Odpowiedz na ten temat

Wrocław naprawdę dobry fryzjer

• alineczka3 2006.03.06 [15:03]
    Poradżcie mi naprawdę dobrego fryzjera we Wrocławiu. Mam bardzo duzo włosów i muszę mieć naprawdę dobrego fryzjera. Chodziłam do salonu ,,u Michała w rynku ale u niego trzeba b. dłgo czekać, nawet 2 mies. macie jakies propozycje. zależy mi również na tym aby był dobrym stylista

• Zobacz także:

• alineczka3 2006.03.06 [22:54]

A czy możesz podać więcej szczegółów, gdzie się znajduje i ile kosztuje wizyta?

• jean louis david 2006.03.06 [23:49]
    ul. więzienna, naprawdę polecam, szczególnie Marzenkę, to co robi z włosami to cudo
  • na więzienej byłam 2006.03.07 [00:32]
    nie wiem czy u marzenki,u jakiejś kobiety i było beznadziejnie,kolor może i dobrała mi dobrze ale fryzura była poprostu do d.....,wydałam w błoto dużo kasy-nigdy więcej JLD
  • alineczka3 2006.03.07 [11:44]

Dziękuję Wam za opinie i proszę o więcejusmiech.gif
    Może dzięki temu uda nam się wyłuskać dobrego fryzjera.
    Ja mogę polecić Michała na Szewskiej. Strzyże super, nawet moje włosy, nie wiem jak z kolorem bo nie robiłam ale ma dwie wady. Ma długie terminy oczekiwania(ponad 2 miesiące nawet)i jest drogi-półdługie włosy, samo ścięcie 120zł.

• alineczka3 2006.03.07 [11:45]

Proszę także o cenyusmiech.gif

• alineczka3 2006.03.21 [09:55]
    Witam

Odwiedziłam tego fryzjera i chę napisać wrażenia.oczywiście mówię o Brodway.

Zacznę od plusów.
    Strzyżenie super, kolor super...o taki mi chodziło.I to na tyle.
    Minus.
    Balejaż płożony szybko i niestarannie, bazowanie na marnej jakości kosmetykach pielęgnacyjnych.
    Po wyjściu miałam włosy przesuszone i w domu musiałam położyć na nich maskę. Doprowadziłam je do ładu. Myślę, że powinni dbać o takie rzeczy, gdyż po wyjściu z innych salonów włosy są jak nowe, tutaj nie.
    Szkoda bo nie wiem co teraz robić. Nigdzie nie dobrano mi tak ładnie koloru a z drugiej strony po dokładnej obserwacji widać niedociągnięcia. Dlaczego w Polsce tak trudno o to aby wszystko szło w parze. Przecież nie będę latać po kilku salonach aby efekt był taki jakiego oczekuję.smutas.gif Czy ja naprawdę chcę za dużo?smutas.gif

• no to odwiedź INES 2006.03.21 [13:40]
    na Legnickiej (na przeciwko TGG), drogo, ale na dobrych kosmetykach (GOLDWELL) i solidnie
  • paulina_22 2006.03.21 [18:32]
    Jean Louis David-chodze od 3 lat do Renatki i za każdym razem skutecznie poprawia mi humorusmiech.gif Kolor i fryzura+kosmetyki do włosów-wszystko to dobiera mi idealnie,jedyny mankament to ceny...
    JLD na ul.Więziennej oczywiscie usmiech.gif
  • bzium 2006.03.21 [18:39]
    Od jakiegos czasu chodze do Atelier fryzur Majcher & Wierzbicka w Pasażu pod Błękitnym Słońcem, pracują na kosmetykach Loreala, mają 5-6 fryzjerów i miłą atmosferę. Ceny całkiem przystępne- damskie strzyżenie od 50 do 80, strzyżenie + farba około 130.. Męskie strzyżenie 30... I powiem tak- mój chłopak zawsze lepiej na tym wychodzi niż ja oczko.gif Jakoś jego lepiej strzygą... Fakt, że mam kręcone włosy, a z tym zasze są problemy... Do tego nie pracuje (przynajmniej tak mi sie wydaje) już u nich Alina, która była naprawde świetna. Ale wydaje mi się, że jeśli macie proste włosy to ze spokojnym sercem mogę to miejsce polecić usmiech.gif

"Generalnie to jestem/ za pięknem/ Zawsze się to/ mnie podobało" -Świetlicki... i ja
  • kashi 2006.03.23 [20:32]
    Bzium oswiec mnie w jakiej to jest czesci Wroclawia,czym tam mozna dojechac?Niedlugo bede we Wroclawiu to sprobuje.

"Soki nalezy rozcienczac woda i poic dziecko ze specjalnego kubka z dziobkiem nad zlewem lub w wannie.(...)Prawde mowiac byloby swietnie,gdyby udalo sie pani rozebrac Lucien przed jedzeniem, a po jedzeniu splukac ja szlauchem i WOLNO JESC TYLKO W KUCHNI."-Niania w Nowym Yorku.Nicola Kraus,Emma McLaughlin
  • kiedyś..... 2006.03.23 [20:56]
    był tu na forum już taki temat i dziewczyny bardzo polecały zakład na pl. Kromera, niestety nie pamiętam już, jak się nazywa ta pani, ale poszukaj, może znajdziesz ten topik, podobno bardzo dobra fryzjerka stosunkowo i niedroga
  • kiedyś..... 2006.03.23 [20:57]
    i stosunkowo niedroga miało być, sorki usmiech.gif
  • agag 2006.03.27 [12:41]
    Ja troche z innej beczki. POMÓŻCIE! W Katowicach, w salonie Jean Louis David (ul. Stawowa) pracował kiedys pan Darek (wysoki blondyn) czy ktoś go gdzieś widział?? W salonie nie chcą nic powiedzieć (tam jest ciągle rotacja fryzjerów) a on był NIESAMOWITY!!! Tylko po wizycie u niego byłam zadowolona. Jeśli ktoś wie gdzie on teraz pracuje niech napisze. Pozdrawiam!
  • Mo.nika Anglia 2006.09.20 [20:57]
    W jakim salonie fryzjerskim przyjmuje maciej majcher. Prosze o podanie nazwy salonu i adresu.
  • Ananake 2006.10.17 [11:07]
    A czy mogłybyście podać orientacyjne ceny w podanych przez Was salonach? Mnie czeka farbowanie a przed przed tym najpewniej ściaganie koloru + opcjonalnie regeneracja a włosy mam dość długie (do pasa) więc tanio pewnie nie bedzie ale chciałabym się mniej więcej przygotować jakiego rzędu jet to wydatek. Pozdrawiam
  • higer 2006.10.23 [23:47]
    Czesc dziewczynusmiech.gif ,może mi cos poradzicie,orintujecie sie może w jakim salonie fryzjerskiem dobrze facetow scinaja i kto konkretnie?usmiech.gif
    ja obecnie chodze do Le granda,ale jakos srednio jestem zadowolony

• podnoszęęę. 2006.11.13 [21:12]

• madame malaga 2006.11.14 [13:30]
    trudno tak okreslic cene,bo to ustali fryzjer-sprawdzi gestosc wlosow,ich stan itd... ale mysle ze wlosy do pasa z kolorem i scieciem to ok200-300 zl,tak placi moja przyjaciolka a wlosy ma piekne i geste do pasa
  • Tolla 2006.11.20 [21:22]
    A ja poelcę Wam wszystkim świetną fryzjerkę, która wcześniej pracowała w Le Grand, a teraz przeniosła się do CARLO BIANI W mig potrafi pojąć o co mi chodzi. Zawsze jestem zadowolona z tego co wyczaruje na mojej główce. A do tego wszystkiego jest moim zdaniem genialną kolorystką, co tak naprawdę jest rzadkością wśród polskich fryzjerów. Swoją drogą zauważyliście, że większość naprawdę dobrych fryzjerów przeniosła się z Le Grand m.i. do CARLO BIANI? Oprócz mojej Ani M. pracuje tam świetny męski fryzjer - Łukasz. Mój mężczyzna jest jego fanem!!! Szukajcie Ani!!!! Polecam!!!!!
  • _eklerka_ 2006.11.27 [12:18]
    A moja znajoma fryzjerka ścina za ok 15zł. Na forum wizaz.pl w dziale dobry fryzjer krążą zdjęcia ściętej przez nią koleżanki. Dziewczyny ją sobie polecaja i przekazują tam namiary na nią usmiech.gif
  • Carlo Biani 2006.12.03 [22:59]
    DZiewczyny to prawda w carlo biani jest naprawde 2 dobrych fachowcow ANIA i ŁUKASZ ja jutro sie tam wybieram sa staranni dobieraja fryz kolor poprostu lux a atmosferka hmmm kawka ciasteczko usmiech.gif ceny farba plus sciecie plus modelowanie okolo 160 zł polecam evvvvv usmiech.gif
  • basiaaaa 2006.12.03 [23:07]
    ja tez mam moja kochana fryzjerke,ktora strzyże jak nikt inny.. za 15zł usmiech.gif

• Karelajn 2006.12.09 [11:23]
    Witam wszystkich, ja również moge polecić jedynego w swoim rodzaju fryzjera mojego osobistego Mistrza - CEZAREGO STARCZEWSKIEGOusmiech.gif mój idol a a dlaczego...to zapraszam do niego na wizyte to same albo sami sie dowiecieoczko.gif Fryzjer i stylista w jednym ładnie dobiera fryzurki, kolory także. W salonie "Michał Krzyszycha and Team" jest nie tyle ładny wystrój ale i miła atmosfera.
    Polecam gorąco
  • megifilak 2006.12.11 [12:36]
    Witam serdecznie. Koleżanka poleciła mi abym się wybrała do fryzjera o imieniu Krystian który pracuje u \\\"Michała\\\" na ul. Szewskiej, czy ktoś może wie coś na temat tego fryzjera. mam za sobą niemiłe doświadczenia jeśli chodzi o wrocławskich fryzjerów. Osobiście nie polecam Salonu Le Grand, po wizycie w tym miejscu miałam tak zniszczone włosy że nie byłam w stanie nic z nimi zrobić nie mówiąc o tym ile zapłaciłam!!! nie wszystko co złote sie świeci...

• megifilak 2006.12.11 [12:41]
    Witam serdecznie. Koleżanka poleciła mi abym się wybrała do fryzjera o imieniu Krystian który pracuje u \\\"Michała\\\" na ul. Szewskiej, czy ktoś może wie coś na temat tego fryzjera. mam za sobą niemiłe doświadczenia jeśli chodzi o wrocławskich fryzjerów. Osobiście nie polecam Salonu Le Grand, po wizycie w tym miejscu miałam tak zniszczone włosy że nie byłam w stanie nic z nimi zrobić nie mówiąc o tym ile zapłaciłam!!! nie wszystko co złote sie świeci...

• _eklerka_ 2006.12.11 [15:23]
    Basiaaaa, a Twoja fryzjerka nie zazywa się też Paulina? oczko.gif

Ps.: Takie niskie ceny to oczywiście tylko prywatnie, (fryzjerka śnina u mnie lub u niej w domu, a czasami hurtowo kilka zaprzyjaxnionych głów u jakiejś koleżanki) usmiech.gif W salonie ceny są o wiele wyższe.

• nie polecam 2006.12.12 [12:48]
    "salonu" (pojęcie na wyrost w stosunku do tego, co to coś prezentuje) ALICJA NIEDALEKO LECLERCA. Kobita -porażka, nie umie doradzić, nie potrafi się normalnie wysłowić; w salonie brud i niechlujstwo i ogólnie: pomyłka!! nie mówiąc już o tym, że p. Agnieszka nie potrafi ścinać włosów smutas.gif
  • Yonda 2006.12.14 [16:02]
    Moim marzeniem sa dlugie wlosy niestety od lat co pröbuje je zapuscic konczy sie fiaskiem. Uparlam sie je przedluzyc bardzo duzo slyszalam negatywnych opini i kiepskich fryzjerach ! Wie ktos moze gdzie naprawde oplaca sie pöjsc!
  • carrollina 2006.12.15 [00:23]
    Naprawdę dobry fryzjer wg. mnie to Broadway w Hotelu Patno na Kiełbaśniczej. Byłam u nich juz 3 razy i za każdym razem coś nowego i fajnego mam zrobionego na głowieusmiech.gif
    Polecam p.Anetę. Ma fajne pomysły. MOja koleżanka chodzi od dawna do Magdy i też jest zadowolona.
  • paulinkaaaaa 2006.12.17 [13:23]
    Ja tu tak zachwalałam JLD,ale \"obraziłam\" się na ich salon i zmieniłam fryzjera,mam włosy kręcone,z tendencją do puszenia,jeśli ich codziennie nie wyprostowałam to moglam zapomnieć o wychodzeniu na ulicęoczko.gif No i tak je prasowałam ponad 3 lata-dzień w dzień,ciagle prosiłam moją fryzjerkę z JLD,żeby zaproponowała mi fryzurę przy którj bedę już mogła odłożyć prostownicę-jedyną rewolucją była grzywka zaczesana na bok-twierdziła,że tylko to da się zrobić przy moich włosach pechowiec.gif
    Szukałam długo fryzjera aż znalazłam -w Przejściu Garncarskim 2 \"Salonik dla pań i panów\",wreszcie fryzjerka zrobiła coś z moimi włosami i na zawsze pożegnałam się z prostownicą.Włoski sa rewelacyjne,nie pamiętam kiedy ostatni raz miałam taką świetną fryzuręusmiech.gif Fryzjerka,która mnie czesała pokazywała krok po kroku jak mam układać te nieszczęsny włosyoczko.gif czystym sumieniem mogę polecić ten salon.

http://www.centaurus.org.pl

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...