Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rose34

Walka z cellulitem

Polecane posty

hej, wy też borykacie się z cellulitem? znacie może jakieś skuteczne zabiegi??? Jestem tak zdesperowana przede urlopem i wyjazdem że miejsce i pieniążki nie mają znaczenia :) Proszę o pomoc !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniiaa
Ja też jestem zdesperowana przed urlopem, bardzo bym chciała chociaż trochę ujędrnić skórę. Może ktoś zna jakieś skuteczne sposoby? Myślałam też o kosmetyczce, może ktoś cos poleci? Przyłączam się do prośby autorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betanna
Owszem tez się borykamy,ale cudownego leku nie znalazłyśmy ;))....niestety .Ja osobiście przez cały rok używam żelów anty cel .Nie jest źle ,ale mogłoby być lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podam nicka
tu na cafe dziewczyna pisala ze dobre jest 'bicie' recznikiem nasaczonym octem jablkowym(warto poprosic kogos o pomoc)-to bicie mi baaardzo pomoglo, tyle ze jest bolesne - do tego pilingi z fusow z kawy.polecam! mnie pomoglo niemal calkowicie a nie mialam pomaranczowej skory, a obrzydliwe pomaranczowe waly zbitego tluszczu! to byl mega celulit. jest praktycznie niewidoczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi ocet jabłkowy zdecydowanie nie pomógł. Kawa jeszcze przede mną. Póki co dla mnie najlepszy okazał się hydromasaż i bicze wodne oraz masaż klasyczny w czasie którego masażystka używała na przemian oliwkę i żel antycellulitowy AA Prestige Spa Emotion - tak wygląda: http://www.kremoteka.pl/product-pol-82304285-Zel-antycellulitowy.html . Ale z chęcią jeszcze ta kawę wypróbuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staskaaaa
dżakuzi www.militaria.pl/wzielonegramy.xml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el-ka
z cellulitem nie wygrasz bez diety niestety - bedzie wracal jak koszmar;/ oczywiscie jest pelno diet cud na necie - próbowałam nie jedna - i tak spaliłam na panewce - w ostateczności poszłam na kurs dietetyki - plus taki ze nawet jesli to liczenie - to licze kalorie w rzeczach które mam ochote zjesc, do tego wiele zasad zdrowego odzywiania, których nigdzie predzej nie znalazłam.. jeden weekend poswiecony na kursie w katowicach (w medyczne szkolenia podyplomowe czy cos takiego) - i w sumie troche poświecenia i wychodze na prostą także z wagą;) wiec moze warto;) natomiast kawa - ja stosowalam jako peeling - skóre z pewnoscia poprawia - jest gładsza - natomiast z biciem ręcznikiem - uwazajcie - pobudzanie krążenia jak najbardziej - ale jesli za mocno tylko nabawicie sie siniaków i krwiaków a to na cellulite na pewno nie pomaga - a estetycznie wygląda o jeszcze gorzej. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el-ka
ps- jakuzi odpada - ponieważ jak to się mówi "cellulit lubi ciepło" - jak juz masaże wodą to tylko chłodną! lub przemiennie chłodna/ciepla (ale nie zbyt drastycznie) dla poprawienia krążenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem kosmetyczką i pracuję na guamie. Rewelacyjne efekty. Na guamie robimy zabiegi w gabinecie i można je kontynuować w domu. Jest cała gama żeli i kremów do kontynuacji zabiegów. Jest też fangocrema i jest to koncentrat, którego nie trzeba zawijać więc jest praktyczny a przy tym bardzo skuteczny - efekt porównywalny dozabiegów wykonywanych w gabinecie. Produkty guamu możecie kupić na stronie www.monimar.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, za tydzień już wyjeżdżam na wakacje.. a pój problem z cellulitem zmniejszył się i prawie zniknął :) Postanowiłam działać i byłam na konsultacjach w salonie Laime w Krakowie. Jestem po serii 10 zab cellulogii - masaż rolujący ( próżniowy), do tego peelingi w domu i efekt jest ogromny!! jestem zachwycona polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja spotkałam się ostatnio w internecie z takim programem na zwalczanie cellulitu: http://stop-cellulit.com/klientki/ tutaj jest wszystko opisane;) w skrócie program ten"jest nowoczesną, wysoce skuteczną metodą leczenia cellulitu. Polega na połączeniu odpowiedniej suplementacji oraz diety z terapią falą akustyczną na obszary ciała dotknięte cellulitem. " Czyli okazuje się, że kremy czy ćwiczenia to nie wszystko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam grupon
Aktualna oferta Groupon.pl w mieście Bydgoszcz:160 zł zamiast 450 zł na trzy zabiegi fotoodmładzania lub liftingu skóry twarzy plus 20 procent rabatu na kolejne zabiegi z serii w Beauty Essence http://www.groupon.pl/in/.Cw5MFQ/,98435?nlp wejdz wpisz swoje miasto i zobacz jakie sa oferty, duzo atrakcyjnych znizek naprawde warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherylla
By wygrać z cellulitem należy walczyć na każdej płaszczyźnie. Oprócz dobrze dobranej diety i codziennej pielęgnacji ciała dobrze jest wybrać jakiś zabieg z zakresu medycyny estetycznej. W klinice la perla znalazłam coś takiego jak smooth shapes jest to połączenie lasera, światła biostymulacyjnego, masażu rolkami i próżni - > czyli najlepszej broni w walce z pomarańczową skórką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eelina72
Mój masażysta ma dobry sposób -bańki w ciągu miesiąca doprowadził do tego że cellulit stał się niewidoczny dwa lata temu ta przyjemność kosztowała 500zł ale polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszy na celulit
jest masaż próżniowo-wibracyjny, mi zniknął po serii zabiegów (2 miesiące)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eelina72
do mnie też przyjeżdżał co 2-3 dni każda wizyta 5dych na przemian masował rękoma potem stawiał bańki i je ruszał i znowu rękoma i tak za każdym razem 45 -50min teraz trzymam się zaleceń i na razie to świństwo nie wraca jak ktoś chce to mogę podać namiary w wawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespół empiro
Masażyści zapraszają na masaże całościowe -odchudzające czas ok 120min -antycelullitowe czas ok 120min -relaksacyjny czas ok 90min -klasyczny czas ok90min częściowe odchudzający/antycelulitowy - uda i pupa czas ok45 min - brzuch czas ok 45 min - ręce czas ok 30 min - łydki czas ok 20min relaksacyjny/klasyczny -nogi pupa czas ok 45min -brzuch czas ok 30 min - kark czas ok 15 min -ręce czas ok 30 min salon znajduje się na jelonkach w warszawie czynny pn-pt7-21 sb-nd 9-20 istnieje możliwośc dojazdu do pacjenta 519366529 fundacjaempiro@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fujfujfujjuf
dupy ruszyć i ćwiczyć, a nie kremiki masaże :O Nawet jeżeli na hwię się zmniejszy, to po 2-3 tygodniach wroci taki sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eelina72
co Ty bredzisz jak się tego świństwa pozbędziesz i będziesz dbała to długo nie wraca.Ja mam spokuj od dwóch lat ,ta sama oliwka i lekki masaż codziennie wieczorem oraz dieta, ot cała tajemnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tamtym roku walczylam i masazami zawiajniem maseczakmi stracila w obwodzie ud 5 cm w ciagu miesiaca, teraz wracam do tych zabiegow idzie wiosna:) kupuje regularnie na http://www.estien.pl/na-cellulit-rozstepy-c-1_17.html i stosuje tak 1 dzien peeling korundem, splukuje natepnie smaryje olejem z ag nogi bodra brzzuch i robie masaz baanka chiska -gumowaa, latwiej regulowac sile "zasysu" i po pol godzinki ubieram sie (super poprawia krazenie i omijam pajaczki, na drugi dzien zawijzam sie aalgami slim do ktorych dodaje odrobine kawy rozpuszczlnej robie rzzadka papke smaruje i owijam sie w folie w tesco spozywcza za 1,50 wystarcza na 2 zabiegi i robie mazaz odkurzaczem z zasyska ktora nie przylega zbyt scisle do cial aby nie spalic (juz tak jeden zalatwilam:))) potem splukuje na trzeci dzien to co w 1 i tak na zmaine po doch trzech razach juz widac poprawe a po miesiacu jezeli omijam slodycze jest super po 7 tygodniach gladko zmaiast 42 lat to 20 sportsmenki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacznijcie biegac
zniknie wam cellilit a skora sie ujedrni, zamiast uzywac tych olejkow czy kawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagenia
Jeżeli szukasz skutecznych zabiegów, to moim zdaniem, jednym z lepszych jest Smooth Shapes. Działa on poprzez połączenie lasera, światła biostymulującego, masażu rolkami oraz próżni. Po 8 zabiegach kompletnie nie widać cellulitu. W Klinice La Perla polecono mi również jako uzupełnienie stosować drenaż limfatyczny, dzięki czemu efekt jest szybciej widoczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba biegać, ogólnie trzeba ćwiczyć na pośladki, nogi (http://cellulitis.info.pl/2011/06/23/cwiczenia/), aby cellulit zniknął. Ja robię co dziennie kilka ćwiczeń, dużo chodzę [brzydka pogoda do biegania :(], nie jem fast-foodów, peeling z kawy, bańki chińskie. Jest poprawa. Ale... Niestety jestem 'genetycznie' obciążona cellulitem. Niby wszystko jest jędrne i na swoim miejscu. Jednak ostatnio zauważyłam , że nawet na łydkach jest. KOSZMAR! Zabiegi kosmetyczne wydają mi się krótko trwałe. Nie jestem do nich przekonana. Wole swoje domowe sposoby. Wiem, że każda kobieta ma cellulitis, ale fajnie pomarzyć, że ściskając nogi żaden dołeczek się nie pokarze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda z nas ma podobny problem Ale ja osobiście używam z Farmony , doradziła mi znajoma ,żeby sprubować.Faktycznie skutki widać,wygładza , ujędrnia i zmniejsza widoczność..... POLECAM POWINNO POMÓC,PO SOBIE REZULTATY WIDZĘ. P.s. Starajcie się używać wedle wskazań itp...!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola bb
Jedną z możliwości, która pomaga w zwalczaniu cellulitu są ultradźwięki. Zabieg niebolesny, wykonywany za pomocą specjalistycznego urządzenia. Urządzenia takie nie tylko niwelują „pomarańczową skórkę, ale także modelują sylwetkę. Innowacyjność specjalistycznych urządzeń polega na zastosowaniu synergii oddziaływania fal akustycznych oraz fal ultradźwiękowych do rozbijania, nierówności i grudek i zwłóknień. Dzięki temu skóra naprawdę może mieć gładki i przyjemny wygląd. Jednakże trzeba pamiętać, że takie nieinwazyjne metody mają kilka przeciwwskazań, a zatem nie wszyscy z nich mogą skorzystać. Ponadto tego typu zabiegi powinniśmy powtarzać, co wiąże się z ponoszeniem dodatkowych kosztów. Więcej informacji na temat zwalczania cellulitu znajdziesz na http://cwiczenianacellulit.info.pl/2010/10/11/ultradzwieki-na-cellulit/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kak
Ja tam wykonuję ćwiczenia an cellulit i wmasowuję dobry krem antycellulitowy. Można powiedzieć, że są tego dobre widoczne efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbm
Zmagacie się z cellulitem już od dłuższego czasu? Może zwyczajnie popełniacie jakieś błędy? Jednym z nich jest brak systematyczności. Przecież żadna kuracja nie przyniesie zadowalających efektów, jeśli zdecydowane kroki przeciwdziałające skórce pomarańczowej podejmowane są od tak zwanego „wielkiego dzwonu. Jeśli faktycznie zależy nam na tym, by wreszcie mieć gładkie ciało, pozbawione grudek oraz nierówności, to koniecznie trzeba znaleźć czas na codzienną walkę ze skórką pomarańczową. Postarajmy się wygospodarować ponad godzinkę na efektywne usuwanie cellulitu. Wówczas będzie szansa, że na naszym ciele „skórka pomarańczowa już się nie pojawi. Zajrzyjcie na http://usuwaniecellulitu.info.pl/2011/07/12/cellulit-dlaczego-nie-moge-sie-go-pozbyc/, a znajdziecie inne wskazówki, które umożliwią Wam skuteczne zlikwidowanie cellulitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też walczę z tym świństwem... Chodzę na basen, wmasowuję kremy i efekty niby trochę widać, ale bardzo powoli... Zastanawiam się czy pomogłyby mi jakieś zabiegi, koleżanka poleciła mi taki salon, na ich stronie jest oferta i kilka zabiegów na redukcję cellulitu mają. Co o nich sądzicie? Stosowałyście te zabiegi, znacie salon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korzystałam z masaży w tym salonie, efekt fajny, widoczny i długo się utrzymuje. Dużym plusem jest też bardzo miła atmosfera w salonie - naprawdę można się zrelaksować i zapomnieć o wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×