Odpowiedz na ten temat

Zakładanie i przedłużanie rzęs szczecin

• Kinii 2017.01.15 [08:37]
    To fakt najlepsza jest Pani Monika Rząp rzęski są idealne, jednak ze względu na cenę szukam dalej. W Beauty Center nie byłam, jest tam bardzo tłocznie co mnie troszkę zniechęca i ma nieciekawe opinie. Chociaż może warto spróbować, bo na własnej skórze przekonałam się, że i opinie kłamią korzystając z usług w lash&go - nie byłam zadowolona i Pani stylistka staje się bardzo nerwowa i nieuprzejma kiedy ktoś wyraża swoje niezadowolenie. Love Your Beauty nie znam, do Pani Magdy z Gumieniec nie moge się dodzwonić, więc albo nr zmieniła, albo tyle pracy. :/
  • Dagmara H 2017.01.17 [18:48]
    Witam, widzę, że temat troszkę odżył, więc wyrażę swoje zdanie. Korzystałam z usług zarówno kilku salonów jak i Pań oferujące swoje usługi w domu. Może zacznę Pań, które przyjmują w domu. Bardzo często zdarzało się, że nie czułam się swobodnie. Prawie żadna z Pań nie miała wydzielonego pokoju do swojej pracy. Z reguły usługa była wykonywana "między obiadem, a buziakiem ukochanego" . Przyznam, mało komfortowa sytuacja, ale cena dużo niższa niż w salonach i co do efektu końcowego nie moge powiedzieć złego słowa. Nie będę wymieniać imion czy adresów, bo nie każda pani jak sądzę ma założoną dzialalność, a nie chce sprawic komus problemu. Sprawa wygląda inaczej w salonach. Z tego co wyczytałam niepochlebne opinie ma Beauty Center i Lash&Go. W Beauty Center byłam kiedy nosiło to jeszcze nazwe Lorena i niestety popieram, tłok był tam niemiłosierny. Każdy sie przekrzykiwał, kłócił - raczej nie tego oczekuje sie od profesjonalistów i domniemam twierdzic po wypowiedziach pań, że nic sie nie zmieniło. Rzęsy nie budziły moich zastrzeżeń, jednak musiałam je ściagnać ze wzgledu na reakcje alergiczną. Nastepne było studio urody Spa, tam pomimo bardzo sympatycznej Pani stylistki i całej obsługi (jednorazowe ciepłe kapcie, pyszna herbata) niestety efekt nie był najlepszy, rzeski szybko wykreciły się, co sprawiało uczucie kłucia. W lash&go przeszkadzała mi sztuczna otoczka, czuje się kiedy ktoś jest miły bo musi a kiedy jest bo wynika to z jego usposobienia. Od Pani stylistki brzydko pachniało papierosami, do tego salon mało przytulny i ok 50 cm obok leżała inna Pani, która miała wykonywana usługę. Bardzo ciezko było sie zrelaksować, stylistki rozmawiały pomiędzy sobą, co zdecydowanie wzbudzało u mnie dyskomfort, sam salon mało przytulny. Rzęsy były wykonane ładnie, ale posypały się po 4 dniach (trzymałam się zaleceń). Kolejnym salonem był wersalspa, mogę powiedzieć, że rzeski trzymały sie 3 tygodnie bez żadnych zastrzeżeń, obsługa również bez zarzutu, jednak ciezko o wolny termin a nie potrafię zapisywac się od razu na kilka wizyt, bo nie jestem w stanie przewidziec kiedy rzesy beda wymagac uzupelnienia. Pozdrawiam
  • Anna198 2017.01.20 [22:16]
    Kurcze ale jestem zdziwiona. Na Facebooku tyle "cudownych" opinii a tutaj taki żal na Lash&Go. Jeśli chodzi o mnie popieram p.Dagmare w 100% jeśli chodzi o w.w. pseudosalon. Śmierdzi papierosami od pani stylistki, która wydaje mi się że zapomniała po drodze umyć ręce, dodatkowo każe jeszcze na siebie 5 min poczekać. Jak dla mnie nie do pomyślenia! Rozumiem do toalety, coś na szybko zjesc.. niestety 5min na papieroska się należy. Dodatkowo atmosfera prze okropna! Nie da rady się zrelaksować, zdrzemnac wiedząc że. Obok leży inna Pani nieoddzielona niczym. A Panie tam pracujące zawsze wielce obrazone.Od razu na wejściu zostałam potocznie nazywając "zmierzona" od góry do dołu i przywitana z taką miną jakby miała mi zaraz powiedzieć jak miałam czelnośc wgl tu przychodzić? Nie wspominając już o tym że po tygodniu nie miałam już rzęs.
    Pozdrawiam serdecznie.
    Ania
  • Nrzęsy 2017.01.24 [16:11]
    Witam Panie,
    Serdecznie zapraszam na zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs metodą 1:1. Pracuję na produktach najwyższej jakości oraz posiadam certyfikat. Niedawno przeprowadziłam się do Szczecina i chciałabym zrobic sobie reklamę.
    Serdecznie zapraszam: 503574845
  • Dinka55 2017.01.24 [23:37]
    Do Nrzęsy, czy metody objetosciowe też u Pani wchodza w gre?
  • Nrzesy 2017.01.25 [06:57]
    Robię rzęsy 1:1 czyli 1 sztuczna rzęsy jest aplikowania do 1 naturalnej rzęsy. Ale ogólnie efekt jest taki, że rzęsy wyglądają jakby było ich dużo wiecej. Proszę podać e-mail to powysylam przykładowe zdjęcia, lub proszę odezwać się na nr tel. oczko.gif
  • Dinka55 2017.01.28 [01:27]
    Dziękuję za odpowiedź, niestety moje rzesy sa w opłakanym stanie i potrzebuję metody objętościowej, aby załatać dziurki smutas.gif
  • gość 2017.03.20 [20:57]
    Ja polecam Monikę Rząp, najlepsza w mieścieusmiech.gif dziewczyny które u niej pracują mają niższe ceny i ja osobiście chodzę na rzęski do Małgosi, polecam.
  • Milena1982 2017.03.23 [19:23]
    Do Dagmary H
    A ja w Beauty Center miałam zrobione rzeski przez uczennice i byłam zadowolona, ale odnowe robiła mi już "instruktorka" i miałam wrażenie ciężkich powiek. W lash&go faktycznie nie pachnie ładnie. Na dzień dobry po prostu śmierdzi akrylem, a potem papierosami od stylistek. No i te łóżka blisko siebie, niczym nie odgrodzone, stylistki śmieja sie miedzy sobą, a potem obgaduja - za stara jestem chyba na taka dziecinadę oczko.gif jak z terminami do pani Rząp? Czy ceny sa naprawde takie wysokie jak tu opisujecie?
  • weronika piiii 2017.04.24 [21:16]
    Jeżeli chcecie mieć idealnie dobrane rzęsy to polecam salon Mistrzyni Polski czylo Moniki Rząp!! Ja byłam już u wszystkich jej pracownic i zawsze wychodzę zadowolona. Profeska!
  • gość 2017.04.27 [10:04]
    a ja nie polecam dominiki jersak love lashes bardzo zadufana osoba nie potrafi normalnie sie wyslowic bez wynioslosci!
  • gość 2017.04.27 [14:33]
    MonikaRząp - polecam
  • gość 2017.04.28 [20:13]
    A ja właśnie polecam Panią Dominikę z Love Lashes. Chodzę do niej juz od roku i za kazdym razem jestem zadowolona, chociaż rzesy robie juz od 4lat po wielu nieudanych stylizacjach wreszcie trafilam w dziesiątkę . Miła i pracowita młoda kobietka z zasadami! Odeslalam do niej mnóstwo moich koleżanek, ktore również zlego słowa o niej nie powiedzą a wrecz przeciwnie. Zawsze mozna sie z nią dogadać, wszystko dokladnie opowiada jezeli w czyms mam problem-co do rzęs. U innych stylistek nie widzialam takiego zaangażowania co do klientek, a niestety zwracam na to duza uwagę. Dzięki niej mam piękne oczy i oczywiscie polecam usmiech.gif
  • Julka9988 2017.04.28 [21:49]
    Polecam Dominike Jersak - nie znam milszej osoby od niej, jest cierpliwa i doskonale wie jak pieknie przedłuzyc rzesy.
  • Martyna102 2017.04.29 [20:48]
    Jesli przedłużać rzeski to moge polecić stylistki, które sprostały moim oczekiwaniom - Ula Siedlanowska, Dominika Jersak i Monika Rzap. Wszystkie wymienione stylistki maja prawdziwy fach w reku, słuchaja oczekiwań klientki, ale tez nie ulegają dla dobra naszych oczek i profesjonalnie dobieraja odpowiednia dla nas stylizacje usmiech.gif
  • Moonikaa1 2017.05.01 [19:49]
    Przeczytałam wszystkie opinie i długo zastanawiałam się czy napisać swoja opinię. Z mojej strony niestety bardzo nie polecam lash&go z prostych przyczyn: stylistki tak bardzo smierdza papierosami, że nie da sie wytrzymać! Wróciłam tam po 4 dniach od stylizacji i na spokojnie chciałam wytłumaczyć, że nie czuje sie komfortowo, że czuje kłucie to zostałam zlekceważona. Panie maja wysokie mniemanie o sobie i daleko im do profesjonalizmu jakiego oczekuje się za ponad 200 zł.
  • gość 2017.05.29 [23:03]
    SERDECZNIE NIE POLECAM Salonu kate Beuaty Salon mieszczącego sie przy ulicy Piłsudskiego, ceny kosmiczne, z rzes nie jestem zadowolona, po 5 dniach zaczeły sie sypać, w dodatku Pani stylistka nie uwzglednia reklamacji.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...