Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

analizator do siłowni clubu fitness

Polecane posty

Gość gość

Hejka Dziewczyny zawsze znajdowałam u was pomoc..mam nadzieje że i teraz też. Jeśli któraś z was prowadzi siłownie club fitness i ma analizator składu ciała, to napiszcie jaki i jak się wam sprawuje co? Z góry serdeczne dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz może jaki budżet na to i czy interesuje cie faktycznie mega profesionalny sprzęt czy tylko taki „żeby był” :). Choć osobiście to drugie rozwiązanie mocno odradzam…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co no nie…chce w to więcej zainwestować i kupić coś zdecydowanie lepszego… czytam tez tu na forum o analizatorach InBody. Coś słyszałaś o tym sprzęcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas jest inbody i sprawdza się bez zarzutu, to znana marka, dużo fitness clubów/siłowni etc używa ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A możesz podesłać model który masz i dlaczego akurat ten? Przyznam, że zostało mi mało czasu na decyzje…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas jest inbody 270. Zerknij i poczyta na stronie dystrybutora o modelach. Przewaga tych analizatorów polega tez na tym, że podają faktycznie rzeczywiste wyniki a nie uśrednione ale to pewnie doczytasz sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spoko dzięki. Wygląda to całkiem obiecująco jak widze. Ta firma widze w Białymstoku jest? Trochę daleko kurcze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadzwoń i przyjadą i pokażą ci analizator jaki będziesz chciała u ciebie na miejscu jeśli kupujesz taki wyższy model. Poza tym dystrybutor solidnie do tematu podchodzi – jak później będziesz np. miała jakiś problem to zdalnie rozwiążą problem – u nas było to naprawdę raz dwa ogarniane wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra skontaktuję się pewnie jutro od razu z rana bo znalazłam kontakt do tej firmy które je sprzedaje i zobaczymy co z tego wyjdzie! Wielkie dzięki za pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×