Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rybeczka71

Zestaw neonail

Polecane posty

Gość Rybeczka71

Chce kupic zestaw neonail na allegro,czy ktoś miał tej firmy kosmetyki,chodzi mi o żele?Warto zarezykować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja miałam z neonail i nie jestem zadowolona tzn wszystko ok oprócz żeli teraz przeszłam na firme Gabrielle i bez porównania, więc żele odradzam ale zrobisz jak zechcesz, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gkmk
hej, ja ostatnio zamowiłam zestaw z neo nail! wydawałmi sie w miare dobry tak na poczatek! Z racji tego ze dopiero zaczynam sie uczyc przedłuzania i zdobienia chyba nie było sensu kupowac czegos strasznie drogiego! po przeczytaniu paru tematów z forum, mam watpliwosci co do zeli z neo nail ale wszystko sie okaze jak przyjdzie zestaw! wtedy napisze jak sie spisuje. powinien dojsc w poniedzialek! a tu jest link do tego co kupiłam http://www.allegro.pl/item360459107_zestaw_lampa_uv_5x15ml_zel_tipsy_klej_primer.html pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybeczka71
ok.wielkie dzięki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybeczka71
A,żele firmy prestige,miałyście już???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam że dobry zestaw kupiłaś ja mam podobny tylko że mi np napisali że te żele nie wymagają stosowania primera a w tym zestawie jest wiec jednak trzeba go używać moze to byl powod ze mi ten zel nie trzymal choc nie jestem pewna napisz potem ja zrobisz pazurki jak Ci sie trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gkmk
hej, długo sie nie odzywałam ale nie mogłam sie doczekac na paczke:( dopiero wczoraj odebrałam zamowiony zestaw, no i nareszcie mogłam zrobic pazurki:) wyszły bardzo ładne, zestaw jest jak dla mnie wporzadku. Klej bardzo mocny i szybko łączy! co do zeli to jestem mile zaskoczona bo naprawde dobrze sie nimi formuje paznokcia! nie zrobiły mi sie zadne bąbelki powietrza w zelu, nie odpryskuje i nie podchodzi powietrze:) zobaczymy jak długo wytrzymaja:P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gkmk
blumisss a co z nim nie tak? u mnie wyglada ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gkmk
Zapraszam www.zaba-nails.blog.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka74
Witam, na żelach neonail pracuje juz od ponad roku , głównie na jednofazowych i są reweleacyjne nie ma mowy o zadnym powietrzu pod żelem, świetnie pokrywaja a finish super nabłyszcza www.neonail.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robie zele
ale u siebie w domu, stwierdzialm ze taniej wychodzi ;)) a i lubie sie sama pobawic. jestem bardzo zadowolona. chodzilam wczesenij do kosmetyczek, to polecaly mi te firme, dlatgo sie zdecyowalam na zestaw od nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piciunia;))
ich zele mialy kiedys rozne opinie, ale teraz juz nie słyszałam negatywnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znam
:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piciunia;))
to sobie ich sprawdź;) ja ich lubię na fejsie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zele sa bez wątpliwości
dobre nie mozna im nic zarzucic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żele na 5!
pracuje tylko na nich i uwazam ze sa super w super cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorosiaaa
hybrydy, hybrydy mają super i nie tylko ja to wam powiem ;) serio trzymają się spokojnie tyle ile zachcecie (pewnie za dlugo i tak nie bedizecie chcialy, bo w koncu odrastaja ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannica120999
nie próbowałam, w sumie ciekawa jestem efektu.. widziałam że moja kosmetyczka też je ma, może sprawdzę skoro mówicie że ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiacynta22
Ja żeli w ogóle nie robię, ale mam zestaw do hybryd z Neonail i jestem zadowolona. Mają bardzo duży wybór kolorów, więc zawsze znajduję to, co gdzieś tam sobie wymyślę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opalona22w
Na allegro bym nie kupowała, bo nigdy nie wiesz czy ktoś nie wyśle Ci podróby albo czegoś uszkodzonego. Kup najlepiej bezpośrednio w ich sklepie - będziesz mieć gwarancję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie polecam!!! Ogólnie nie polecam zestawów - lepiej sobie skompletować wszystko samej i mieć kilka żeli czy hybryd dobrej jakosci niz mieć badziew który sie nie utrzyma na paznokciach i będą z nim same problemy. Wazne abys sobie kupiła na start np na ezebra: - lampa ub lub led...ale najlepsza jest uv+led ale wiecej kosztuje - na start wystarczy taka 36w uv - cleaner - remover - wytrafiacz tzw primer - pilniki - gilotyna do tipsów - tipsy z którka kieszonka - chyba ze robisz na swoich *** ale tu uwaga...nie kazdy zel nadaje sie na własne pazurki... - waciki bezpyłowe - oliwka - zel uv (np cover, clear, kolor) - kopytko do odsówania skórek I zalezy...ja na poczatku robiła żele...dla własnych potrzeb ale jednak doszłam do wniosku ze duzo roboty...i przezuciłam sie na hybrydy - duzo łatwiej, szybciej...efekt ten sam. Wtedy zamiast zeli lepiej kupic: baze, top, kolor np z semilaca polecam - super jakosc, wydajne, łatwe w opracowaniu...malujesz jak lakierem dosłowanie - sama przyjemnosc. Fakt 1 lakier kosztuje 30zł...ale uwazam ze warto... Nie warto inwestowac w zestaw z kótego tak naprawde wykorzystasz pilniki i lampe...bo lakiery sie nie nadaja do niczego - ja kupiwałam z polishlail...ale to wszystko to badziew i pic na wode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinezs
@MYCHA895 - a ja się nie zgodzę z tym co piszesz. Najlepiej kupić wszystko z jednej firmy, bo preparaty u różnych producentów mają różne składy i może się okazać, że jak za bardzo pomieszasz produkty, to może między nimi zajść jakaś niepożądana reakcja i wystąpić uczulenie czy coś... Ja kupowałam zestaw startowy z Neonail, w środku były wszystkie rzeczy potrzebne do zrobienia hybryd - dokupowałam tylko lakiery. Też wcześniej się zastanawiałam czy nie kupić wszystkiego osobno, ale po co się rozdrabniać i jeszcze ryzykować jak można to zamówić za jednym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madeline911
Zgadzam się z poprzedniczką. Jak dla mnie najlepiej mieć wszystko z jednej firmy bo wtedy moim zdaniem lepiej się trzyma. Ja sama zamówiłam sobie na Top drogerii wszyściutko z Semilaca do hybryd i jestem bardzo zadowolona. Robię paznokcie raz na 2 tygodnie i spokój. Kiedyś próbowałam mieszać firmy ale mam wrażenie, że nie współgrało to do końca. Swoją drogą uwielbiam hybrydy bo zanim się je utwardzi w lampie można do woli poprawiać ewentualnie bawić się we wzorki. Co na zwykłych nie zawsze wychodzi bo zasychają. No i nie trzeba malować co 2-3 dni. A kolorki są cudne. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagi24
ja mam ich zestaw startowy za 249 zł i do moich domowych potrzeb super sprawa! :) w zestawie masz wszystko, czego potrzeba, dokupujesz tylko lakiery. :) Ostatnio nawet na wakacje zabrałam swój kartonik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×