Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość margiss

WŁOSY CLIP IN.. jakie kupić? jakie najlepsze?

Polecane posty

Gość margiss

Witam Mam pytanie dotyczace przedluzanie włosow metodą Clip in. Pare miesiecy temu kupiłam włosy clip in na allegro u uzytkownika Sandritka (teraz ma nowe konto pon nickiem Clip in). Na początku włosy były super...śliczne i lśniące.Nie wypadały i nie plątały się. Po pewnym czasie zauwazyłam ze te włosy wypadają, wystarczyło nawet ręką przecesać a cała garść ich wypadała.Na dodatek tak kołtuniły się ze niekiedy nie mogłam ich zdjąć. Stały się takie sianowate puszą się itd. Nie prostowałam ich bo wiedziałam ze skróci się ich zywotność. Na aukcji pisały ze to są indyjskie 100% Remy. Teraz znów planuje kupic ale nie wiem jakie i od jakiego uzytkownika czy od sklepu. Słyszalam ze w sklepie internetowym www.cosmoshop.pl są dobre gatunkowo i wytrzymałe.Lepsze od tych od Sandritki. Ma moze któraś z was?jakie macie opinie? czy nie macie problemow z noszeniem włosow clip in? Wiem ze włosy słowiańsie są najlepsze ale i najdroższe;/ wiec nie moge sobie na nie pozwolić;/ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnianaBahamach
Najlepiej kupić ze sprawdzonych sklepów, ja polecam sklep wlosy-naturalne.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w życiu bym na allegro nie kupiła, ja od początku z polecenia fryzjerki zamawiam na https://www.rubin-extensions.pl/ - z tą firmą też wspólpracuje Julia Dybowska, a włosy maja naturalne i dobrej jakości, nie mechacą się i nie plątaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ma ktoś może od firmy Europe-hair? Czytałam sporo dobrego o nich i oglądałam na stronie http://europe-hair.com/ i mysle czy sobie nie zamówić na sylwestra i ogólnie na jakieś wyjscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×