Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

własny gabinet kosmetyczny kosmetyki Eldan

Polecane posty

Gość gość

Czy są tu jakieś kafeterianki, które mają własny gabinet kosmetyczny, medycyny estetycznej itp.? Czy słyszałyście o kosmetykach Eldan Cosmetics? Co mówią o nich Wasze Klientki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w salonie do którego chodzę ich używają - przynajmniej mi je aplikowały panie ;) i ja jestem zadowolona z ich działania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydaje mi się, że najlepiej po prostu samemu przetestować, potestować na klientkach, zapytać o ich opinie i wtedy ewentualnie zamówić więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja u siebie też ich używam i są naprawdę fajne, klientki sobie chwalą :) do tego ich kosmetyki mają podobny skład do dermalogici a są o wiele, wiele tańsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja znajoma ma ja u siebie w gabinecie także dostaję od niej różne do testowania, ale też kupuję kosmetyki eldan - są naprawdę fajne. Nie uczulają mnie a mam wrażliwą skórę, do tego ładne opakowania :) no i przede wszystkim: działają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sa jakies profesjonalne kosmetyki, bo w rosmannie ich chyba nie widzialam?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na co są te kosmetyki? one są takie typowe na zmarszczki czy też jakieś inne są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina006
ja używam tych kosmetyków we własnym salonie. Maski i kremy mają naprawdę fajne, bogate w różne składniki. Moje klientki nie mają powodów do narzekania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie teraz ruszam z tematem. Zawsze chciałam mieć własny gabinet a teraz marzenia się spełniają. Na razie jestem na etapie wyboru mebli takich typowych do recepcji itp. i chyba będę brała coś od Logan bo mają świetną ofertę. Generalnie cała ta otoczka planowania gdzie, który mebel postawię itp. wszystko zależy ode mnie,..świetne uczucie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza kosmetykami musisz zadbać o odpowiednią aparaturę i wyposażenie swojego gabinetu. Ja ogromnie cenię sobie http://profi-med.eu , których sprzęt wspaniale sprawdza się w moim gabinecie. A to wszystko za naprawdę atrakcyjne pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W każdym gabinecie kosmetycznym nie może zabraknąć takich rzeczy jak : jednorazowe japonki, pokłady medyczne, rękawiczki lateksowe, preparaty do dezynfekcji na przykład narzędzi, torebek do sterylizacji i tym podobne. Ja takie rzeczy zamawiam regularnie w dobrych cenach w sklepie www.emka-sklep.com.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arjmenka
Ja wszystko to co potrzebne w moim gabinecie kosmetycznym zamawiam ze strony https://www.finefactory.pl/ doceniam ich przede wszystkim za to, że jakość tych produktów idzie w parze z ceną więc jak to się mówi "przyjemne z pożytecznym" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poleaniaaa
Też poszukuję jakiegoś w miarę dobrego sklepu z kosmetykami, dobrej jakości przeglądam własnie asortyment Fine Factory i w sumie zaciekawiło mnie sporo kosmetyków muszę wypróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DorotaGie
Ja mam kosmetyki z Arkany i z Ziaji i jestem zadowolona. A w jaki sposób promujecie swój gabinet ? Bo ja postanowiłam, że zainwestuję w promocje gabinetu w internecie ;) Narazie mam stworzoną stronę internetową przez agencję interaktywną Proformat ;) Wygląda bardzo profesjonalnie i jest responsywna ;) https://www.proformat.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×