Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaba-0

Chce byc piekna/ny-dam rade

Polecane posty

Gość zaba-0

Witam wszystkich którzy trafili na to forum.Postanowilam,ze musze wrescie cos zrobic ze swoim wyglądem(nie zebym sie nie nawidziala,ale chce wygladac atrakcyjnie),dlatego doszlam do wniosku ze takie forum moze byc niezla zabawą,mozliwoscia poznania nowych ludzi oraz co najważniejsze motywacją do dzialania.Zalezy mi na tym zeby do pzryszlych wakacji zmienic swoj wygląd, i podnieśc swoją samoocene.Zapraszam wszystkich, którzy chca coś zmienic zarowno w duzej jak i w malej skali.Mam nadzieje ze wszyscy którzy tu bedą goscic dojdą do wyznaczonego przez siebie celu,oraz ze zyskają nowe znajomosci.:}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie chetnie przyłącze :) wlsnie przechodze mała metamorfoze, chce rowniez troche zmienic sie i czuć sie atrakcyjniej niz do tej pory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba-0
Cieszy mnie to ze ktos sie przylaczy.ANIU mozesz zdradzic jak ta metamorfoza..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w terakcie \"remontu\" w buzi, wstawiam dwa zeby porcelanowe, i kilka koronek. Wreszcie bede miala ladny usmiech o jakim od dawna marzyłam :) no i miedzy czasie probuje zrzucić parę zbednych kilogramow. a pozatym nie wiem.. moze jeszcze kolor wlosów zmienic albo jakas nowa fryzurek.... Za dwa tygodnie jade do moje ukochanego i chem mu zrobic mała niespodzianke. Nie widzieliśmy sie juz pond miesiac.. a Ty co zamierzasz zmienic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba-0
Gratuluje Ci,ja też mialam problem z ząbkami(cale 4 miesiące leczylam moje drogie ubytki)ale już po wszystkim i teraz tylko pozostaly mi wizyty kontrolne;-]ja chce zmienic swoje zycie,chce moc przestac udawc ze jest dobrze.Myśle ze uda mi sie schudnąc,wyrzeżbic sylwetke,ogólnie popracowac nad sobą.Wierze ze napewno zrobisz niespodzianke swemu lubemu,miesiac to długo dla zakochanych. Moze wymienimy sie pomyslami na naszą droge do celu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiijka
ja też się dołączam:D bieganie i dieta! oczyścić organizm z toksyn i zero alkoholu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super witamy, im wiecej nas tym lepiej, zaczernij sobie nik, a gdzie siepodziala zalożycilka topiku ? wybila północ.. diete czas zacząć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba-0
OJ kochane nie wiedzialam ze bedzie nas tak duzo:)Ja od dziś zaczynam a6w,wlasnie siedzie i przegladam stronki o róznych cwiczonkach na kazdą partie ciala(jak wiecie-moze nie-chce zmienic sie do nastepnych wakacji,a wiec mysle ze dam rade ze wszystkim)od jutra stosuje diete 1000kcal przez 2 miechy a potem po 2 tygodnie 1200,1300.1400.1500.1600.i 1800 kcal ale to ostatnie na stałe.Pozatym buszuje po stronkach z ciuszkami,fryzurami jednym slowem o wszystkim tym co moze mi pomoc.Wiem ze moze chce zaduzo ale pragne zrzucic jakies 25kg(obecnie mam 74 przy wzroscie 172cm)Trzymam za nas wszystkie kciuki i prosze wymieniajmy sie naszysmi doswiadczeniami tymi godnymi pochwał jak i tymi miernymi na tym forum-moze cos sie ktorejs przyda.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eseczka_24 - A6W zaczęta? Pytam bo zaczynam dzisiaj :) Do dentysty też powinnam sie wybrać póki są wakacje (jestem anglistą), a jeśli chodzi o wagę to dąze do 56 kg (na początek...) teraz jest 61,5/174 :( A w przyszle wakacje lecę na tydzien do Genewy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba-0
wiem ze moze to troche malo ale rozmawialam z lekarzem i moge wazy 55 kg ni4e mniej,Droga eseczko,mam troche roboty z soba, a poztym mój przyjaciel wyjezdzan na caly rok do szkoły z internatem w Angli wiec chce zeby jak wroci zobaczył mnie odmienioną...Wlasnie siedze i pisze w zeszyciku taki maly plan odchudzania tzn.Tytuł,spis tresci,diety wraz z opisami,cwiczenia oraz plan dnia-jestem zdeczka nie zorganizowana i roztrzepana wiec przyda mi sie to.znalazlam na katalogu stron kobiecych na wdzieku kilka bardzo ciekawych dyskusji na yemat cwiczeń.jak coś znajde dam znac.a teraz zaglebiam sie w lekturke.trzymam kciuki kochane. P.s a6w nie jest wcale trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy a6w to tylko na brzuszek działa ??? Ja uprawiam jogę, znaczy może uściślę zaczęłam w lutym , z przerwą na wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba-0
LAGUŚ, czytałam na jakimś forum ze komuś pomogło to na pupe(ujedrniło oraz wypukiliło)oraz na uda(ujedrnilo)a ty myszko chcesz cos zgubic..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak chciałabym zgubić przede wszystkim brzuszek, pupa może być :) no może jeszcze troszkę uda w obwodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba-0
ale ruch...............?????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę przesadzacie
z oczekiwaniami, chcecie się głodzic ? bez jaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mogę? Mam kilka rzeczy do zmiany, oto one: 1. pozbyć sie brzuszka, zrzuciłam już 7-8 cm, mam 65 chcę 60, jak to zrobić? Nadal mam za duzo tłuszczyku, nadal go widać 😭, szczególnie jak się pochylę to mogę go złapać 😭, a aktualnie mam zastuj i to od 3 miesiecy nic nie zeszło, mimo że ćwiczę, help 2. hoduję brwi 3. staram sie sprawic aby włosy odorsły, po tym jak wypadły (niedoczynnosć tarczycy) 4. nogi, rece i tyłek muszą mi utyć, bo wyglądam jak pokraka, ale najpierw brzusio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewciaaaa
Witam 1. Pozbyć sie brzuszka! Zrzuciłam juz 10cm! 2. Zmniejszyc widoczność rozstępów 3. Pójsć do okulisty bo mam niewielkiego zeza! 4. Zrobić coś z włosami bo są strasznie sianowate 5. Wybielić troszkę ząbki 6. Powiększyć choć troszeczkę piersi! 7. Acha jeszcze poprawic wygląd buzi!! Na to wszystko mam rok czasu!!! pozdrawiam i piszcie jak Wam idzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×