Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ciabach

Co sądzicie o moim brzuchu?

Polecane posty

Gość też chce mieć taki
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhh
hehe ja mam ladniejszy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie ćwiczenia
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hula hop - ale nie dużo bo nie umiem zbyt długo kręcić, brzuszki, szybkie spacery, taniec i podnoszenie nóg leżąc bokiem i takie tam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhhhhh - wierzę, ja nad moim ciągle pracuję, więc mam nadzieję że niedługo będzie ładniejszy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawde spoko.
fajny fajny nie powiem ze nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne dziwne to
Jakby ten brzuch byl brzydki, tlusty itp. to komentowalo tzn. krytykowalo by go wiele osob. A na komplement to trudno wam sie zdobyc! Mi nie trudno - bardzo ladny brzuch, mam nadzieje ze tez bede taki kiedys miala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no własnie gdyby ten
brzuch był otłuszczony i obwisły byłoby mnóstwo krytykanckich postów ale jak jest OK to jakoś wpisów brak bo niby co maja niektorzy napisać - głupio im przyznac że twój brzuch jest fajny itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no własnie gdyby ten
No ale zakładanie topiku po to tylko żeby pochwalić się brzuchem, i pytanie czy jest ładny - to trąci narcyzmem:-P Od tego jest fotka.pl:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 lat, 0 dzieci. :) Może chciałam się troszkę pochwalić... :) To naprawdę bardzo miłe uczucie kiedy ktoś docenia coś, czemu dziennie muszę poświecić trochę czasu żeby tak wyglądało :):) Wasze wypowiedzi zmobilizowały mnie do dalszej pracy. Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toddler
a wcześniej Twoj brzych był tłusty bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O LUSTERKO ZA 4 ZŁ
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W podstawówce byłam gruba, schudłam w 6 klasie i od tamtej pory przysięgłam sobie że nigdy już nie będę miała dodatkowych kilogramów. W sumie ćwiczyłam od zawsze z krótszymi lub dłuższymi przerwami. Mój brzuch nie był jakoś specjalnie tłusty, ale nie było widać żadnych mięśni... Taki był jakiś nijaki. A teraz od roku ćwiczę prawie codziennie no i zaczyna być widać efekty :) A lusterko kupiłam za 5 zł. Wyrwałaś je taniej? Kurde, ja to zawsze przepłacę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że hula hop to mi akurat najmniej daje. Kręcę prawie codziennie ale maks 4-5 minut (i to z przerwami) bo nie umiem go zbyt długo utrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasinka
to co takiego robisz ze masz taki ładny brzuch :) napisz proszę jakie wykonujesz ćwiczenia , ile ważysz,wzrost , czy stosujesz jakąś diete ?? byłabym wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzrost 170 cm, waga 58 kg. Nie stosuję żadnej diety. Moje przykładowe menu: śniadanie - 2 kromki chleba, lub jedna bułka z szynką, serem, pomidorem, masłem obiad - dwa ziemniaki, np. kotlet schabowy średniej wielkości i czasem nawet cała miska surówki (moje ulubione ze śmietaną mniam) :) podwieczorek - zazwyczaj coś słodkiego, jakiś baton czy czekolada, czasem owoce kolacja - to samo co na śniadanie Zazwyczaj jakieś 2 godziny przed snem jem jeszcze jakieś owoce - kiwi czy grejfruta. Także, jak widać, żadna dieta. Ale dużo się ruszam. Pisałam już chyba wcześniej. Tańczę, chodzę na szybkie spacery, podnoszę ciężarki 3 kg, kręcę hula hopem (mało), robię brzuszki (ok. 100), wykonuję ćwiczenia na pośladki (podnoszę nogę do góry leżąc na brzuchu bądź stojąc oparta rękami o coś), podnoszę nogę leżąc na boku, siedząc na krześle przyciągam nogi do siebie (ok. 40 razy). Ale najwięcej tańczę. Trochę chaotycznie to napisałam, sorry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze robię przysiady i jak mi się przypomni to się porozciągam trochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasinka
ja mam dokładnie takie same wymiary , tylko jestem chyba jakaś nieproporcjonalna bo mam chude nogi, ręce ale brzuch mam nie zaciekawy , niby nie jestem gruby ale trochę tłuszczu mam zaczęłam ćwiczyć jakieś 3 tygodnie temu dość intensywnie i jest już lepiej ale chciałabym zrzucić tak do 55 kg.:) i zrobić coś z tym brzuchem... skacze 35 do 40 min. na skakance robie ok 300 brzuszków różnych i też takie różne na pośladki ćwiczenia ... trochę spaliło mi sie tłuszczu od tych brzuszków i mam nawet ładniejszy kształt jego ale jeszcze nie jest taki ładny jak twój wiec będę jeszcze pracowała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasinka
maiło być nie jest gruby mój brzuch :)ale tak jakoś mi sie źle napisało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja bym jeszcze schudła to nie wyglądałabym za ciekawie. Taka budowa. Mam chyba ciężkie kości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ładny ładny
A ile mierzysz w talii? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idealny masz brzuch ! Naprawdę super :) Zazdroszczę. Ja też mam 170 cm i ważę ok 58 kg a niestety takim płaskim i umięśnionym brzuchem pochwalić się nie mogę. taki mam zazwyczaj przy wadze 50-52 kg dlatego się odchudzam i przy okazji dorzucę ćwiczenia :) Zmotywowałaś mnie :D Dzięki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A swoją drogą mam identyczne lusterko, podobny parapet i kolor ścian. Przez chwilę się przeraziłam,że ktoś sobie u mnie foty brzucha strzela :D I też 5 zł zapłaciłam za lusterko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×