Odpowiedz na ten temat

co lepsze ćwiczenia w domu czy bieganie żeby schudnąc??

• FitOrFat 2016.01.05 [21:48]
    O czym Wy ludzie piszecie? Na odchudzanie tylko trening kardio. I tyle.
  • Martenka12 2016.01.06 [12:28]
    Zarówno ćwiczenia w domu, jak i biegnie może przynosić świetne efekty. Grunt to robić to z głową - mieć dobrze dobrane ćwiczenia i odpowiednią dietę. Sama ćwiczę w domu i w ciągu dwóch miesięcy schudłam 5 kilogramów. Polecam zaglądnąć na stronęwww.muscleboss.pl , gdzie można się więcej na ten temat dowiedzieć.
  • Martenka12 2016.01.06 [12:29]
    Zarówno ćwiczenia w domu, jak i biegnie może przynosić świetne efekty. Grunt to robić to z głową - mieć dobrze dobrane ćwiczenia i odpowiednią dietę. Sama ćwiczę w domu i w ciągu dwóch miesięcy schudłam 5 kilogramów. Polecam zaglądnąć na stronęwww.muscleboss.pl , gdzie można się więcej na ten temat dowiedzieć.
  • gość 2016.01.14 [02:56]
    cwiczenia w domu szybkos ie nudzą, lepsze jest bieganie bo mozesz sobie zmieniac trase co jakis czas i biegac w nowych miejscach, ale to też wiąże się z tym, że będziesz biegała po różnej nawierzchni. Kup sobie jakieś dobre buty do biegania, ja mam New Balance i są bardzo wytrzymałe
  • Elthe 2016.04.05 [12:17]
    Ćwiczenia w domu są na dłuższą metę nieefektywne, więc warto zadbać o różnorodność treningów. Najlepiej połączyć ze sobą kilka zestawów ćwiczeń. Bieganie, jazda na rowerze, czy pływanie są bardzo pomocne przy budowaniu kondycji, poprawie wydolności organizmu, jak również kształtowaniu sylwetki. Do tego można pokusić się o crossfit, body pump, czy tabata. No i nie należy zapominać o diecie. Dopiero odpowiednie połączenie treningu z dietą daje oczekiwane rezultaty.
    Propozycje ćwiczeń w domu można znaleźć na kanale YT: https://www.youtube.com/channel/UC1K6YxG0Xhe7 c4fpRX58pOw
  • Pablby 2016.04.05 [12:45]
    Do ćwiczeń w domu dobry jest orbiterek, chodź w władną pogodę polecam np, jazdę na rowerze bądź jogging. Rower może dobrze zbudować mięśnie nóg i pomoże polepszyć kondycję. Wracając do orbiterka to na pewno dzięki niemu zrzucisz zbędne kilogramy, wiem po sobie, taki sprzęt możesz kupić w sklepach sportowych, ja zamawiałem ze sklepu sporti.pl i przez kilka lat już służy mi bez zastrzeżeń. Oczywiście orbiterek nie wyklucza również jazdy na rowerze, najlepiej połączyć te dwie czynności.
  • milegodnia92 2016.04.20 [09:27]
    Witam, bardzo proszę o pomoc Panie w wieku 35+!!!
    W ramach pisanej przeze mnie pracy magisterskiej prowadzę badanie dotyczące aktywności fizycznej wśród kobiet 35+ oraz stosowanych przez nie suplementów diety.
    Liczy się każda ankieta, dlatego serdecznie dziękuje za jakąkolwiek pomoc! usmiech.gif
    Link do ankiety: http://www.ankietka.pl/ankieta/220791/supleme ntacja-diety-kobiet-aktywnych-fizycznie-35.html
  • flowerpower000 2016.04.27 [00:52]
    Ja staram się ćwiczyć i w domu i na świeżym powietrzu usmiech.gif Jedno jest pewne - zawsze przy sobie mam opaskę do włosów Ivynads. Jest super zarówno dobiegania jak i do ćwiczeń statycznych usmiech.gif
  • milegodnia92 2016.04.27 [15:59]
    Witam, serdecznie przepraszam, że tutaj ale zależy mi na jak największym odzewie ze strony Pań w wieku 35 i więcej lat usmiech.gif
    W ramach pisanej przeze mnie pracy magisterskiej prowadzę badanie dotyczące aktywności fizycznej wśród kobiet 35+ oraz stosowanych przez nie suplementów diety.
    Liczy się KAŻDA ankieta, dlatego serdecznie dziękuje za jakąkolwiek pomoc! usmiech.gif
    Życzę dużo zdrowia i saaaaaamych sukcesów w drodze po wymarzoną sylwetkę usmiech.gif
    Dziękuje serdecznie! usmiech.gif
    Link do ankiety: http://www.ankietka.pl/ankieta/220791/supleme ntacja-diety-kobiet-aktywnych-fizycznie-35.html
  • lord4sportPoznań 2016.05.13 [15:27]
    Prowadzę salon sprzętu fitness w Poznaniu. W swojej ofercie posiadam m.in. orbitreki, bieżnie, wioślarze, rowery magnetyczne i spinningowe.
    Każdemu szukającemu odpowiedniego sprzętu chętnie doradzę i pomogę dobrać odpowiednie urządzenie.
    Zapraszam do kontaktu:
    poznan@lord4sport.pl
  • Anetka92 2016.05.16 [11:49]
    Też mam z tym problem bo wolałabym w domu ale mam mało miejsca i ledwo podniose nogę już walnęłam o stół lub łóżko smutas.gif
    A na dworzu jak biegam to od razu mnie krtań boli i gardłosmutas.gif Plus mam problem bo słuchawki mi ciągle wypadają z uszu nawet opaską IvyBands jak sobie ściskam to i tak nie działa smutas.gif
    Opaka super ale musze chyba jakieś lepsze słuchawki ogarnąc smutas.gif
  • gość 2016.08.01 [19:34]
    Ja zaczynałam od spacerów według takie, mniej więcej planu (na mocniejszy trening nie starczało mi tchu)- http://dietasouthbeach.info.pl/category/przyd atne-ciekawostki/
  • gość_Pati 2016.09.15 [22:54]
    Mam urozmaicony plan treningowy, zarówno biegam jak i chodzę na siłownie. Ostatnio przeglądając neta natrafiłam na świetna grupę fb Żyj zdrowo by Veroni Mineral, maja tam świetne artykuły apropo zdrowego trybu życia, ćwiczeń i sportu. A co najbardziej mi się spodobało to chatowanie z trenerem personalnym. Wczoraj do dyspozycji na chacie był Robert Temczuk.
  • tina235 2016.09.19 [00:09]
    Jedno i drugie jest dobre. Ważne by ćwiczyć regularnie i się dobrze ubierać. Ja niedawno odkryłam bieliznę termoaktywną http://www.asport.pl/k/744/bielizna-termoakty wna/ super sprawa.
  • Mineczka27 2016.09.21 [16:41]
    bieganie. i w ogole to przesiadz sie na rower, polowa roboty zrobi sie za ciebie jak bedziesz dojezdzac do pracy tak oczko.gif ja juz sobie zycia bez mojej Indiany nie wyobrazamoczko.gif
  • gość 2017.01.24 [17:31]
    na pewno lepsze jest bieganie, ale najepiej cwiczyc z trenerem personalnym. w Body Sense tak cwicza wszyscy kazdy ma swojego indwidualnego trenera i wlasny plan treningowy rozpisay wg zalecen dietetycznych, które tez sie dostaje w Body Sense na miejscu, bardzo fajne miejsce, moze to dla Ciebie bedzie skuteczniejsze
  • gość 2017.03.20 [12:38]
    Bieganie jest bardzo skuteczne ale trzeba do biegania kupić dobre ubranie no i odzież termoaktywną. Ja taką odzież po bardzo atrakcyjnej cenie kupiłam w tym sklepiewww.hero-collection.com.pl.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...