Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mariola900

Wynajem lasera LightSheer, gdzie ?

Polecane posty

Gość mariola900

Cześć. Zastanawiam się nad rozszerzeniem oferty swojego salonu o depilację laserową. Co sądzicie o wynajmie lasera? Opłaca się takie rozwiązanie, czy lepiej jednak odłożyć i zainwestować w swój sprzęt? Jeśli wynajem do gdzie dostanę oryginalny LightSheer za rozsądne pieniądze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka676
Do swojego salonu mam laser wynajmowany, ale na własny to mnie jeszcze długo nie będzie stać. Jak na moje potrzeby to wynajem jest oki. Zdecydowałam się na firmę z mojego miasta Myślenice, bo akurat znam właścicielkę i mam do niej zaufanie. Dokładny kontakt jest na www.depilar.pl Sprzęt jest nowy, serwisowany, jeszcze mi się nie zdarzyły jakieś awarie, a wynajmuję regularnie i potrafi laser chodzić niemal 3 dni pod rząd non stop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia Wysocka
My w naszym salonie w Warszawie wynajmujemy 2 razy w miesiącu laser od firmy Depilea. Mogę Wam serdecznie polecić ich laser gdyż jest to najnowszy laser na polskim rynku. Laser posiada certyfikat producenta a to ważne bo dużo jest laserów starych, ściągniętych z zagranicy. Wynajmując laser Light Sheer obsługujemy ok 6-12 klientów dziennie. Firma przyjeżdża przywozi laser. Robi szkolenie z obsługi sprzętu i potem po zakończonych dniu pracy zabierają go od nas. Super rozwiązanie jeśli ktoś nie chce wydawać 300 tyś zł na prawdziwy laser do depilacji. Ich strona to http://www.depilea.pl/wynajmij-laser-light-sheer-desire Polecam wypożyczanie lasera Light Sheer bo klienci są zadowoleni z tak innowacyjnej usługi a nasz salon nie ponosi dużych kosztów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć. Posiadam w swojej ofercie laser Palomar Vectus. Lightsheer to dobry laser, ale lepsze jest wrogiem dobrego ;) Zainteresowanych zapraszam na www.drlaser.pl gdzie znajdziecie ofertę oraz opis lasera. Niebawem w ofercie nowe urządzenia. Pozdrawiam i zapraszam do współpracy www.drlaser.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeautyCool
Wynajmuje laser z Krakowa -Niepolomic , Viollet Laser (profil i telefon na Facebooku) Jestem zadowolona, mam te usługi juz od 2 lat, raz w miesiącu. Super dodatkowy przychód dla salonu bez inwestycji w sprzęt. Jednym dniem jestem w stanie zarobić na czynsz;) ok 10-15 klientek w ciagu dnia. Polecam tym którzy chcą byc bezkonkurencyjni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×