Odpowiedz na ten temat

TRWAŁE CIENIE do powiek JAKIE?? pomocy !!

• poziomkowy-sorbet 2008.05.15 [17:30]
    moj makijarz... rano naloze, po przyjciu na uczelnie juz go NIE MA !!
    chodzi glownie o cienie do powiek !
    czy znacie jakies cienie ktore byly by trwale, i nie za drogie???

co sadzicie o cieniach ruby rose?
    http://www.allegro.pl/item358327047_paleta_72 _cienie_perlowe_ruby_rosse_hb_372d_1_.html

dodam ze jestem brunetką , lubie kolory ziemi ale i szukam zywych wiosennych.

pomozcie

• poziomkowy-sorbet 2008.05.15 [17:36]
    a czy masz takie same kolory jak w linku podanym przeze mnie?
    czy nie scierają się ?
    usmiech.gif

• poziomkowy-sorbet 2008.05.15 [17:51]
    dziekuje za ta porade, chyba sie zdecydujeoczko.gif
    a czy uzywasz ich bez zadnego podkladu na sucho?
  • thtyu 2008.05.15 [17:53]
    makijaz kobieto z z kropka pechowiec.gif
  • Angolek 2008.05.15 [17:58]
    Ja również polecam Ruby Rose te okrągłe. oczko.gif Nie dość że świetnie wyglądają na powiece to jeszcze mają niezłą trwałość. usmiech.gif

Słodka...? Niewinna...? Idiotka...? Naiwna...? Suka lub szmata...? Jak wolisz... ==> mnie to LATA!!!
  • poziomkowy-sorbet 2008.05.15 [18:01]
    a czy jest jakas szczegolna roznica miedzy okraglymi a prostokatnymi?
  • Angolek 2008.05.15 [18:03]
    Aaaa jeszcze jedno. usmiech.gif Ostatnio wyhaczyłam w sklepie sypkie cienie do powiek Cantare. usmiech.gif Kosztują 4 zł. Myślałam, że to pewnie jakiś szajs, ale nigdy nie miałam sypkich cieni, więc postanowiłam te wypróbować. Kosztują niewiele, więc w razie czego nie miałabym wyrzutów sumienia, że kasa poszła w błoto. oczko.gif Ale powiem Wam, że jestem bardzo zadowolona. Maluję się ok. 7 rano, a cień zbiera mi się w zagłębieniach dopiero koło 17. usmiech.gif Wtedy wystarczy je tylko delikatnie rozetrzeć choćby palcem i nadal wyglądają świetnie. oczko.gif Polecam.
    Słodka...? Niewinna...? Idiotka...? Naiwna...? Suka lub szmata...? Jak wolisz... ==> mnie to LATA!!!
  • Angolek 2008.05.15 [18:05]
    Ja bym Ci radziła jednak te okrągłe. usmiech.gif Miałam obie palety w ręce, bo nie kupowałam ich przez internet i powiem Ci, że te kwadratowe mnie nie przekonały. usmiech.gif No ale to tylko moje zdanie. oczko.gif
  • poziomkowy-sorbet 2008.05.15 [18:06]
    ooo a gdzie mozna je kupic?
    w jakim sklepie ???

• Angolek 2008.05.15 [18:09]
    Szczerze mówiąc nie mam pojęcia, bo ja kupiłam je w takiej małej osiedlowej drogerii, a nie w żadnej sieciowej typu Natura. usmiech.gif Zanim do niej trafiłam obleciałam całe miasto i nigdzie ich nie mogłam spotkać.
  • carmex 2008.05.15 [18:10]
    Moje odkrycie, drogie dziewczynki, to baza pod cienie ArtDeco. Genialna! Fantastyczna!! Dzięki niej nawet byle jakie cienie trzymają się niesamowicie długo (mam taką paletę 8 kolorów jakiejś dziwnej firmy, z której cienie bez bazy znikały po 2,3 godzinach. Kiedy nałożę pod nie bazę ArtDeco, to trzymają się calutki dzień - albo i calutką noc na imprezie.usmiech.gif ) Myslę, że naprawdę warto kupić tą bazę.

carmex !!! CK In2U Paco Rabanne Pour Elle Dior Dolce Vita Dolce & Gabbana Light Blue Chanel Bois Des Iles YSL Baby Doll
  • carmex 2008.05.15 [18:12]
    A nad tymi ogromnymi paletami też się zastanawiałam. Słyszałam tylko, że odcienie są, po nałożeniu na powiekę bardzo do siebie podobne.
    carmex !!! CK In2U Paco Rabanne Pour Elle Dior Dolce Vita Dolce & Gabbana Light Blue Chanel Bois Des Iles YSL Baby Doll
  • Angolek 2008.05.15 [18:16]
    Nie Carmex, nie są. jezyk.gif Kolory są bardzo fajne, takie żywe. Ale podoba mi sie w tej paletce to, że jest po kilka odcieni danego koloru. Dzięki temu można fajnie wycieniować oczko. smiech.gif
  • moze kiedys bede potrzebowała 2008.05.15 [18:19]
    tak tylko artdeco to inna połka juz jezyk.gif znacznie drozsza smutas.gif
  • moze kiedys bede potrzebowała 2008.05.15 [18:29]
    31zl to taniocha, najtansze tyle kosztuja usmiech.gif
  • salatkagrecka8 2010.05.04 [21:49]
    HEJKA KOBITKI,

mam do sprzedania TANIO całkiem nowe:
    1. błyszczyk bezbarwny Rimmel
    2. błyszczyk L'Oreal Glam Shine nr 810 [rożowo-złoty z drobinkami diamentowymi]
    3. cienie do powiek Lancome pustynna róża

wszystkie kosmetyki są oryginalne,pochodzą z Nowego Yorku.

zainteresowanych proszę o kontakt: salatkagrecka8@o2.pl< br />
    mam konto na allegro rownież [ksanthoula], tak że można sprawdzić wiarygodność. Pozdrawiam!usmiech.gif
  • jarecka 2010.05.04 [21:52]
    wez sobie kup baze pod cienie to beda sie trzymac baaardzo dlugo
    ja nic nie muszę dlatego mam czystą duszę http://www.voila.pl/263/l5nr0/?1
  • aniolekviki 2010.05.05 [17:39]
    gdzie można kupić te cienie ruby rose bo dziś szukałam w kosmetycznych i nic i czy one naprawdę są takie dobre?
  • Grzywa 2010.05.06 [21:25]
    Ważny jest "pokład" (puder sypki np.) pod cienie lub zwykła baza. najlepsza chyba z art deco.

"Człowiek dobrze mówi o innych, gdy im nie zazdrości, i stąd wziął się zapewne zwyczaj chwalenia nieboszczyków."
  • purelene 2010.05.10 [12:23]
    Dużo jest dobrych cieni do powiek ale trzeba je jeszcze umiejętnie nakładać. Dużo lepiej się cienie trzymają na powiekach jak wcześniej naniesie się na powieki bazę pod makijaż, podkład i puder. Sam podkład jest dosyć tłusty i spływa zawsze więc i cienie do powiek spłyną razem z nim. Baza natomiast łączy się z podkładem, sprawia, że się dłużej trzyma a puder w kamieniu (bądź tez sypki) dodatkowo podkład utrzymuje.
    Cienie najlepiej też jest nakładać wilgotnym pędzelkiem - lepiej się trzymają

• dziunia70 2010.05.13 [02:08]
    tak baza z art deco jest swietna nie zbyt tania ogolnie sie wydaje mala ale bardzo wydajnaa co do cieni ja uwielbiam eufora sa swietne od kad wyszly na rynek ja ich uzywam i jeszcze mi sie nie znudzily nr 701 to jest bez miedz i ciemny braz ale kolorki nie samowite sa one perlowe jesli zas masz tendencje do zwijania cieni na powiekach to proponuje mat z revlona lub isa doryusmiech.gif
  • aniolekviki 2010.05.13 [10:41]
    ja kupiłam sobie bazę z soray z silikonem czy czymś takimusmiech.gif jeszcze nie używałam jej. planuje użyć ją razem z cieniami ruby rose które chce kupić : http://www.allegro.pl/item1014999933_ruby_ros e_paleta_do_makijazu_cienie_hb_388.html a do tego kupić te pędzelki by się pomalować : http://www.allegro.pl/item1010549217_zestaw_p edzli_pedzle_do_makijazu_5szt_z_9.html.
    nie znam się zbytnio na kosmetykach czy one są dobre trwałe itpusmiech.gif
    chce tylko żeby mój makijaż przeżył cale weseleusmiech.gif
  • kaska72 2010.06.11 [15:44]
    Ja mam zawsze problem z trwałością cieni ;/ szczerze przyznam, że nie znalazłam szczególnie trwałych, a próbowałam już naprawdę wiele (i to różne cenowo).
    Myślę, że najlepiej przed makijażem nałożyć trochę podkładu na powieki i delikatnie przypudrować - to daje najlepszą bazę i jest szansa na w miarę trwały makijaż usmiech.gif
  • maggie_ 2010.10.16 [17:15]
    Jeśli cienie się osypują (a osypują się właściwie wszystkie), warto kupić bazę, np. Artdeco, Lumene albo Joko. Polecam artykuł o bazach http://mellea.pl/articles/baza-to-podstawa i dyskusję o bazach pod cienie http://mellea.pl/forum/jak-zwiekszyc-trwalosc -cieni-t338.html
  • cdfyguihjokpl 2010.10.16 [19:43]
    cienie dobre mam też Ruby Rose,tylko kup podkład pod cienie Joko
  • maggie_ 2010.12.07 [20:47]
    Trwałość cieni zwiększy baza - polecam bazy Artdeco, Lumene i Virtual. Dużo zależy też od rodzaju cieni, o czym poczytać można tu http://mellea.pl/articles/w-cieniu
  • Weroniczkaaaa 2011.10.03 [09:36]
    Ja żeby cienie były trwałe stosuję bazę pod cienie (artdeco), wtedy większość dobrze się trzyma cały dzień.
  • bbbbbbbbbbbbbbbbbbb 2011.10.03 [09:45]
    rozumiem,ze byc może nie są to cienie na studencką kieszeń, ale polecam paletkę Guerlaina.Cienie rewelacyjnie wydajne, trwałe i przepieknie można je komponowac na powiece.Uzywam ich bez bazy, mam tendencję do opadających powiek a mimo to cienie sprawuja sie bez zarzutu od rana do wieczora.Wydajne niesamowicie, spory wydatek ale warto zainwestować.O opakowaniou, które samo w sobie jest dziełem sztuki zmilczę.
  • Zapominalska27 2011.10.03 [10:59]
    Weroniczkaaa napisała tu o bazie artdeco, a ja dodam, że również cienie do powiek artdeco są nieczego sobie. Nie tylko trwałe, ale też łatwo się nakładają i paleta barw jest imponująca.
  • kachulica 2011.10.26 [23:15]
    trwałe? to tylko broaktowe na kleju heeh polecam z donegala brokat do powiek odcien złoty i granatowy są swietne. Nakładamy klej specjalny do powiek z doengala, nastepnie nakladam brokat i gotowe zobaczcie http://www.donegal.com.pl/160-brokaty-na-powi eki
  • ola_wwww799 2011.10.28 [10:37]
    zdecydowanie musisz używac bazy,faktycznie z art deco jest swietna,mala a wystarcza na b.dlugo, z cieni to polecam Ci paletke Sleek'a ( na allegro) swietne cienie,cudownie sie łacza i sa mocno napigmentowane
    zapraszam na mojego bloga sa tam opisanewww.aleksandrawajnert.blogspot.com

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...