Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Włosy clip in. Pomocy!

Polecane posty

Gość gość

Witam! Mam problem, dostałam od przyjaciółki 2 komplety włosów clip in 100% naturalne. Problem w tym że są czarne, a ja mam włosy brązowe..:/ Szkoda mi się farbować na czarno tylko żeby założyć doczepy, poza tym nie wyglądam zbyt dobrze w czarnych włosach. I tu moje pytanie czy mogę dosłownie trochę rozjaśnić te włosy doczepiane? Szkoda by było mi je zepsuć ponieważ kosztowały 500zł. Jeżeli mogę to czym ? Jak? Co mam z tym fantem zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytaj dobrą fryzjerkę. Też chciałam przefarbować 100%naturalne clip in i okazało się,że są mieszane ze sztucznymi. Nie do odróżnienia! Fryzjerka mi udowodniła że nie wszystkie są naturalne mimo informacji na metce ,że tak. Inaczej się zachowują przy rozciaganiu. Nie dało się zafarbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aSunsina
Zobaczcie sobie tutaj - https://besthair.pl/product-pol-79-Wlosy-naturalne-doczepiane-na-ringi-50cm-0-8g-kolor-24.html ja sama zawsze zamawiam takie włosy, a znajoma fryzjerka mi tylko je doczepia tak jak sobie tego życze no chyba że ona ma fajny pomysł, mam kilka takich clipów u siebie już w różnych kolorach i powiem Wam, że można się tym pobawić, a że to włosy naturalne to są bardzo trwałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×