Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co to są tabletki na odchudzanie

Polecane posty

Gość gość

Czytam jU kolejny raz ze ktoś schudl 9 kg, 10 kg, 6 kg...co zawieraja te tabletki ze ludzie chudna w dosyć szybkim czasie, ktos wie xco jestbw środku czy tylko łyka bo ktoś kiedyś brał? Sama się zastanawiam czy nie spróbować ale się boję ze coś zlego mi się stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic. NIe ma czegoś takiego. Jak ktoś tak pisze to zwyczajny reklamowy spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam Foreverslim i jestem bardzo zadowolona z efektów. W końcu sam proces odchudzania przebiegł w miarę spokonie i co najważniejsze był sam w sobie skuteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianna208
Ja stosowałam Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl i jestem zadowolona,że zamówiłam bo dzięki temu suplementowi udało mi się zgubić ten mój ciężar który nosiłam tyle lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już wiem jakie to przyjemne uczucie kiedy można kupić ciuchy w normalnych rozmiarach.Od ponad roku ciesze się rozmiarem 38 i to właśnie dzięki Foreverslimowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-Numer jeden wśród preparatów wspomagających trawienie, przyspieszających metabolizm oraz ułatwiających odchudzanie i dbanie o szczupłą sylwetkę. - Produkt jest chętnie wybierany przez osoby chcące świadomie dbać o swój wygląd, bez żadnych skutków ubocznych i przykrych symptomów towarzyszących gubieniu zbędnych kilogramów. WEJDZ NA STRONE I DOWIEDZ SIE WIECEJ ROWNIEZ NA TEJ STRONIE ZROBISZ ZAMÓWIENIE: http://nplink.net/cTKrr3xa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na początku nawet nie myślałam że tabletki będą mi w stanie pomóc schudnąc.Ale Foreverslim to takie tabletki które bez problemu radzą sobie ze sporą nadwagą.Trochę pomogłam tym tabletka zmieniając dietę i ruszając tyłek z przed telewizora.W sumie na razie schudłam pare kilogramów ale juz czuje się zupełnie inną osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze spokojem trzy opakowania Foreverslimu starczą aby pozbyć się nadwagi.U mnie poradził sobie z 15 kg.Jedyne co zrobiłam więcej to zrezygnowałam z szybkich przekąsek i kolorowych gazowanych napoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewny sposób to taki, dzieki kŧóremu schudniemy i z kŧórego będziemy zadowolone. Ja osobiście wybrałam w sumie mało restrykcyjna dietę, ale za to z dużą ilością ćwiczeń oraz wspomożenie procesu suplementem diety Foreverslim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biorę na odchudzanie miód z cynamonem. I Bardzo bym chciała takie tabletki na odchudzanie ale nie ma ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze spokojem trzy opakowania Slimunox starczą aby pozbyć się nadwagi.U mnie poradził sobie z 15 kg.Jedyne co zrobiłam więcej to zrezygnowałam z szybkich przekąsek i kolorowych gazowanych napoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te tabletki mają składniki, które pomagają szybciej schudnąć. Ale wiesz, od zajadania samych suplementów nie schudniesz- musisz trochę zadbać o zdrowe odzywianie czy jakieś cwiczenia. Tabletki to wspomagacze, pomagają spalac tłuszcz jak np. Amlan Forte z vital progres, który ma w składzie wyciąg z agrestu indyjskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze miałam dietę która było mi ciężko utrzymać. To już kwestii braku silnej woli. Jak stosuje Slimcea to jest zupełnie inaczej bo to suplement Slimcea blokuje głód i udaje mi się przejść przez każdą dietę i osiągnąć każdy możliwy rezultat w odchudzaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulka99
Tabletki na odchudzanie? Chyba tabletki, które wspomagają odchudzanie. ja polecam sprawdzone GojiBerry1200, one są rzeczywiście sprawdzone z dużą dawką produktu bo aż 1200mg, niektóre konkurencje za te same kwote oferują jedynie 500mg. z tymi tabletkami w miesiac możesz schudnąc do 4kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też stosowałam Slimunox. Moim zdaniem to jeden z najlepszych środków wspomagających odchudzanie jakie można zastosować na dzień dzisiejszy. Mi w każdym razie jego zastosowanie dało to o co walczyłam od kilku lat... spadek masy ciała i możliwośc założenia ubrań o 2 rozmiary mniejszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zastosować Slimunox dla mnie te tabletki to rewelacja .Po raz pierwszy udało mi się schudnąć tak sporo.I co najważniejsze nie wymagało to ode mnie jakiegoś wielkiego wysiłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Foreverslim,jeżeli tylko zmienimy swoj dietę zaczniemy się ruszać i będziemy wspomagać się Foreverslim kilogramów na pewno się pozbędziemy.W moim wypadku poskutkowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nowość w odchudzaniu https://fittspray.com , po miesiącu pozbyłam się 6 kg łącząc z ćwiczeniami efekty są zachwycające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście im dłużej biorę Slimunox i widzę jakie efekty daje branie tych tabletek tym bardziej jestem zmotywowana aby schudnąć jeszcze więcej.Na razie muszę się pozbyć niechcianych kilogramów a potem powalczę o to aby mieć ładniejszą figurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE MA ZADNYCH tabletek na odchudzanie. Wszytkie wpisy to reklamy, takze na forach, ze niby "mi pomogly". Gdyby istnialy skuteczne tabletki na odchudzanie, to caly swiat by o nich wiedzial i nie byloby grubych. KAZDY by chcial polknac tabletke i sobie schudnac. Niestety, niczego takiego nie wymyslono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może będę nudna ale mi również pomógł Slimunox.Minęło już spora czasu odkąd skończyłam całą kurację .Napiszę tak wahania wagi są w granicach dwóch kilo ale u mnie jest to chyba związane z cyklem.A tak po za tym nadal cieszę się szczupłą sylwetką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również nie polecam tabletek.. Najlepiej zacząć dobrze ćwiczyc i przejść na rozsądną dietę. polecam stronę WWW.IGORTRENERONLINE.PL, kora pomoże ci osiągnąć twój cel. Współpracują z tą strona od miesiąca i juz widze efekty! Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kamila
faktycznie skuteczne tabletki, to te, które wspomagają proces opierwając się na naturalnych składnikach. Ja stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu 15 kilo mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×