Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ladnybrzuszek

Brzuch. Jak wyrzeźbić mięśnie, i zgubić trochę sadełka

Polecane posty

Gość ladnybrzuszek

Hej. Mam 22 lata. Ogólnie jestem niska i szczupła. Mierzę 163 cm wzrostu i ważę 47 kg w porywach do 50. Nie chcę schudnąć, ale mam kompleks brzucha. Widać na nim mój niezdrowy tryb życia. Źle się odżywiam, nieregularnie, objadam się, nie ćwiczę. Sądziłam, że skoro mam boskie geny ;) to nie muszę. Nic bardziej mylnego. Do wakacji jeszcze sporo czasu więc teoretycznie do tego czasu coś już powinno widać. Zaczęłam jeździć rowerem, bardzo lubię. Do tego od tygodnia robię codziennie 30 pełnych brzuszków. Bez oszukiwania ;) i ćw rozciągające. Sport mnie zbytnio nie męczy, to jeden plus. Może polecicie jakieś inne ćwiczenia niż tylko takie suche brzuszki? Czytałam o 6 weidera - dobre to jest? Czekam na opinie i sugestie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystałam z tej diety http://dieta-lux.pl/44535 i schudłam sporo i ładnie wyrzezbilam ciało,dieta połączona jest z ćwiczeniami i ułożona jest przez trenerów i dietetyków,można uzyskać dobre efekty w krótkim czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladnybrzuszek
No tylko, że ja nie chcę się odchudzać, i tak mało ważę. Co do 6 weidera: całość trwa 42 dni a potem co? Już nie ćwiczyć? Czy ćwiczyć to co w 42 dniu aby nie wypaść z formy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jeśli chcecie mieć super figurę to ze szczerego serca polecam tego Pana – www.igortreneronline.pl Ułożył mi chyba najlepszy plan jaki kiedykolwiek przerabiałam. Mam na myśli dietę, trening u suplementację(bo to też istotne). Jest taki pakiecik na stronie i można go od ręki zamówić. Co mi dał? Przez wiele lat borykałam się z dużą nadwagą i czułam fatalnie, żyć mi się odechciewało – tyle miałam kompleksów. Ale spróbowałam ostatni raz coś zmienić i ten Pan spadł mi jak z nieba. Efekty były w mgnieniu oka! Ujędrniłam biust, pośladki i przede wszystkim zrzuciłam ten okropny tłuszcz z brzucha! Znowu pokochałam moje ciało i chętnie chodzę na basen, a już nie mogę się doczekać jak tylko założę strój kąpielowy. Warto zajrzeć dziewczyny www.igortreneronline.plbo jest tam teraz rabat 50% na wszystkie plany i pakiety  Także dziewczyny nie czekajcie dłużej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi o 6 Wedera mówiła koelżanka - niezbyt polecała, można sobie nieźle obciążyć dolny kręgosłup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie najlepsze efekty dały ćwiczenia brzucha z mel b (10 minutowe). Powtarzałam je codziennie i dorzuciłam także 10 minut ćwiczeń na boczki z tiffany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×