Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grześ1988

Wyspa Piękna Gabinet Kosmetyki Francuskiej

Polecane posty

Gość Grześ1988

Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy do wypróbowania nowoczesnych zabiegów i najnowszych osiągnięć francuskiej kosmetyki profesjonalnej. Nasz gabinet kosmetyczny słynie z w pełni indywidualnych zabiegów ściśle dopasowanych do typu cery, jej aktualnego stanu, trybu życia oraz aktualnego stanu zdrowia skóry ( to filozofia gabinetu ). Każdy zabieg rozpoczyna się u nas wywiadem - rozmową, dokładną oceną i diagnozą skóry, po której dobieramy właściwy zabieg. Specjalnością są takie zabiegi jak : - Zabiegi twarzy np. CatioVital ( firmowe zabiegi Mary Cohr ) - Zabiegi autorskie np. „Promienna Cera New, „Kuracja naczynkowa - Rytuały spa całego ciała np.: „Brazylijska Fiesta New, „Dalekowschodnia Harmonia, „Plaże Polinezji - Pakiety spa dla pojedynczych osób oraz dla par, dla koleżanek w specjalnie zaaranżowanym gabinecie dla dwojga - Zabiegi dla mężczyzn Uwieńczeniem wizyty jest założenie Indywidualnej Karty Pielęgnacyjnej z wieloma poradami, która pomaga Państwu w pielęgnacji domowej, a nam w stworzeniu dla Państwa Indywidualnego Programu Kosmetycznego. Salon zaprasza również na zabiegi medycyny estetycznej wykonywane przez doświadczonego lekarza medycyny estetycznej i absolwentkę kosmetologii lekarskiej. W ofercie między innymi: - Botox, - Wypełnienia kwasem hialuronowym, - Mezoterapia, Sculptra, - Peelingi medyczne, - Cosmelan Podaruj sobie czas wśród przepięknych aromatów, świec i łagodnej muzyki - Czas piękna i harmonii. Serdecznie Zapraszamy www.wyspapiekna.pl www.facebook.com/wyspapiekna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlena788
Jesteście cudowni! Uwielbiam do was chodzić. Muszę przyznać, że nie tylko macie profesjonalne podejście do klienta, ale również panuje u was miła atmosfera. Poza tym fajne jest to, że każda pani kosmetolog potrafi doradzić. Widzimy się w piątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonaSSSS
Regularnie odwiedzam. Cieszę się, że Panie mają tak dużą wiedzę i zawsze służą radą. Nigdy mnie nie zwiedli. Dziś od mojego ukochanego dostałam voucher Podarunek Piękna na zabiegi właśnie w tym gabinecie i myślę, że to był strzał w 10! Widać , że w pełni słucha tego co mówię :) Pozdrawiam Iwona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×