Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wojownik

Cenne rady dla Was kobiety od sportowca. Prosze pytac.

Polecane posty

Witam, przejrzalem tematy tutaj na forach. Tak sie sklada, ze jestem aktywnym sportowcem na bardzo wysokim poziomie, postanowilem odpowiedziec na pojawiajace sie tutaj pytania. Po pierwsze moge wam odradzic roznego rodzaju cudowne preparaty na utrate wagi, specjalne kawy ( pojawialy sie tutaj posty o tym) czy inne suplementy oparte na skladnikach, ktore bez problemu mozna dostarczyc z odpowiedniej diety. Wiekszosc spalaczy tluszczu nie zadziala lepiej niz wypicie w ciagu doby 2-3 filizanek zielonej herbaty, uzywaniu odpowiednich przypraw w polaczeniu z racjonalna dieta takze nie wierzcie w cudowne bajki sprzedawcow tego badziewia. Druga sprawa, ze te skladniki w formach syntetycznych maja gorsza przyswajalnosc, szczegolnie witaminy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia mama Jasia
Dzień dobry chciałabym aby poradził mi pan jakie ćwiczenia mogę wykonywac zwłaszcza w domu aby pozbyć się paru kg po ciąży. Zwłaszcza z brzucha i talii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie jak mowi autor nic nie zastapi porzadnego cwiczenia treningu .... a moim zdaniem jesli chcemy widziec efekty to na naszym ciele musi pojawic sie pot ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie poce na silowni prawi
E codziennie I cholera nie zgubilam ani jednego kilograma nie mam pojęcia co robię nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaduuuuu
Jak wzmocnić mięśnie/siłę w rękach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak samo ciwcze, nawet bardzo dużo biegam ok. 10 km tygodniowo, 30 km tygodniowo na rolkach, ok 1 h aerobiku. Na tyle mi starcza czasu. Nie mogę zmienic diety bo mam stresująca i odpowiedzialną pracę. Nie wyobrazam sobei zjezc jednego jajka na sniadanie i smiesznej salatki na obiad. Po prostu jem dobrze:) Ale waga sie zatrzymala i misze ją jakos ruszyc. Zalezy mi na redukcji ok. max 4 kg. Moze to byc dlugi czas redukcji np jakies pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×