Odpowiedz na ten temat

wyposażenie salonów kosmetycznych czyli urządzenia kosmetyczne -gdzie kupujecie

• przyszla0kosmetyczka0 2011.04.04 [08:45]
    przyznam wybór jest dość spory i nie mogę się zdecydować. proszę podzielcie się swoimi doświadczeniami. jakie urządzenia najlepiej wybrac na start salonu? no i gdzie je najlepiej kupić?
  • jolka hgf 2011.04.04 [09:09]
    My jesteśmy zadowoleni z PHU Mosati, maja fajną obsługę, ceny w większości przypadków podlegają negocjacji. Wcześniej jak kupiliśmy od innej firmy kombajn, dostaliśmy instrukcję na pół strony i nie wiedzieliśmy co z nim do końca zrobić. A u nich do każdej maszyny dołączyli kilkanaście stron instrukcji, z zapewnieniem, że w razie czego pomogą. Jednak instrukcja okazała się na tyle wyczerpująca, że nie musieliśmy korzystać z dodatkowej pomocy. Sprzęcik spisuje się bardzo dobrze. Teraz zamówiliśmy dodatkową maszynę i do niej otrzymamy ulotki z naszym logo + projekt abyśmy mogli nadrukować sobie potem więcej. Firma jak najbardziej na +.
    Pytasz od czego najlepiej zacząć, musisz mieć bazę, czyli mikro (najlepiej w kombajnie) + dodatkowo jakiś RF lub laser, albo elektrostymulator. Nie wiem na co jesteś nastawiona. A najlepiej to do nich napisz, na pewno Ci pomogą.
  • przyszla0kosmetyczka0 2011.04.04 [09:11]
    możesz dać mi namiary na nich? mają stronę albo sklep internetowy?
  • jolka hgf 2011.04.04 [09:12]
    www.mosati.pl
    a ich sklepwww.mosati.etpro.pl
  • zamykam oczy-ble ble 2011.04.04 [09:17]
    ja mam mikrodermabrazje z przenosnej walizce od nich, pracuje juz poltora roku i wszystko działa a czesto sprzecicho jest przenoszone, bo pracuje mobilnie. rzeczywiscie obsluge maja fajna i dobre instrukcje. teraz przymierzam sie do kolejnych zakupow przed latem i pewnie uderze znowu do nich.
  • a jak u nich z gwarancją? 2011.04.04 [09:19]
    a jak u nich z gwarancją? bo niby wszystko pięknie jak wszystko działa? my kupiliśmy raz kombajn na allegro i po niecałym roku padł, niestety firma która to sprzedawała także. i teraz zostaliśmy z nie działającym kombajnem, nie mamy do kogo go nawet odesłać.
  • zamykam oczy-ble ble 2011.04.04 [09:22]
    no to macie pecha, mosati dziala dosc dlugo, wiec takiej powtorki nie powinni wam zafundowac. no i jestescie kolejnym przykladem, ze trzeba sprawdzac firmy u ktorych sie kupuje cos drozszego. ja na waszym miejscu przeszlabym sie do rzecznika praw konsumentow, moze cos sie da zrobic.
  • przyszla0kosmetyczka0 2011.04.04 [09:25]
    muszę powiedzieć, że działają jak błyskawica, dosłownie 10 minut temu napisałam do nich maila z prośba o pomoc w wyborze i już mam odpowiedź. jak się zdecyduje na zakup, też dostanę ulotki!
    jolka hgf fajne te ulotki dostałaś?
  • jolka hgf 2011.04.04 [09:29]
    ja na nie czekam dopiero, widziałam projekt i jest ekstra. z tego co wiem, mają być na grubym papierze kredowym, więc powinny robić wrażenie.
  • mbnmnbmnbmn 2011.04.04 [09:30]
    a ta promocja 1+1=6 do kiedy jest? wiecie?
  • jolka hgf 2011.04.04 [09:31]
    chyba do końca kwietnia
  • salon VIVIEN 2011.04.04 [13:54]
    my też kupiliśmy w mosati maszyny, jesteśmy zadowoleni, wszystko działa (odpukać) bezaawaryjnie
  • abcdefghijklmnop 2011.04.04 [16:47]
    oooo, widzę tutaj dużo zadowolonych klientów. i dobrze, trzeba się dzielić informacjami o dobrych i sprawdzonych firmach. właśnie przejżałam ich ofertę, jest spora i ceny zachęcające ale nie znalazłam tam informacji o darmowych ulotkach, czy ta oferta dotyczy tylko starych klientów?
  • czekajacaKINIA 2011.04.05 [10:59]
    ja kupowalam tam tydzien temu pierwszy raz i tez dostane ulotki, wiec nie moze to dotyczyc tylko stalych klientow
  • kosmetyczka/z/dojazdem 2011.04.07 [07:17]
    zamykam oczy-ble ble czy walizka jest metalowa? zastanawiam sie nad zakupem, bo oferuje usulugi z dojazdem
  • tak, walizka jest 2011.04.07 [12:32]
    metalowa, wszystko ma fajne, solidne wykonczenie
  • monika-łódźźźźź 2011.05.20 [10:02]
    no to podpisuję się pod lista zadowolonych klientów Mosati. Maja świetną obsługę, obszerne instrukcje obsługi no i oczywiscie fajne maszyny.
  • Mezoterapia Bezigłowa NNM 2011.05.24 [09:14]
    Sprzedam urządzenie do bezigłowej mezoterapii NNM Lipo Kontour firmy BTL. Jest to najskuteczniejsza bezigłowa mezoterapia dostępna na rynku bazująca na opatentowanych technologiach. Daje takie same efekty jak tradycyjna igłowa mezoterapia.
    Umożliwia ono przeprowadzanie terapii o działaniu:
    - przeciwzmarszczkowym
    - liftingującym
    - antycellulitowym
    - rozpuszczającym tkankę tłuszczową
    - lipoliza bezigłowa
    - rozjaśniającym przebarwienia
    Sprzęt był bardzo mało używany, co widać po wszystkich jego akcesoriach. Do urządzenia dołączam wszystkie instrukcje użytkownika i obsługi aparatu oraz w cenie istnieje możliwość przeszkolenia przyszłych użytkowników. Bardzo szybki zwrot inwestycji (zabiegi w seriach lub pojedyńcze, a średni koszt zabiegu to 300zł). Więcej informacji prześlę na maila osobom zainteresowanym. Nowe urządzenie kosztuje ok. 90 000zł
    Cena: 35 000zł (do negocjacji ) Kontakt: kasialitwinowicz@gm ail.com
  • anama 2011.07.27 [14:33]
    osoby zainteresowane bardzo atrakcyjnymi cenami nowych urządzeń kosmetyczno-medycznych proszę o kontakt e-mailowy biuro@anama.com.pl. Prześlę szczegóły dotyczące naszej promocji cenowej na urządzenia Focus RF+, Lipo Royal 1 i 2, oraz CRYO Royal.

Dystrybutor Urządzeń
    Mariusz Jarząbek
    ANAMA S.C.
    tel. 601-439-067
    e-mail: biuro@anama.com.pl

• kombajn 5w1 2011.07.29 [01:31]
    mam do odsprzedania kombajn kosmetyczny 5w1
    planowałam rozszerzyć działalność ale mi nie wyszło i został dodatkowy zupełnie nowy w kartonie.
    Biała obudowa 5 funkcji: galwan, darsonwal, vacuum , spray, elektrokoagulator (usuwanie naczynek, włókniaków itd) dałam za niego 1500zł ale już rok przeleżał i minęła już gwarancja więc odsprzedam chętnej osobie za 800zł plus wysyłka

jak ktoś jest chętny to podaję nr gg 11495985
  • xse 2011.11.04 [13:12]
    roznego rodzaju kombajny kosmetyczne jak i pozostale wyposazenie gabinetu mozna znalezc nawww.szwedogroup.eu
  • aneczka1234 2012.05.31 [21:43]
    Ja w swoim salonie używam urządzeń marki Glam Beauty. Obecnie kupiłam u nich kolejny sprzęt, tym razem laser frakcyjny ze skanerem GB9, który jest po prostu świetny! Uczęszczam także, na wszelkie szkolenia organizowane przez firmę GB, bo zawsze chcę być na bieżąco z nowinkami ze świata zdrowia i urody. Polecam!

• Anna Dobiasz 2012.05.31 [21:45]
    Ja również mam w swoim salonie urządzanie marki Glam Beauty. Polecam tą firmę przede wszystkim dlatego, że mają świetne podejście do klienta! Pomagają załatwić wszelkie formalności, działają na jasnych i zrozumiałych zasadach. Nie musiałam się o nic martwić, gdy kupowałam u nich swój pierwszy sprzęt! Oby było więcej takich firm!
  • Matiola Trzcina 2012.06.08 [09:13]
    Zakup aparatury marki Glam Beauty to inwestycja na lata! Lepiej zainwestować raz a porządnie, wtedy koszta się zwracają. Ja obecnie zastanawiam się nad zakupem tego lasera frakcyjnego GB9 usmiech.gif

Pozdrawiam
  • marrtuszzzka 2012.09.03 [07:39]
    My głównie zaopatrujemy się tutaj http://www.kosmetyki.nantes.pl Sprawdzony przez nas sklep, jak również rewelacyjne kosmetyki, które stosujemy w naszych salonach SPA.
  • Kosmetologgg 2013.01.20 [11:25]
    Ja wyposażyłam swój salon w Polskim Centrum Zaopatrzenia Kosmetycznego, dostałam spory rabat i już z nimi zostałam usmiech.gif
    Spokojnie mogę polecić : http://pczk.com.pl/sklep.html
    pozdrawiam!
  • drzoid 2013.05.21 [15:43]
    Witam, polecamwww.gabinetspa.pl
    praktycznie całe zaopatrzenie w bardzo przystępnych cenach plus miła obsługa.
  • gość 2013.05.31 [22:27]
    Ja też weszłam we współpracę z Glam Beauty i jestem bardzo zadowolona usmiech.gifusmiech.gifusmiech.gif Poszerza mi się salon i już 4 urządzenie musiałam zamówić... tym razem skorzystałam z tego leasingu pechowiec.gif
  • judyta12345 2013.06.11 [14:18]
    My akurat podpisaliśmy umowę z firmą cosnet.pl w sprawie wyposażenia i ciągłej dostawy do naszego salonu kosmetycznego usmiech.gif - jestem zadowolona jako właścicielka z współpracy.
  • zeoffia 2013.06.14 [23:37]
    Ja również wszystkie maszyny i urządzenia zamawiałam również w sklepie http://cosnet.pl !
    Dostawa w 2 dni, gwarancja 1-2 lata, dają nawet urządzenia zastępcze w przypadku awarii - ja jestem zadowolona!
  • kasia.b90 2013.07.04 [08:31]
    czesc ! usmiech.gif mam do sprzedania wyposazenie gabinetu kosmetycznego :
    * Kombajn Giovanni 17.1
    * Beauty Defect Repair (BDR)
    * Fotel kosmetyczny
    * Taboret kosmetyczny
    * Myjka ultradźwiękowa
    + GRATISY !
    http://allegro.pl/wyposazenie-gabinetu-kosmet ycznego-caly-gabinet-i3349232548.html
    ZAPRASZAM usmiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...