Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hastalavi

Co wkładacie, jak idziecie biegać na dworze?

Polecane posty

Gość hastalavi

Pytanie moze głupie, ale może ktoś potraktuje je poważnie i odpowie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hastalavi
A oprócz butów - nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hastalavi
I nie marzniesz przy tej pogodzie w samych majtkach? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi ci o pogodę? Mam spodenki do biegania, 3/4 obcisłe ze specjalną taśmą i specjalną bluzę z kapturem, który przylega do głowy. Bluza jest obcisła i z długim rękawem. Poza tym oczywiście buty do biegania itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hastalavi
Dzięki, Fajnie, właśnie o to chodziło :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lula86
zdarza mi się biegać w weekendy - ostatnio coraz częściej bo mam miłego towarzysza :) w każdym razie zakładam spodnie fitnesowe, bawełniane z dodatkiem elastenu - dobrze się trzymają przy ciele i są mega wygodne, do tego t-shirt, bluza, wygodne adidasy do biegania - zauważyłam, że dobrze jak mają podeszwę przeznaczoną do biegania - jest wygodniej. Teraz jest dużo promocji w sklepach typu Intersport i za niewielkie pieniążki można się zaopatrzyć w ubrania do biegania :) a teraz pytanie ode mnie- gdzie najczęściej biegacie - park, las czy inne miejsca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W taką pogodę (bywa już chłodno, a wieczorami zimno) biegam w długich dresach i bluzie z kapturem. No i oczywiście wygodne buty :-) Trzeba się ciepło ubrać żeby nie zmarznąć, a jednocześnie na tyle lekko, żeby się nie przegrzać i żeby ubranie nam nie ciążyło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dres, wygodne buty i bielizna termoaktywna. to ostatnie niezbędne, gdy jest już zimno, a sprawdza się nie tylko podczas biegania, ale i na żaglach. ja swój komplecik kupiłam w tanisport, polecam zajrzeć i nabyć - na trzaskające mrozy idealna sprawa pod ciuchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak jest ciepło, to krótkie spodenki i koszulka. Jak chłodniej, to dresy, bluza z kapturem - jeśli biegam wieczorkiem, albo nawet bielizna termoaktywna jeśli jest zimno. Buty - wygodne przeznaczone do biegania - z miękką podeszwą - dobrze by było vibram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tej porze roku trzeba poważnie podchodzić do kwestii stroju do biegania. Najlepiej zaopatrzyć się w dobre (nieprzemakalne obuwie), kurtkę przeciwdeszczową itp. Warto zajrzeć na tę stronę http://siulagrande.pl/index.html Można u nich kupić świetny sprzęt sportowy w przyzwoitej cenie - zwłaszcza gdy trafi się na promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zakładam zawsze
kożuch, gumofilce i czapkę uszatkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcześniejszy post wkleił mi się przez pomyłkę, a cała wiadomość się skasowała:(. Wracając do tematu na bieganie na dworze wkładam luźne, wygodne dresy. Najbardziej lubię te marki Nike. A właśnie jeśli chodzi o buty to jestem na etapie kupowania nowych, od kilku dni nie mam żadnych bo wcześniejsze zniszczył po prostu czas;). Zastanawiam nad pewnym modelem New Balance, który najpewniej kupię na Tanisport.pl bo mają tam dużo promocji i akurat na ten model też mają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biegam w koszulkach termoaktywnych, zakupiłem taką firmy Under Armour na fa-pol.pl, bardzo dobrze się sprawdzają podczas biegów na zewnątrz, idealnie trzymają ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin 3030
Getry z lycry i buza z dresu buty adidas do biegania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odzież termoaktywna to bardzo dobry sposób na utrzymanie prawidłowej temperatury ciała. Fajne ciuchy produkuje firma Brubeck, na tanisport.pl można znaleźć całą kolekcję od majtek po bluzy i getry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kulochwyt, zgadza się - odzież termoaktywna to bardzo przydatna w tracie biegania sprawa. Jeszcze teraz, gdy na zewnątrz jest bardzo zimno trzeba dbać o odpowiednią temperaturę. Podobają mi się Twoje propozycje - i to jest już w sumie dla bardziej zaawansowanych biegaczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale tak nie jest, że to dla zaawansowanych biegaczy. Wiadomo, że nie opłaca się dla słomianych zapałów, bo to niepotrzebny wydatek. Jak ktoś biega regularnie to jak najbardziej się nadaje ta odzież Brubeck. Tanio widziałem ją także na taniebuty.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz w sumie już się robi trochę cieplej w ciągu dnia, natomiast wieczorami, kiedy biegam jest z tym jeszcze różnie. Ja zwykle biegam w spodniach dresowych, bo są najwygodniejsze. Do tego bluzka z długim rękawem i kamizelka. Tak jest mi najwygodniej - nie za ciepło nie za zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buty z podeszwą joggingową z odpowiednią wkładką przeciw poceniu i w celu usprawnienia oddychania stopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No na bieganie trzeba zakładać i wygodne buty i wygodne ubranko oraz pamiętać, że nie można ubrać się za ciepło bo i tak w trakcie biegania szybko można się rozgrzać. Jakby coś - niedroga a jakościowo dobra odzież jest w sklepie tanisport.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasandra87
Przede wszystkim wygodne i wytrzymałe buty, to jest najważniejsze - stopa jak i stawy nie mogą być przeciążane przez źle dobrane obuwie. A reszta to zależy od pogody - najczęściej koszulka termoaktywna under armour i krótkie spodenki - jak jest chłodniej do dochodzi bluza i długie spodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasandra ma rację - buty są najważniejsze. Muszą być wygodne, na odpowiedniej grubości podeszwie, tak żeby stopy nie bolały. Do tego jakieś sensowne legginsy i koszulka. Sporo fajnych ciuchów sportowych można dostać na tanisport.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wkładam buty do biegania, ale muszę je zmienić, bo zaraz się rozpadną :-P Do tego obowiązkowo odtwarzacz mp3, jesienią czapka, bluza i moje odkrycie tego roku czyli koszulka termoaktywna. Polecam wszystkim biegaczkom :-) Na wiosnę kupiłam koszulkę Hi-Teca (Lady Atlanta) i mogę powiedzieć, że naprawdę czuć różnicę podczas wysiłku. Zobaczymy jak się sprawdzi zimą na nartach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatka334
Jakościowo to dobry sprzęt sportowy mają na stronie www.domenasportowa.pl . Kupiłam tutaj chociażby świetną kurteczkę do biegania odprowadzającą wilgoć. Normalnie pewnie musiałabym za nią wydać w innym sklepie 2,3 dychy więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×