Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ze sredniego brazu na ciemny blond.Prosze o porady!!

Polecane posty

Gość gość

Z jakis miesiac temu zafarbowalam sobie wlosy farba MARION-PALONA KAWA.Kolor wyszedl jak dla mnie za ciemny.Teraz troche kolor sie wyplukal i ma czerwona poswiate.Marzy mi sie taki ciemny naturalny blondzik.Z natury jestem szatynka i ten kolor chyba najbardziej by do mnie pasowal.Pytanie tylko czy na tym kolorze co mam by sie przyjal?I czy zamiast wyjsc ciemny blond kolor co mam by sie z powrotem przyciemnil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ciemnym farbowanym jaśniejszy nie wyjdzie. Użyj najpierw dekoloryzatora, w razie potrzeby więcej niż raz, a dopiero potem znowu się farbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tego sie spodziewalam.Z dwa lata wstecz kombinowalam w domu z rozjasniaczem.potem dekoloryzacja u fryzjera i troche wlosy mialam zniszczone wiec wolalabym tego uniknac.Nie pozostaje mi nic jak mycie szamponem przeciwlupiezowym i czekanie az ten kolor zblaknie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie radzę robić tego samodzielnie. Szkoda włosów, naprawdę. U fryzjera tak, ale wybierz dobry salon w stylu tego: http://www.lolomanolo.pl/, żeby potem nie płakać. Generalnie, dla mnie dekoloryzacja to ostateczność i chyba bym się nie zdecydowała, mimo wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze kapiel rozjasniajaca? delikatniejsza od dekoloryzacji, zmyje ci ze dwa odcienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam po dlugim czasie.Kupilam sobie dwie saszetki nizoralu bo niby zmywa kolor i mysle,ze troche go splukal a poza tym ladnie pachnie ;) Bylam tez zapisac sie do fryzjera.Mowila,ze trzeba zdjac ten kolor i juz pokazywala mi ladny ciemny naturalny blondzik,ktory zaistnieje na mojej glowce ;) Zainteresowalam sie tez srednim blondem ale mowila,ze kolor i tak szybko sie wyplucze wiec trzeba bedzie poprawic.Ale to juz sama w domu bede farbowac.I napewno juz zaden braz,czerwien ani inny nie bedzie na mojej glowie!!Lepiej juz polozyc blond niz czarny z ktorego potem ciezko zejsc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×