Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kiii

Blagam, odpiszcie.

Polecane posty

Gość Kiii

Czy jest w ogole mozliwe zrzucenie 2 cm z lydek w 2 tygodnie? Jeżdżac na rowerze codziennie, rozciągając się, skacząc na skakance, chodzenie na palcach, masując? Odpiszcie, proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhymmmm
chodzenie na palcach,jazda rowerem sprawi,ze Twoje lydki sie rozbuduja...a Tobie chodzi o inny efekt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiii
ale z duzą dawką rozciągania nie powinno tak się stac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka 2
ja cwicze pilates od 4 miesiecy mam szczuple lydki i nie zauwazylam zadnych na nich zmian ja mysle ze ciezko sie odchudzic w ldkach taka budowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhymmmm
ja wlasnie jezdze na rowerze i skacze,chodze na palcach i mi sie lydki coraz bardziej rozbudowane robia/tego chce/ wiec Tobie nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiii
gdzies czytalam, ze z rozciąganiem nie rozbudowują się. Ostatnio duzo cwiczylam, a potem sie rozciagalam, i miesnie lydek wcale mnie nie bolaly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojęcia. Myślę, że centymetr na pewno, ale czy dwa?... Ale na pewno to możesz sobie super poprawić wygląd skóry przez ten czas. Ćwiczenia + peelingi + dobry preparat ujędrniająco-antycellulitowy i owinięcie się z nim folią na jakiś czas. Ja osobiście ostatnio sporo schudłam (od początku kwietnia 20 kg) i przez dwa tygodnie pozbyłam się całkowicie cellulitu na udach i ujędrniłam skorę. Chodziłam na zabiegi w kapsule SPA (sucha sauna 65 stopni Celsjusza, do tego kosmetyki i folia). Dwa zabiegi na tydzień i właściwie to już po drugim cellulit zniknął. A dlaczego Ci aż tak zależy na 2 cm w 2 tygodnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbbbbbbbbbbb
lydki to miejsce,ktore najtrudniej "chudnie",latwiej je rozbudowac niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiii
bo mam 39 cm... a za dwa tygodnie wyjezdzam. WSTYDZĘ się pokazac z takimi nogami na plazy... uda mi sie! Nie ma bata! Tylko bd musiala duuuuuzo się rozciagac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola 33
moze na silowni ci powiedza oni musza sie znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiii
silownia... ech... nie mam dostępu niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz miiii
jak rozciągasz łydki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiii
normalnie. Staję w rozkroku i głowę "dociągam" do kolana (nogi proste) i tak z 100 razy, druga noga tez. Albo skrętosklony. Skłony do podlłogi (przy prostych, rozkraczonych nogach), stanie na piętach... itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiii
Rozciąganie łydek To ćwiczenie rozciągające przypomina popularne wspięcia na palce. Staą palcami stóp na krawędzi podwyższenia (np. podstawa ławki) i pozwól, aby pięta dotknęła podłogi pod wpływem Twojego ciężaru ciała, aż do wystąpienia napięcia w łydce. Kolana trzymaj wyprostowane i nie podrywaj się podczas ćwiczenia. Możesz zwiększyć intensywność poprzez wyższą podkładkę oraz unosząc jedną nogę do góry i rozciągając nogi pojedynczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×