Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rachela

BIAŁYSTOK - Fitnes Club

Polecane posty

Cześć, czy któraś z Was mogłaby polecić mi ktory z fitness clubów wybrać w Białymstoku? Chodzi mi o najfajniejszych prowadzących, przystepne ceny. Chciałabym zacząć chodzic na aerobic. :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusik
polecam Multifit na Mickiewicza, sa fajni instruktorzy duży wybór zajęć , pytaj jak cos jeszce chcesz wiedziec, w porównaniu do maniaka jest dużo taniej, naprawde polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedź :) Chcialabym zacząć chodzić na jakieś zajęcia które popracują nad moich brzuchem, udami i pupą. To sie chyba nawet jakos nazywa. ;) Zależy mi na tym żeby wybrac dobrego instruktora, może ktoregoś mogłabyś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusik
polecam zajecia a Andrzejem lub Anią Dawidziuk-bardzo sa przyjemni i kompetentni, Andzej prowadzi Pilatesa, body balance i taniec, aAnia -BPU i Tae-bo,wejdz na stronke Multifitu-tam jest pan zajec pytaj jak jeszcze cos cie zainteresuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusik
aha jak chcesz na biodra posladki uda to sie nazywa BPU i wlasnie Ania to prowadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja osobiscie
polecam Colloseum:)w porownaniu z Mulifitem jest o wiele taniej roznica okolo 30 zl a zajecia moim zdaniem sa prowadzone bardzo ciekawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agunia B-stok
Gorąco polecam ACTIV SPORT na ul. Marczukowskiej. Ceny w porównaniu z Multifit i Maniac bardzo przystepne, profesjonalni instruktoży, aerobic, joga, silownia itp. kazdy znajdzie cos dla siebie na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasta
Interesuję sie sportem i różnymi wszytskimi nowinkami z fitnes klubów i najbardziej podoba mi sie SALSA ( ul. Hetmańska). Są super wyszkoleni instruktorzy bardzo miła obsługa zawsze sie można wszytskiego zapytać i otrzymać profesjonalne odpowiedzi, jest czysto i kobieco:) Ceny tez sa przystepne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sheena
Hello! A wiecie coś może na temat klubu Max Dance? Tam prowadzą głównie zajęcia taneczne ale aerobic również mają w usłudze. Max Dance mieści się na ul. 1000-lecia P.P. Ceny są przystępne i ciekawi mnie czy warto zwrócić na ten klub uwagę :) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość youlita
na aerobic nie chodze do MAX DANCE tylko na tance i bardzo mi sie tam podoba,bardzo mili instruktorzy,mila atmosfera.Polecam bardzo gorąco :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA POLECAM ACTIV SPORT NA MARCZUKOWSKIEJ, TYLKO TRZEBA TRAFIC DO ODPOWIEDNIEJ INSTRUKTORKI, JEST TAM TEZ SILOWNIA, MILO I CZYSTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julkakulka
Czesc:)Mieszkam na piasta.czy jest tu jakis klub sportowy,aerobik,siłownia przy jakims domie kultury??Podpowiedzcie bo sie nie orientuje.Nie chodzi mi o maniaka ani multifit!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bondgirl
Mi też najbardziej podoba sie ACTIVE SPORT:) jest tam czysto(nie to co w innych klubach), instruktorki są miłe, a poza tym jest mega wyposazona silka i mozna caly dzien tam spedzic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRejza
POlecam good siłke na stoku duży wybór sprzętu trener mistrzów ALBINOS da ci radę jak trenować aby uzyskać potężna muskulaturę sam arnold trenował na stoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość max dance
Polecam Max Dance :-) chodze tam juz 1,5 roku na tańce ,ale maja też aerobic i inne rózne zajęcia... przyjazna atmosfera, przystępne ceny i pakiety znizkowe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikitaaa
Ja od paru miesięcy chodzę na aerobik do SALSA fitness club na ul.Hetmańskiej (za sklepem Avans) i mogę przyznać, że są tam bardzo profesjonalne instruktorki - każda w swoim rodzaju. Również jest wiele różnych form aerobiku do wyboru. Ceny są OK, sauna do karnetu gratis, ćwiczą same panie, bo to klub tylko dla pań. Niedawno zmienił się właściciel klubu i widać zmiany na plus. Nowe sprzęty, sam wygląd klubu staje się \"glamour\" - wszystko po remoncie. Fajna atmosfera i miła obsługa. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cala ona...
colloseum jest na Bema zaraz za przystankiem 6,19.23,27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martmax
witam, czy ktoś orientuje się czy na osiedlu piasta w Białymstoku organizowany jest sam aerobik dla pań, nie żadne full wypas z karnetami po 100 fitness cluby. Może ktoś prowadzi takie zajęcia wynajmując np sale przy szkołach. Dzięki z góry za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
Ja polecam aerobik w Starosielcach w Klubie Kangurka. Tanio, czysto, wesoło, wiele różnych form zajęć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolucha
hej, witam wszystich. Ja również chciałabym dowiedzieć się gdzie najlepiej i w miarę tanio można uczęszczać na aerobik. Z tym, że chodzi mi o sam aerobik. Nie plus siłownia, czy sauna (jak przeglądam oferty to zazwyczaj tak jest). Czekam na Wasze propozycje. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ladli
Zapraszam na bardzo ciekawe zajecia dla Pan z tancem brzucha. Prowadzone beda juz niedlugo, bo od 24 maja w duzej sali z lustrami ( Bialystok, Antoniuk) przez instruktora z doswiadczeniem w USA. Do wyboru: taniec brzucha fitness, taniec z chusta, technika, nauka ukladu. Taniec brzucha wspaniale modeluje figure, szczegolnie brzuch, dodatkowo jest swietna przygoda z tancem orientalnym, gleboko relaksuje. Cena 10 zl/50 min. Wiecej informacji pod numerem tel. 883-933-538

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmoom
co o joy fitness

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Profesjonalne studia fitness w Białymstoku znajdziesz na www.naszauroda.pl/Fitness/Bialystok/ W serwisie www.naszauroda.pl znajdziesz również najlepszych fryzjerów kosmetyczki, spa, solaria z całej Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borrkaa
Cześć Wam! Odświezam aby nie zakładać kolejnego, co polecacie z fitnessu w Białymstoku? Może ktoś korzystał z Maniac Gym na Warszawskiej w Białym? Mam blisko pracy i szukam info, podpowiedzcie co i jak! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teneseska
Moja znajoma chodzi do tego maniaca na warszawskiej i sobie chwali bo mnie ciągle próbuje wyciągnąć, klub ma sporą zaletę bo z tego co ja się też rozejrzałam to masz zajęcia fitness i basen w jednym miejscu i nigdzie w mieście nie trafiłam na takie połączenie, więc jeśli coś takiego by tobie pasowało no to tak jak mówię, ona bardzo chwali. Mogę ją podpytać jeśli coś konkretnego Ciebie z zajęć interesuje etc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×