Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Włosy!!!!

Polecane posty

Gość gość

Mam ulizane włosy bez tapirowania. Tapir juz na maxa zniszczył mi włosy. wszyscy polecaja, piani, lakiery, szamopny itp a według mnie to g****o prawda. Zadne pianki, lakiery srery nic nie dadza. nie wiem co u was znaczy uniesione wlosy albo jakie macie wlosy ale u mnie nic kompletnie nie dziala. nawet ten idotyczny proszek z tafta. wszystkie pianki i lakiery z volume na maxa ani zadne szampony czy suszenie wlosow w dół albo jakas glupia kitka na czubku glowy. jestem tak wscielka ze mam ochote sama wyrwac sobie te z****** wlosy !!!!!!!!!!!!!!!!!! POMÓZCIE i dajcie cos efektywnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ci się spuszczę na łeb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może stąd spiepszaj z tym pustyl swoim łbem bo wcale zabawny nie jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szampony i odzywki z silikonami mogą powodowac, ze wlosy sa zbyt ulizane i ciezkie. Sprobuj znalezc kosmetyki bez silikonow, najlepiej z naturalnym, prostym skladem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O co chodzi? Nie lubisz naturalnych preparatów? W moim (w tym j. polskiego również) nie występuje słowo "spiepszaj". :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super. zadaj pytanie na pewno ci pomogą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fluid Kemon? Może winą jest też bardzo niska porowatość - wtedy mogłyby pomóc odpowiednie oleje unoszące łuski, może farbowanie (żeby choć trochę włosy "zniszczyć"), dopakowanie protein...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na moją stronę o przedłużaniu włosów dla fryzjerów oraz dla Klientek! https://w ww.facebook.com/pages/Przed%C5%82u%C5%BCanie-w%C5%82os%C3%B3w/551006111585042 Czekam na wasze opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra rada: Zrezygnuj z szamponów z silikonem (przede wszystkim!) Silikon obciąża nadmiernie włosy. Nawet jeśli na preparacie jest napisane, że jest bez silikonu to sprawdź w składzie czy jest silikon bo czasem nawet niewielką ilość dodają a to już niestety ma wpływ na obciążone włosy. Zrezygnuj z odżywek do włosów. jeżeli już chcesz użyć odżywki to też lekkiej i z tej samej firmy co szampon, nałóż ją TYLKO I WYŁĄCZNIE na środki i końce, kiedy nałożysz na nasadę spowoduje to przetłuszczanie się skóry głowy. jeśli masz włosy cienkie i delikatne to szukaj preparatu do włosów cienkich i delikatnych. jeżeli masz czas żeby modelować sobie włosy to susz włosy z głową spuszczoną w dół albo po prostu podnoś się na szczotce u nasady podczas suszenia :) ale to oczywiście jeżeli masz czas i cierpliwość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×