Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Reebok ZigTech

Buty do biegania

Polecane posty

Gość Reebok ZigTech

Słyszeliście o najnowszym modelu butów Reebok ZigTech? Stworzyliśmy te buty tak, aby biegacz mógł w trakcie biegu odciążać główne partie mięśni nóg nawet o 20%. Uzyskaliśmy to dzięki zastosowaniu nowej technologii, polegającej na zwrocie energii w płaszczyźnie poziomej. Jeśli macie pytania dot. Tej technologii postaram się odpowiedzieć. Polecam też naszą stronę www.reebok.com\pl\zigtech .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do biegania zazwyczaj wybieram buty newbalance :-) Jakoś tak mi się utrwaliło, że jak biegi to nb :-) Już nawet upatrzyłam sobie nowy model butów na tanisport.pl Ale nie odżegnuję się od innych marek :-) Zobaczymy, może jeszcze zmienię zdanie i kupię coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reebok ZigTech
Reebok ZigTech to pierwsze buty, w których zastosowano technologię polegającą na zwrocie energii w płaszczyźnie poziomej buta. Dzięki temu trening jest wydajniejszy, a nogi mniej się męczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamecha znowu śpi
butyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś nie wierzę w takie cuda niewidy :P moje najki do biegania dobrałam sobie w sklepiku tanisport, głównie sugerując się ceną - złego słowa na nie nie powiem, a nie wydałam nań fortuny i nie mają w sobie jakichś supertechnologii. no, ale fakt, jakbym miała więcej kasy to może bym sobie sprawiła taką nowinkę -choćby z czystej ciekawości czym to się je ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkolo19
Słyszałem o zigtech. Miałem na nogach nawet jak byłem w sklepie Reeboka i się zakochałem. Bardzo ładne, komfortowe, mniej obciążają nogi, podeszwa piankowa, zygzak. Super. Już sobie odkładam pieniądze na nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magikalll
Słyszałem o tych butach, widziałem reklamy z Hamiltonem i Henrym. Wyglądają bardzo ładnie, solidnie, komfortowo. Najbardziej się rzuca w oczy ta zygzakowata podeszwa, coś fajnego;) Na stronkę zajrzałem, dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi po prostu do biegania wystarczają buty dobrej marki - NB, nike, reebok;) Nie muszą mieć super technologii. Weszłam na stronkę tego sklepu tanisport.pl i faktycznie co muszę przyznać, że ceny maja bardzo atrakcyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanio new balance można dostać też na taniebuty.pl, mają bardzo duży wybór obuwia tej firmy i nie tylko. New balance do biegania jest idealne, robią bardzo dobre podeszwy, amortyzujące stopy i kostki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buty do biegania - temat rzeka. Mój brat biega w maratonach (wyliczył sobie - zeszły rok, ok. 4000 km). Zawsze biega w newbalance, ma już sprawdzone te buty. Od jakiegoś czasu już nie szuka nic innego, tylko jak się zużyją to kupuje na taniebuty.pl kolejną parę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taniebuty? kiedyś kupiłem tam buty, czekałem 2 tygodnie na przesyłke... a w rezultacie i tak zrezygnowalem bo przyszedl inny rozmiar. jasne... nie polecam tego sklepu generalnie lepiej nie kupowac butow przez net- nie jesli kupujemy pierwsze buty do biegania, co innego kiedy znamy juz dlugosc wkladki danej firmy butow do biegania. dobre porady zbalazlem tutaj: http://natural-born-runners.pl/Jakie-buty-do-bieganias-cinfo-pol-27.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam new balancy :) strzał w dziesiątkę. nie wiem, czy to dziwne czy normalne, ale ja ponad 90% swoich butów (nie tylko tych do biegania) kupiłam przez internet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanted7
Witam wszystkich!! Odświeżę temat: Czy buty damskie nadają się do biegania dla mężczyzn? Chodzi o model W857ST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się, new balance są bardzo dobre, ale nike, adidas, reebok, czy chociażby asics też się bardzo dobrze nadadzą. Całą kolekcję można znaleźć na tanisport.pl, warto tam zajrzeć, bo mają spoko ceny, całkiem przystępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buty do biegania na pewno muszą być wygodne i wytrzymałe. Również uważam, że New Balance w tym przypadku są najlepsze. Teraz zastanawiam się, czy nie kupić sobie takiego modelu: http://www.tanisport.pl/newbalance/W847SB/Product.aspx Jest stworzony do biegania, a do tego źle nie wygląda, także chyba warto w nie zainwestować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miodowocynamonowo no w sklepie tanisport.pl mają całkiem spoko buty z tego co widzę, jest bardzo duży wybór i niezłe promocje. Paru moich znajomych też tam kupiło i było zadowolonych. Ja sporo czytam o butach do biegania i interesuję się tym bo chciałabym zacząć regularnie biegać ale nie wiem sama jak mi to wyjdzie, głównie ze względu na czas (chociaż motywację też ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szklonka
A co sądzicie o tych butach www.jeremy-scott.pl/pl/specials/1804-glow-in-the-dark-air-jordan-5-retro-white-red-black.html ? Nadają się biegania? Ciepłe są na pewno, ale czy są dobrze wyprofilowane by w nich biegać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej :) Ja z kolei jestem na swiezo po zakupach i moim wyborem są nike lunarglide 5 , nie jestem ekspertem ale sugerowałam sie głownie duza amortyzacja bo mam problemy z kolanem ... na razie bez zastrzezen .. co lepsza maja sznurowania ktore usztywniaja juz stope a nie tylko trzymaja kostke no i sa leciutkie bo maja zaledwie 270 gram :) No i co lepsze udało mi sie je kupic w fajnej promcji ale pewnie dlatego ze jak widze sa juz i "szostki":D Tak czy inaczej goraco polecam bo poki co zdaja egzamin . aaa.. co do dystansow to w moi przypadku amatorsko jakies 3 razy w tygodniu po 12 km , czasami wiecej .... ale nawet jesli to bolesnosci nie odczuwam :) ps. dzieki za lik odnosnie odziezy ... super :) napewno skorzystam tymbardziej ze jestem na etapie poszukiwania jakichs sensownych spodenek :) http://www.sklepbiegacza.pl/produkt/nike-lunarglide-5-d-fioletowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kowalikkk
Ogólnie nie tylko buty, ale i odzież do biegania to dość istotny element wbrew temu co niektórzy twierdzą. Nie wyobrażam sobie biegać w taką pogodę jak jest dzisaij (30stopni) w koszulce bawełnianej w której po 2 km jestem mokra i wyglądam jak nie powiem co. Same buty w tej chwili można kupić w wielu mejscach ja od wielu lat mam swój ulubiony sklep sportowy Mike Sport http://www.mikesport.pl/ głównie dlatego, że znam już jakoś oferowanych przez nich produktów która tak naprawdę jeszcze nigdy mnie nie zawiodła. Sam but nie musi być jakiś mega drogi, kwestia żeby nie był za duży, wręcz przewinie uważam, że dobry but do biegania powinien być nawet lekko przyciasny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaninkaBon
Jeżeli chodzi o buty do biegania, to dla mnie najwygodniejsze są buty Nike Air Max. Mają grubą podeszwę, dzięki czemu biega się naprawdę dobrze. Wykonane są też z takiego tworzywa, że nie ma mowy o odciskach czy jakiś odparzeniach, przynajmniej u mnie :) Najlepiej będzie jak zerkniesz sam: http://air-max.pl/index.php?route=product/category&path=59

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×