Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Gość anglia

czy pamięta ktoś jeszcze stare dobre ćwiczenia callanetics???? podobno dawały świetne rezultaty bez głodzenia się ktoś to ćwiczył??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anglia
ewentualnie skąd mogę ściągnąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cwiczylam gdzies 2 lata temu z kasety.. faktycznie super efekty!! :) szukalam cos na ten temat w internecie ale niewiele jest tam informacji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anglia
a ile czasu ćwiczyłaś no i jakie efekty dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anglia
i jak ci poszło ćwiczenie ja nie jestem w stanie wykonać tylu powtórek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anglia
szukałam jakiś linków do ściągnięcia tych ćwiczeń, nawet tutaj coś znalazłam ale nie działają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anglia
reign czy ty to ćwiczysz jeśli tak to ile takich jednogodzinnych serii tygodniowo ja WYMIĘKAM, nie daję rady po 50 powtórkach ale brzuch jeszcze jakoś i dzie , ale pośladki - tych ćwiczen to naprawde nie moge :-((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dudka
Ja ćwiczę teraz prawie co dziennie po godzinie i co raz lepiej idzie moge juz robic po 100 powtorzen wszystko z dokladnoscia i sa efekty. Cwiczenia mam na kasecie video jescze mojej mamy ktora zrzucala kilogramy po ciazy w wyniku ktorej powstalam ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aticzka
ja też ćwiczyłam i byłam bardzo zadowolona!!!! w zasadzie jestem szczupła ale bardzo pomogły mi w zachowaniu ładnej postawy,jest tam takie ćwiczenie które zmniejsza napięcie między ramionami i pozwala tym samym być wyprostowanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calka
Ja tez cwiczylam. Pamietam ze tez nie robilam tak jak w ksiazce po 75 powtorzen, tylko np 25 i i tak byly efekty! Te cwiczenia sa rewelacyjne, bardzo uelastyczniaja, rozciagaja, no i sie chudnie - najwazniejsze. :) Chyba tez teraz do nich wroce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martik
Ja też kiedyś ćwiczyłam Callanetics i byłam bardzo zadowolona z efektów. A teraz dzięki sylwuni 24 ściągnęłam sobie te ćwiczenia z M.Bojarską i zamierzam ostro ćwiczyć. Zobaczyny jak mi pójdzie. Nie przejmujcie się dziewczyny jak nie możecie od rau zrobić wszystkich powtórzeń czy też ćwiczeń. Trening czyni mistrza!!!! Powodzenia!! PS. Jeszcze raz dzięki Sylwunia 24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cząstka
witam dziewczyny! chciałam skorzystać z linków podanych przez sylwunia, postąpiłam wg wskazuwek lecz po ściągnięiu jednej części filmiku nie moge nic więcej pobrać (wyczerpałam limit), czy jest jakis sposób bym mogła to zrobić w ciągu jednego dnia podobno moje IP może dopiero za dwa tysiące ileś minut skorzystać , a to długooooooooooooooo pomocy, ćwiczyłam dotąd am/pm ale bardzo krótko więc narazie oprócz zakwasów cięzko mi coś zauwazyc, ale mam nadzieje że efekty będą szybko widoczne, aaa bardzo dziękuje za pomoc i za ten temat cząstka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izy66
Hej! Szkoda, ze ten topik nie nalezy do najzywotniejszych. Ja callanetics cwiczylam kilka lat temu. Mama mi polecila po tym, jak dzieki niemu stracila ponad 10 kilo po ciazy (w 2 miesiace). I rzeczywiscie - jak zaczelam cwiczyc, to szybko bylo widac rezultaty. A czulam sie po prostu super - lekka i bardzo rozciagnieta. Potem przestalam cwiczyc i minelo juz pare lat. Ale caly czas mam stara dobra niebieska ksiazke Callan Pinkney z pokazanymi i opisanymi cwiczeniami. Juz od jakiegos czasu sie zbieram, zeby w koncu zaczac regularnie cwiczyc, ale jakos do tej pory nie zaczelam. :( Fajnie by bylo, gdyby dziewczyny, ktore cwicza callanetics mogly sobie powymieniac doswiadczenia i wrazenia... Moze ten topik odzyje?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMMMMmmmmiiiiillll
te cwiczenia z wizazu robilam, ale za krotko zeby byly efekty :D nawt to sobie wydrukowalam musze zaczac znowu cwiczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka886
ja pozyczylam ksiazke od kolezanki i tez troche ciwczylam, ale niestety te cwiczenia, ktore mnienajbardziej interesowaly to ni emoglam wykonywac ze wzgledu na biodro ;/ a ja tez zrobilam wszystko wg instrukcji ale jakos nie moge tego sciagnac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caalla
Witam, jestem weteranką callanetcsu i z krótkimi przerwami ćwiczę go już ponad 15 lat (odkąd tylko pojawiły się w Polsce). Stosowałam rózne ćwiczenia, ale zawsze wracam do callaneticsu. Ulepszyłam go o pare innych ćwiczeń, pomógł mi po 2 ciążach. Ćwiczenia znam na pamięć z gazety, bodajże Pani. Nie chwaląc się wyglądam nieźle mimo dawno przekroczonej trzydziestki. Ćwiczę zawsze podczas oglądania telewizji, weszło mi to w krew. Ładnie rzeźbi i wysmukla, ujędrnia sylwetke, nie powodując przyrostu mięśni. Naprawdę polecam. Porównując z innymi ćwiczeniami-efekty sa duzo lepsze. Jedyna wada, to mozna sie znudzić boćwiczenia są dosyć monotonne, ale warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiah
Witam!!! Ja też poszukuję płyty z ćwiczeniami callanetics. Proszę o przesłanie mi info skąd mogę pobrać lub ewent. kto ma do przegrania lub sprzedaży. Proszę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys i ja schudlam
A pytanko mam takie?Czy nie ma na plytach dvd callaneticsu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza100
witam was wszystkie! widze ze wiele z was Cwiczyło juz callanetics.Aż głupio mi jak czytam ze któras z was ćwiczy od 15 lat.Zaczelam sie tym interesowac ale nie mam skąd wziac ćwiczen prosze was o kontakt jesli macie jakies materiały nawet do sprzedaży.Prosze was o pomoc ja musze schudnac bo poprostu żle sie czuje w swoim ciele.Z góry dziekuje za odpowiedz buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hejka
Aja wlasnie sciagnelam z wizazu cwiczenia-obrazowe. I zamierzam cwiczyc od jutra. Pozdrawiam. Weronika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwunia 33
;oim zdaniem ania komosia przesadza proponujac ze prwesle plytke przegrana z vhs na dvd za 25 zlotych - przeciez to jest piractwo wiem ze nie musze kupowac i jakis koszt moge poniesc ale 25 zl???a gdzie kolezenstwo? to ona chce pomoc? dziewczyna zwietrzyla niezluy biznes na tym topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwunia 33
sorry za bledy literowe ale cos mi sie dzieje z klawiatura-napiszcie co sadzicie o tym co pisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_komosia
dziewczyny ja nikogo nie namawiam sama dalam 150 zl za kasete na allegro i jeszcze staje na glowie i ludziom glowe zawracam by mi przegrali ja chce pomoc wam tak jak kiedys sama szukalam pomocy i nigdzie niemoglam dostac calaneticsu moim zdaniem piniadze nie sa wazne jesli komus zalezy to 25 zl to jest pryszcz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
ania komosia-a nie moglabys taniej sprzedac bo jednak to drogo ja w listopadzie kupilam pilates oryginalny z gazeta za 10 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny powiedzcie
czy ktoras z was kupuje plyte od komosi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
ja nie kupuje wole z obrazkow cwiczyc 25 zeta i za przekaz zaolacic to naciaganie dziekuje bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika261
mi tez sie wydaje ze to troche drogawo!!dziewczyna sama sobie zaprzecza bo o ile dobrze doczytałam w poprzednich postach to pisała ze przegrywa i trzeba poczekac, a teraz pisze ze kupiła na alegro!!więc sama juz nie wiem.ja nie kupuje.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janga
Wlasnie dzis byl moj pierwszy raz z callanetics od 8 lat, chyba. Wczesniej cwiczylam, ba, bylam mlodsza i latwiej mi to przychodzilo. teraz mam 40 lat i po tymd zisiejszym mocno czuje moje nogi - uda. Ledwie weszlan po schodach na pietro. Oj Stosuje od dluzszego czasu nowy styl w jedzeniu , przyniosl mi fantastyczne efekty. A nic nie skutkowalo. 7 lat temu mialam operacje i potem oleczylam sie hormonalnie, przybylo mi z 18-19 kg. Przez 6, 5 roku. Strasznie to przezywalam. katowala swoje cialo dietami, glodowkami, preperatami, cwiczenaimi - NIC. Az wreszcie chyba przyszedl czas, albo znalazlam odpowiedni sposob. Dieta wyplykujaca tluszcz. Picie soku zurawinowego. Od lata zeszczuplalam 8 kg - nie zawsze stosuje ten styl zywienia - wracam do "normalnego" jedzenia i nie mam efektu jojo ani powrotow w rozmiarze. Zobaczymy jaki efekt osiagne z callanetics + zurawinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia1980
Janga,ciekawe to co piszesz:) A w jakiej postaci pijesz zurawine?Ile razy dziennie?herbatka?Sok rozcienczany z wodą?? Ja czekam na plytke callanetics :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×