Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ToZnowuMy

zebromarchewka

Polecane posty

Gość ToZnowuMy

Jak w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
Oooo i Broken jest. Witaj Broken :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
As chodź tutaj :) Modelko Hehgosc Tajemniczy gosc i inni :):). Zrobimy kafeterie w konia ;) a niech ma kare ;) sama sobie zasłużyła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehgość
Witaj Kocie Jak tu czysto i przejrzyście :-) Odkurzone, wysprzątane, srebra rodowe wyglancowane do połysku, aż miło Tygrysek z tego co gdzieś przyuważyłem, lubi być przytulany, to go czasem wespół zespół przytulimy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
Fasolokoperek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
Czysto i przejrzyscie hahahaha wy to mnie zawsze rozsmieszycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
Dyniowy ogonek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehgość
KOT x Hehgosc juz nigdy nas nie zostawiaj na tak dlugo bo szczerze mowiac te dwa dni bez ciebie to juz sie niepokoilam i As napewno tez i modelka i inni usmiech.gif x Chwalmy Pana, pojawił się w temacie Tajemniczy Gość, więc na pewno postara się Was pocieszyć :-) W każdym razie na to liczę ;-) :-) Takie miłe osóbki nie można pozostawić same sobie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
Chwalmy Pana hahahaha poplakalam sie ze smiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
Czyżby As zabladzila? Sprawdze czy czasem tam jej nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wieczór :) Dopiero mi mały zasnął, a jeszcze telefon się do ściany z kontaktem przytulał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
Chwalmy Chojnice ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda tylko w naszym temacie było tego, że do setki nie dojechało ;) Ale też kawy z Nostradamusem, który zaginął bez słuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehgość
As28 Można od czasu do czasu wstawić tam jakiś popychacz, żeby strona się ostała ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehgość dzięki za troskę co do alkoholu ;) Nigdy nie piłam w niepewnym towarzystwie i zawsze miał się mną kto zająć jak była taka potrzeba. Chociaż nigdy nie piłam do zerwania filmu, to miałam kilka akcji, że musiałam iść pod rączkę tak dla równowagi :D Stare dobre czasy studenckie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
Mozemy dojechac do setki ;) bede tam pisac czasem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej nie, bo się jeszcze przegrzeje oprogramowanie sterujące kafeterią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehgość
As28 Miałem pewną przygodę w mieście powiatowym powyżej Ciebie - tego na "C", kiedyś chyba opiszę Ktoś kogoś nie odprowadził pod rączkę do domu i spadło na mnie, niewinnego :-D KOT Żeby tak zliczyć ile na tamtej stronie było popychaczy, to ta setka nie wydaje się wielkim osiągnięciem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehgość
No wiesz co KOT! Taki czarny humor o kotach? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moją przyjaciółkę tak koleżanka zostawiła pod klubem i nawet nie wsadziła do taksówki, bo poleciała za jakimś facetem poznanym w klubie. Moja przyjaciółka się zorientowała, że jest z nią coś nie halo i zanim trafiła do domu nie wiedziała jak znalazła się na drugim końcu miasta. Co chwilę dzwoniła do chłopaka, który jej wszystko zrelacjonował na drugi dzień. Udało jej się zamówić nocny kurs i w zastaw dała kierowcy dokumenty. Zawiózł ją pod sam blok i pomógł dojść do drzwi. Na drugi dzień jak się obudziła, to sprawdziła czy wszystkie ciuchy na niej są całe i czy nie ma śladów po możliwym gwałcie. Miała dużo szczęścia, że się jej nic nie stało. Gdy mi to opowiedziała, to byłam w ciężkim szoku, że tamta p***a ją zostawiła samą wiedząc, że się coś z nią dzieje. Ostatni raz wyszła wtedy sama na imprezę bez chłopaka czy jego kumpli. x Ja na szczęście takich drastycznych historii z piciem nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehgość
As28 No cóż, w takiej sytuacji czasem bywa, że ktoś obcy pomoże :-) Dzieńdobry ;-) Ale to może już jutro postaram się zrelacjonować :-) Kot się obudził i mrałczy, a jak go znam nie odpuści :-) Gorzej jak z dzieckiem. Dzieciakowi to można jakieś zebromarchewki zapuścić i chwila spokoju. A futrzak ma wymagania i byle czym go tak łatwo nie zbędziesz:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kup laser, albo zajączki lusterkiem puszczaj po ścianie. Zwierzak się wyhasa i będzie mieć frajdę z takiego polowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam do spania, bo mi bateria znowu pada :/ Dobranoc Kochani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehgość
As28 Laser już przerabiamy od dwóch lat :-) Ale to jest drapieżnik i czasem potrzebuje coś w zęby złapać i zagryźć inaczej ma kociego stresa. No i trochę trzeba się przy tym nabiegać :-) Jest jakieś forum dla kotów?! Chociaż nie, wtedy do klawiatury mnie nie dopuści, a stado kotów z kociosympatii pojawi się pod oknami i będzie mi robić nocą kocią muzykę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
Jahaha szukalam kawalow o marchewce i natknelam sie tam na ten kawal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heh gość a więc wchodzę w temat z przeniesienia :D powiem tytułem wstępu. parę piw na początek kto chce niech się częstuje (_)) + (_)) + (_)) + (_)) + (_)) +(_)) + (_)) +(_)) ... (_)) +(_)) - dla każdego wystarczy x To ja od kota dziś "Skonstruuje nicka" hahahahaha . Ja moge ci pomoc skonstruować nicka hahaha : Tajemniczy gosc" usmiech.gif moze byc? Ale napewno juz ktos ma ten nick. No i napisz w czym ci podpadlam bo nadal nie wiem Tajemniczy panie oczko.gif . Kot jest ze szczecina owszem ale kot zna sie na piwach jak szewc na budowlance oczko.gif a po drugie kilka lat kot mieszka w szczecinie usmiech.gif milego wieczoru wszystkim milym ludzikom usmiech.gif xx 1.właśnie jestem na etapie konstruowania nicka. 2.jak mieszkasz kilka lat w szczecinie ty od kota to powinnaś wiedzieć że szczeciński bosman podlega pod carlsberga a wrocławski piast jest rozlewany w szczecińskim browarze bo też sprzedano go carlsbergowi okocim też przejęty przez carlsberg ( chodzi o to piwo jak z reklamy gdy był samodzielnym browarem: mariola ma oczy piwne oczy o kocim spojrzeniu) 3.obudziłaś się już na bruderszafta. 4.kończąc animozje to dotyczyły one łasic w głowie i kotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehgość
Dobranoc As :-) KOT Najlepszy dowcip o marchewce, to był na naszej poprzedniej stronie o zrobieniu soku pomidorowego z jajka i marchewki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
O marchewce byl zberezny kawal to wyszukalam o kocie ;) oczywiscie ja nigdy kota bym nie zostawila w aucie. Raz zostawilam .... na promie w piwnicy na kilka godzin. Kot nie zniknal ;) auto bylo szczelne ;) ale kot byl wściekły i obrażony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehgosc To tak jak pijany Adam odprowadzal do domu pijana Ewę a teraz siedzi w wiezieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×