Odpowiedz na ten temat

Wybielanie zębów

• Kasia_S 2006.09.07 [21:43]
    Czy ktoś z Was wybielał sobie zęby i w jaki sposób ile to kosztuje na ile jest bezpieczne. W gabinecie miedzy 600 a 1100 zł ale czy to jest całość za wszystkie zabiegi czy jak?? ile ich trzeba wykonać??? Czy moze ktos kupowal w aptece takie do wybielania produkty czy sa skuteczne prosze o odpowiedz...dziekuje

• malaaaaa 2006.09.07 [21:46]
    wlasnie tez bym chciala wybielic zeby, bo ja niestety mam zolte i cos musze z tym zrobic, bo mi sie one w ogole nie podobaja. Wstyd sie usmiechac, sa zdrowe, ale kurde ten kolor tragedia mam przez to takie kompleksy....smutas.gif
  • ppppppppppppppp 2006.09.07 [21:47]
    tez jestem ciekawa czy te plasterki z aptweki dzialaja
  • Kasia_S 2006.09.07 [21:50]
    ja nie mam brzydkie ani nie żółte achciałabym mieć ładniejsze człowik staje sie pewniejszy siebie i inaczej Cie ludzi postrzegaja

fajan stronka :

http://wybielanie-zebow.moje-info.com/

chyba fundnę sobie takie z apteki pędzelki i jakiś żel czy coś usmiech.gif
    ale ponoc drozyzna chyba 60 zł wie ktos ile???

• ppppppppppppppp 2006.09.07 [21:50]
    nikt nie wie?

• ppppppppppppppp 2006.09.07 [21:51]
    no plasterki tak kosztuja a nie czce kupowac nie wiedzac jaki efekt
  • Kasia_S 2006.09.07 [21:53]
    sadze ze efekt na pewno jakis jest pewnie slbszy patrzac na cennik od 100-1200 zł w nawiasie zalezy jaka metoda wiec pewnie to tez ma znaczenie ale jest to reakcja chemiczna i podobno nie jest to szkodliwe

• Coś na ten temat wiem 2006.09.08 [15:07]
    Ja również chciałam wybielić ząbki i szukałam najlepszej metody. Dowiedziałam się zatem, że najbezpieczniej umówić się na tzw. piaskowanie zębów a nie wybielanie. Ponieważ wybielanie bardzo osłabia zęby i przez długi okres mogą być nadwrażliwe. A przyczyną tego jest silnie stężony nadtlenek wodoru, który powoli uwalnia się wnikając w zębinę i w ten sposób rozjaśnia ją. Można więc trochę to porównać do rozjaśniania włosów. Zabieg nie jest tani i wymaga również co jakiś czas powtórek.
    Naczytałam się trochę i zrezygnowałam bo zęby już i tak mam nadwrażliwe i nie potrzebuje ich dodatkowo osłabiać. Dowiedziałam się, że skuteczne są paski wybielające blend-a-med - tańsze i bezpieczniejsze dla zębów od zabiegów w gabinecie lecz efekt utrzymuje się tylko przez pół roku.
    Radzę najpierw troche się w tym zorientować a to jest mój topic na ten właśnie temat:
    http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3255625

• dzieki 2006.09.08 [15:09]
    usmiech.gif
  • Sloldkazlosnica 2008.05.09 [17:35]
    A ja wlasnie jestem po wybielaniu zabkowusmiech.gif Doslownie niedawno wyszlam z gabinetuusmiech.gif Wybralam najnowsza metode Beyond - najglosniej jest o niej teraz. Fakt faktem zeby bola i sa podraznione po zabiegu ale mowili ze trwa to dobe, ciekawa jestemusmiech.gif
    Co do past wybielajacych i paskow i plastrow - wiadomo ze nie dadza takiego samego efektu jak w gabinecie.. .Tyle ze taka przyjemnosc 30 minut w gabinecie kosztuje 990zl... tyle przynajmniej zaplacilam ale obsluga rewelacyjna!.

nie zalujeusmiech.gif
  • Pinka22222 2008.05.09 [18:10]
    Tylko metoda nakładkaowa,nic więcej.
    Żadne lampy,paski,itd.
    Żel Opalescence jest rewelacyjny.
  • kejjti 2008.06.02 [18:28]
    a ja wlasnie stosowalam rozne metody , jesli chodzi o paski zele itp. efekty sa ale zapewne nie tak intensywne jak wybielanie u dentysty . dlatego ide w srode 700 zl metoda beyond

• no nie wyczymam 2008.06.02 [18:31]
    Pinka22222 - święte słowa. Jestem po 4 nakładkach i zęby wyglądają już super smiech.gif
  • wybielacz123 2008.07.14 [15:21]
    A ja powiem, że najlepsza jest metoda Beyond i koniec. Szybko i skutecznie .Z nakładkami trzeba się bawić przez ileś tam dni, zęby bolą jak skurczybyk, a w Beyondzie idziesz do dentysty, i wychodzisz po godzinie z pięknymi, białymi ząbkami. A co do szkodliwego wpływu na szkliwo, to takie domowe sposoby, czy nawet pasty wybielające, które są ogólnodostępne, o wiele bardziej niszczą szkliwo niż takie wybielanie pod kontrolą specjalisty. A z zębami nie warto ryzykować jakimiś tanimi gówienkami, bo można bardziej zaszkodzić niż pomóc.
  • Patusiaa 2008.08.14 [10:29]
    A ja mam właśnie na ząbkach paski wybielające blend-a-medjezyk.gif Dzisiaj 4 dzień, powiemm szczerze ze już jakies efekty sąusmiech.gif Zostały mi jeszcze 3 dni.usmiech.gifusmiech.gif Jeśli o mnie chodzi to ząbki wcale nie są nadwrażliwie..usmiech.gif
  • *Maja* 2009.11.16 [15:02]
    wybielałam lampa u dentysty- rozjasniły sie jakies 3-4 odcienie sa jasne ale nie białe zapłąciłam 1200 zł razem z piaskowaniem i jakimis pierdułami nie za bardzo bylam zadowolona myslalam ze za te 1200 bede miala biale jak mleko

po jakims czasie skusilam sie na opalesence i nakładki ale wytrzymalam tylko ze 4 razy zeby mnie tak bolaly ze mialam temperature i dreszcze czulam sie okropnie łykałam co 2 godz tabletki przeciwbólowe i odpuscilam sobie ...

sa jasne ale marzylam o snieznobialych

• *Maja* 2009.11.16 [15:03]
    A plasterki to strata pieniedzy
    nie zauwazylam efektu
  • xxxaarr 2010.04.23 [19:39]
    paski, plastry i inne cuda to sa smieszne rozwiazania, dziala glownie lampa, a jak lampa to przede wszystkim dentysta, osobiscie polecam Ab-Dent z Olsztyna.
  • WYbielanie 2010.08.20 [23:53]
    Witam wszystkich

Chciałam Wam zaproponowac PROMOCYJNĄ !!!! ofertę wybielania nakladkowego zelem opalescence o stężeniu 15%, 20% lub 35 %

Zabieg wykonuje we wrocławiu i okolicach .

Obecnie promocja wakacyjna - 380 zł za 2 łuki zebowe, oraz różne inne promocje, o ktorych przeczytacie na stroniewww.wybielanie.mamfirme.pl

Całosc to tylko 2 wizyty. Na pierwszej pobierane są wyciski, a na kolejnej dostajecie indywidualne nakładki i żel, oraz dokładne instrukcje jak uzywac zelu i jak dbac o zęby po wybieleniu.

Jesli macie jakies pytania to piszcie wybielanie.nakladkow e@gma il.com

Dzwoncie i umawiajcie sie na wizytę , warto 783 00 61 72

Pozdrawiam oczko.gif
  • onawch 2010.09.12 [23:36]
    najlepiej skontaktować się ze stomatologiem chociaż teraz też są różniste płyny do płukania np colgate white. Niemniej jednak kontakt ze stomatologiem to najwłaściwsza decyzja a jeszcze lepiej jak pójdzie się do prywatnego ( nie ukrywajmy w Państwowych placówkach nie ma szans chociażby na ultrafiolet ) . Poczytaj sobie informacje np nawww.candeo.pl jak działają specjaliści i jaką mają ofertę. Na pewno znajdziesz coś dla siebie.
  • Dorka123 2010.09.15 [11:14]
    fajnie działa pasta Signal White Now, optyczny efekt wybielenia jest widoczny już od pierwszego użycia... w pianie jest niebieski barwnik, który niweluje żółty odcień zębów, zęby są pokryte powłoką, która w świetle dziennym sprawia wrażenie bielszego uśmiechu usmiech.gif
  • margherita80 2010.09.17 [18:37]
    no ja od dziecka mam problem z bielą moich zębów. dentysta mi powiedział, ze choćbym nie wiem jak starała się wybielić zęby to kościec moich zębów jest taki a nie inny i białych zębów nie będę mieć.

Dorka mówisz, ze pasta signal white now daje efekt bieli??? Ja własnie poszkuję takiej pasty,która da mi opryczna biel zębów spadłaś mi jak z nieba oczko.gif dobrze, ze poczytałam forum sobie.

Jak cenowo ma sie ta pasta???
  • białykiełek 2010.09.18 [09:37]
    dziewczyny zęby można już bezpiecznie wybielić w dobrych gabinetach kosmetycznych, jest taka nowa metoda PureLite, bezbolesne szybkie wybielanie lampą, które mocno nie podrażnia można je stosować nawet 3 razy w roku, a koszt to tylko 400-500 pln, ja robiłam kiedyś Beyond za 1200 , a teraz PureLite za 400pln , efekt ten sam bez bólu. Trzeba tylko najpierw u dentysty zrobić przegląd zębów, fakt że mało gabinetów w Polsce to dopiero ma , sporo się naszukałam.
  • Dorka123 2010.09.18 [13:15]
    takie wybielanie chyba niszczy szkliwo, ja wolałabym tego uniknąć i dlatego zdecydowałam się na efekt optyczny...cenowo to jak inne pasty, więc spokojnie można kupić, nie da się zbankrutować oczko.gif można też kupić płyn z tej serii, efekt będzie wyraźniejszy i dłużej się utrzyma
  • paulappp 2010.10.04 [18:14]
    Tydzien temu wybieliłam żeby metodą Beyond w rzeszowie....
    Nie wiem czy tylko mi jedynej się to przydarzyło....
    ta przyjemnosc kosztowała mnie 490 zł,ale powiem szczerze ze wiecej tego nie zrobie....
    zabieg trwał godzine...miałam poparzone dziąsła(pani chyba niedokłądnie nałożyłą preparat na ich ochrone)i poparzoną dolną warge...ale to strasznie.Warga mi spuchła,a dziąsła do dziś jeszcze miejscami krwawia.
    dzien po zabiegu nie mogłam jeśc i ledwo mówiłam,nie było mowy o myciu zębów...po konsultacji ze stomatologiem smarowałam warge sacholem.
    Niestety wybielone zęby wróciły do dawnego koloru i sama nie wiem dlaczego...
    moze dlatego ze przez krwiawiące dziąsła,spuchniętą warge nie mogłąm ich myć???
    Powinnam od razu wrócić do tego gabinetu i starać się o zwrot pieniędzy,albo przejść się do izby lekarskiej!!Niestety musiałam wyjechać z polski i tylko wyrzuciłam pieniadze w błotu.....

• wybielałam 2010.10.19 [22:27]
    Ja wybielałam lampa ząbki. sam zabieg dal sie przezyc. nadwrażliwosc byla 1 dzien. wczesniej mialam piaskowanie i usuwanie kamienia nazebnego.
    po zabiegu mialam bielutkie zabki, pozniej kolor troche sie "sciemnil" wiec uzywalam biała perle. dzis mam białe zabkiusmiech.gif do tego jak jestem opalona to efekt murowanyusmiech.gif

o wybielaniu czytalam i slyszala duzo. i z doswiadczenia wiem ze jedni beda mieli zeby bardziej podatne na wybielenie inni mniej. samo wybielenie to tak naprawde rozjasnienie zęba o pewna liczbe odcieni. wiec stana sie one jasniejsze a nie białe. nikt nie bierze farby i nie maluje. czyli jesli ktos ma zeby zółte niech nie liczy ze nagle wskoczy na czysta biel. tego sie po prostu nie da zrobic.
    ja mialam zeby w odcieniu 5 w skali odcienia po wybielaniu jestem na 2 miejscu.
  • krainaczarów 2010.10.28 [16:05]
    Nie wiem czy dobrze zrozumiałam, ale wybielałaś nadtlenkiem wodoru pewnie tak? No to jest jeden z bardziej skutecznych metod i nieszkodliwych. Właśnie po takim wybielaniu stosuje się biała perłę - pasta naprawdę niezła swoją droga.

• madleen 2010.10.31 [20:49]
    Ja wybielałam już 2 razy. U dentysty to jest tak że za 1 wizytą robi ona formę dentystyczną na zęby i później nakłada w nie żel wybielający który najlepiej zakładać na noc. Zresztą ona wszystko wytłumaczy. Kosztuje to tym sposobem do 600zł.
    Ale również na allegro można zamówić taki zestaw do wybielania zębów - też wypróbowałam. Jest o wiele tańszy, efekty też są dobre (choć to zależy od kości zęba).
    http://allegro.pl/profesjonalny-zestaw-do-wyb ielania-zebow-zel-i1268738752.html

Tylko pamiętajcie, że nie można za często wybielać bo to strasznie osłabia zęby, są wrażliwe i w 1/100 można dostać próchnicy. Podczas wybielania najlepiej używać pastę Sesnodyne do wrażliwych zębów. Jednak i tak polecam, bo efekt nieziemsko piękny usmiech.gif
    pozdrawiam

• madleen 2010.10.31 [20:53]
    Ja wybielałam już 2 razy. U dentysty to jest tak że za 1 wizytą robi ona formę dentystyczną na zęby i później nakłada w nie żel wybielający który najlepiej zakładać na noc. Zresztą ona wszystko wytłumaczy. Kosztuje to tym sposobem do 600zł.
    Ale również na allegro można zamówić taki zestaw do wybielania zębów - też wypróbowałam. Jest o wiele tańszy, efekty też są dobre (choć to zależy od kości zęba).
    http://allegro.pl/profesjonalny-zestaw-do-wyb ielania-zebow-zel-i1268738752.html

Tylko pamiętajcie, że nie można za często wybielać bo to strasznie osłabia zęby, są wrażliwe i w 1/100 można dostać próchnicy. Podczas wybielania najlepiej używać pastę Sesnodyne do wrażliwych zębów. Jednak i tak polecam, bo efekt nieziemsko piękny usmiech.gif
    pozdrawiam
  • KlauDDynka69 2010.11.01 [03:08]
    ja używałam tego żelu z allegro i powiem, ze paski blend a med są o niebo lepsze. Kosztują 60 zł ale mi super ząbki wybieliły.

W tamtym roku kupiłam jakieś inne dwa razy mocniejsze od tych blend a med więc zakładałam je tylko raz dziennie ale użyłam może 4-5 bo niestety miałam dużo wrażliwsze zęby. Ale też sobie radziły usmiech.gif

Następnym razem chyba nie będę kombinować i wolę zakładać słabsze ale 2 razy dziennie.
    28.05.2005 r Kocham Cię www.hormonki.pl
  • taka jedna tam... 2010.11.08 [22:37]
    wybielalam zęby metodą beyond,efekt byl znkomity totalna biel,ale tez swoje zęby mam zupelnie zdrowe i bez wypelnien,a to wazne poniewaz po wybielaniu jesli ktos ma wypełnienia musi je wymienic na "nowy" kolor
    1wszy efekt byl szokujacy,po ok tyg kolor sie ustalizlizowal
    były A1 koloru czyli bardzo jasne,teraz po roku sa A2,sciemnialy,ale nie wrociły do koloru wyjsciowego A3
    nic mnie nie bolało,troszke dolen siekacze był nadwrazliwe ok kilka godzin
    ale moja kolezanka tez sobie wybielała i jechala 2 dni na ketonalu.taki to był ból,do tego kolor zaraz wwrocil prawie do wyjsciowego,
    jest to indywidualna sprawa zupelnie u kazdego inaczej to wygląda
    ale zauwazyłam ze po Colgate pascie wybielającej z 1/2 tonu zjasniały zęby

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...