zdobienie według życzenia klientki nadanie kształtu wg. życzenia Klientki, nałożenie żelu nabłyszczającego Zatapiam brokaty, kwiatki, hologramy;-) Kontakt: Angelika tel: 513 577309 Dojazd do klientki: - Katowice -Czeladź - Sosnowiec - Będzin i okolice!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia gość
Witam, Szukam osób chętnych na nietypowe wzorki na paznokciach np. ombre, galaxy, paski, owoce itp Chciałabym wzbogacić swoją galerię nail art o nowe zdjęcia. Większość klientek prosi mnie o tradycyjny manicure (french, ewentualnie jeden kolor), dlatego nie mam możliwości zrobienia bardziej wymyślnych paznokci. CENA TYLKO: 35ZŁ Tu znajdziecie niektóre moje prace: http://hair-lashes-nails.tumblr.com/ kontakt: allekate@poczta.onet.pl STANDARDOWY CENNIK: - żelowanie naturalnej płytki (jeden kolor) 40zł - manicure hybrydowy (jeden kolor) 40zł - żelowanie naturalnej płytki (2 kolory/cieniowanie) 45zł - manicure hybrydowy (2 kolory/cieniowanie) 45zł - french 50zł - przedłużanie paznokci metodą żelową na tipsie 60zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze paznokcie żelowe w Katowicach jakie robiłam! Tanio, starannie i przede wszystkim pięknie wykonane! Polecam! kontakt mailowy p-paznokcie@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem bardzo zadowolona z usług w salonie w Katowicach na ul.sienkiewicza 27 . rewelacyjne zabiegi a paznokcie megaaa !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×