Odpowiedz na ten temat

Biegaczu, pomocy!

• Kolorowygość 2017.03.09 [17:02]
    Cześć wszystkim, z moim problemem zwracam się głównie do "zawodowych" biegaczy oraz do osób, które mają o tym pojęcie.
    Od kilku tygodni regularnie biegam, mniej więcej 2-3km max 3 razy w tygodniu. Zawsze po bieganiu bolą mnie węzadła skokowe przednie, nie wiem czy to dokładnie to, ale w tej okolicy. Biegam w różnych butach, nie zawsze sportowych i nie zawsze po równym podłożu.
    Czy zakup butów typowo do biegania rozwiąże problem? Może podczas biegu nienaturalnie układam stopy?
    Chciałabym biegać częściej i dalej, ale ból stóp mi to skutecznie uniemożliwia, pomocy!
  • gość 2017.03.15 [23:24]
    ja ma też pytanie czy te buty sportowe męskie nadają się do rekreacyjnego biegania? http://czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie-meskie_Mesk ie-buty-sportowe-i-trampki-386.html
  • fizjo gość 2017.04.19 [08:55]
    Być może masz jakieś ograniczenia w ruchomości stawu skokowego związanego z nierozciągniętymi mięśniami tej okolicy lub nawet całej nogi. Polecam udać się do fizjoterapeuty na badania funkcjonalne, jeśli on nie znajdzie przyczyny możesz zrobić dodatkowe badania obrazowe i udać się do ortopedy.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...