Odpowiedz na ten temat

własny gabinet kosmetyczny kosmetyki Eldan

• gość 2016.10.11 [21:59]
    Czy są tu jakieś kafeterianki, które mają własny gabinet kosmetyczny, medycyny estetycznej itp.? Czy słyszałyście o kosmetykach Eldan Cosmetics? Co mówią o nich Wasze Klientki?
  • gość 2016.10.13 [10:12]
    w salonie do którego chodzę ich używają - przynajmniej mi je aplikowały panie oczko.gif i ja jestem zadowolona z ich działania
  • gość 2016.10.16 [22:40]
    wydaje mi się, że najlepiej po prostu samemu przetestować, potestować na klientkach, zapytać o ich opinie i wtedy ewentualnie zamówić więcej
  • gość 2016.10.17 [23:03]
    ja u siebie też ich używam i są naprawdę fajne, klientki sobie chwalą usmiech.gif do tego ich kosmetyki mają podobny skład do dermalogici a są o wiele, wiele tańsze!
  • gość 2016.10.18 [19:43]
    moja znajoma ma ja u siebie w gabinecie także dostaję od niej różne do testowania, ale też kupuję kosmetyki eldan - są naprawdę fajne. Nie uczulają mnie a mam wrażliwą skórę, do tego ładne opakowania usmiech.gif no i przede wszystkim: działają!
  • gość 2016.11.16 [13:45]
    to sa jakies profesjonalne kosmetyki, bo w rosmannie ich chyba nie widzialam?????
  • gość 2016.11.22 [13:20]
    na co są te kosmetyki? one są takie typowe na zmarszczki czy też jakieś inne są?
  • alina006 2017.01.21 [18:20]
    ja używam tych kosmetyków we własnym salonie. Maski i kremy mają naprawdę fajne, bogate w różne składniki. Moje klientki nie mają powodów do narzekania usmiech.gif
  • gość 2017.03.02 [18:03]
    Ja właśnie teraz ruszam z tematem. Zawsze chciałam mieć własny gabinet a teraz marzenia się spełniają. Na razie jestem na etapie wyboru mebli takich typowych do recepcji itp. i chyba będę brała coś od Logan bo mają świetną ofertę. Generalnie cała ta otoczka planowania gdzie, który mebel postawię itp. wszystko zależy ode mnie,..świetne uczucie! usmiech.gif
  • gość 2017.09.11 [09:47]
    Poza kosmetykami musisz zadbać o odpowiednią aparaturę i wyposażenie swojego gabinetu. Ja ogromnie cenię sobie http://profi-med.eu , których sprzęt wspaniale sprawdza się w moim gabinecie. A to wszystko za naprawdę atrakcyjne pieniądze.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...